Erkeklere Neler Oluyor..!?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve erva147 tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : erva147
  1. erva147

erva147 Bekle beni YAZ =) Üye

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    son günlerde aşk acısı çekenler topiğinde bir artış var..
    hergün yeni birileri başlık açıyor bni terketti diye..
    noluyoruz ALLAH aşkına !
    bzim peşimzde koşan erkekler,kendilerine öldürmeye niyetli olanlar bizlerden daha da ciddi niyette olan sevgilelrimz noldu da hiç umursamadan BİTSİN diyor..?
    ne değişti kızlar? nerde hata yaptık?
    biz başta onların istedgi gbi değildik..şunu giyme bunu sil öle dawrnma diyorlardı.
    değiştik..onların istediği gbi olduk ama kapı önüne konduk !
    NEDEN?? BİZ nerde HATA yaptıkk..!?​

2. 3 Ağustos 2010
  3. kokoshh

kokoshh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ...............................

Son düzenleme: 24 Ağustos 2010
  4. 3 Ağustos 2010
  5. erva147

erva147 Bekle beni YAZ =) Üye

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    biz kadınlar da değiştik.bize iki tatlı söz bir kaç hayal vaad werenlere hemen inanıp baş tacımız yapıyorz.
    haliyle adamlar korkup kaçıyor.yada bakıyorlar bzden eminler birz hovardalıa gidiyorlar.
    nasılsa biz sadık köleyiz!
    bu imajı bz werdik gözlerni nasıl temizliceksek artık bilmiyorumkismile

6. 3 Ağustos 2010
  7. _Zebos_

_Zebos_ TEK DİL,TEK BAYRAK... Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    196
    çok yüz veriyoruz bu sıpalara çookkksempatiksalakcinni
    şişiyo adamların egosu tabi
    sonra aldatan dayakçı koca olup çıkıyolar:mymeka:

8. 4 Ağustos 2010
  9. bOniTO

bOniTO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    benm niyetim yok artık daha fazla yüz vermeyeee!!!
    yoruldum cünkü ben kendimden ödün verdikce yıpranan üzülen ben olyorum
    maymun gözünü actı
    bakalım ugrunda ölürüm diyen adam ne kadar dürüst...

10. 4 Ağustos 2010
  11. melissa_yd

melissa_yd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kesinlikle aynı fikirdeyim:kızgın:

12. 4 Ağustos 2010
  13. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    köpeğin bile oluruz diyoruz ervacım, haa onlar da "tamam ol o zaman" diyo, her defasında üste çıkıyolar; arada başka kızlara aşkım diye hitap edip "öylesine takıldım, bunun için bana niye surat yapıyosun, ben sana söyledim bil diye" diyerek söyledikleri zaman yaptıklarının hükmünün kalmadığını sanıyolar, kızlarla oyuncak gibi oynayabileceklerini zannediyolar...

biz de her defasında kendimizde hata arıyoruz, acaba bende eksik olan neydi, ben yetmiyo muyum? bi de bakıyosun o "takıldıkları" kızlara senin güzelliğinin yarısı etmez... ben o kızlara da kızıyorum iki günde sevgili olduklarını zannediyolar... biz de 2 ay peşimizden süründürüyoruz, ölürüm senin için diyolar, sonuç yine aynı...

ilk bikaç aydan sonra ilgi de azalıyo zaten, aradığın zaman "işim var, uykum var" bahaneler bitmiyo ilk zamanlarda da zorla konuşmayı uzatmaya çalışıyolar... hayır yani istediğin birine iltifat etmekse gel bana söyle, ben senin ilk zamanlarda attığın mesajları hala saklıyorum, telefon bozulduğu halde atmaya kıyamıyorum senin mesajların var içinde diye, eğer kendin duymak istiyosan güzel sözler ben sana kralını söylerim o sözlerin, sen yeterki biraz ilgilen, ne istedin de yapmadım... ama sorun bizde deil kızlar hep kendimizde arıyoruz ama erkekler çok doyumsuz oldu, artık sen "canım" diyosun o "canın çıksın" diyo, malesef böle oldu...

ama biz yine seviyoruz işte, laf ettirmiyoruz, hep "yok canım olmaz öle şey" diyoruz, onlar da aksini ispatlıyo her seferinde, her seferinde susuyoruz, konuşmak istemiyorum bu konuyu diyo tamam diyoruz, her şeyin üstüne sünger çekiyoruz, saatlerce ağlıyoruz ama yüzüne gelince hiç bişey çaktırmıyoruz, unuttuk zannediyolar ama hiç bişeyi unutmuyoruz da affetmiyoruz da sadece geride bırakıyoruz, çünkü malesef biz daha çok seviyoruz...

14. 4 Ağustos 2010
  15. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Değer verme çok şımartma bırak o kacarsa kovalama hep o gelsin SEN kızsın O erkek cok seviosa herseyine katlanır öle evleneceğin kisiyi bulursun yoksaa öleeee triplerle bilmem nelerle geçmez hayat o erkekle.........

ayrılığımın 3. günü ve ben suan hastanede olabilirdim. Çünkü baslarda onsuz nefes alamıcam gibi aptalca düsüncelerim vardı ya o kimm kiiii kiimmm yanii o mu verdi bana bu canı nefesi de kesicek ??? son günlerde heran gider ellerimden kayabilir die bakıodum olaya ve bitti banane ya umrrumda değil giden gider o kaybeder kiii kaybetti.

16. 4 Ağustos 2010
  17. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kahretsin ki bu kadar zamanı kaldırıp atamıyorum, ama başka bi kıza ümit vermesini de hazmedemiyorum,bu olayı unutmak zorundayım, ama böle bişeyin bi daha olmaması için her şeyi yapmam lazım, bikez daha kaldıramam...

18. 4 Ağustos 2010
  19. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    unutursun canım karaktersiz o kaybetti die düsün