erkekleri anlayamıyorum !!

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve eskibirhesap tarafından 30 Eylül 2008 başlatılmıştır.

30 Eylül 2008
    Konu Sahibi : eskibirhesap
  1. eskibirhesap

eskibirhesap Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    83
    Öncedende buraya konu açmıştım.Gerçekten anlayamıyorum erkekleri eski sevgilimle ayrıldık ondan sonra 1 hafta geçmeden başka birini buldu 2-3 hafta çıktı sevmiyorum diye ayrıldı.Sonra bana arkadaş kalalım dedi nası arkadaş kalabiliyosak onu da anlamış değilim...Bende dedim bir daha seninle arkadaş olarak görüşmek istemiyorum.Oda bişey demedii bu sabah öğrendim o kıza tekrardan geri dönmüş çok sinirliyim çok kırgınım kızlar yaaa..Ben bunları hakedicek ne yaptım bu kadar çocuk oyuncağımı bu işler???
    Kimsenin ahını almam öyle ama ahını alıyorum bana yakışmayan bir şey ama benim çektiğim acının bin katını çeksin bundan sonraki hayatında mutlu olamasın yüzü hiç gülmesin karşısına hep yanlış kişiler çıksın....Saygı bırakmadı kendisinde artık.Ben ne yaptım da bunları yaşıyorumkötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

2. 30 Eylül 2008
  3. azucena

azucena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Hepsi aynı tezgahın malı.İçinde ne kavgalar yaşadığını,şu anda çıldırmak üzere olduğunu biliyorum,çok iyi biliyorum,aynı duygular içindeyim.kendime nasıl gelecegimi bilmiyorum.Hersey bitmiş gibi güzelliklere dair.bana yaptıgı herseye ragmen nasıl oluyorda hala onu deli gibi seviyorum çözemiyorum.Evet beddua etmek istiyorum ama yapamıyorum,kıyamıyorum.Bu onun iyiliginden mi? hayır hem de kesinlikle hayır.Tamamen benim kendi saftoronlugum.Aylarca bir yalanın icinde oyuncagı oldum.O eglenirken ben herseyin gercek oldugunu sandım.Bir de ustune yemedigim hakaret,dökmedigim gözyası,yıkılmadık hayalim kalmadı.Uykusuz gecelerde duvarlarla konusup ağlayan benken o mısıl mısıl uyudu.Ben tek lokma yutamaz haldeyken o hapır hupur yedi içti gezdi tozdu.Sonunda ne oldu elimde avcumda bir suru yalanla kalakaldım.Özür bile dilemedi.İnkar etti.Yaptıklarında haklılıgını savundu.Hatta beni haksız cıkarmaya calıstı.Zeytinyag gibi uste cıkmaya calıstı kısacası.Şimdiiiiiiiii.....Ben kendimde değilken,canım acırken,herseye ragmen kendi kendime özlemler içinde kıvranırken o kimbilir kimlerle gönül eglendirmekle mesgul.Bir gun bile surmedi facebookta ilişkisi yok sekmesini secmesi,bir suru sacma sapan tipi eklemesi.Bize gelince namus edebiyatı yaparken kendileri namussuzlugun alasını yapıyorlar.Sevgi denilen muhtesem nimeti de mundar ediyorlar.herkes kendi gibisini bulsun dunyada.oturup kalkıp buna dua edicem.Sadakatsizler sadakatsizleri bulsun,benciller bencilleri,yalancılar yalancıları.Gul gibi gecinip gitsinler.Gercekten seven kalpler üzülmesin...üzülmesin...üzülmesin !!!

4. 1 Ekim 2008
  5. dua

dua Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevmediği için yapmış bütün bunları.Ama aslında sevip sevmemek de değil bence karakter meselesi bunu kendine yakıştırıo demekki.Öyleleri çok zaten.Bu işler şans işi belki mutlu olacağın birini buluosun ya da bulamıosun.Bu seçim doğru diosun bi bakıosun hooop adam değişivermiş.Hayırlısını nasip etsin allah cümlemize.

6. 2 Ekim 2008
  7. ahhh kızlar ahhhhh adisinimi dersiniz şerefsizinimi dersiniz hangi birini sayıcaksınız o kadar çoklar ki elden bir şey gelmiyor en iyisi gardımız almak ve elimizde geleni ardımıza koymamak Allah hepimizi helal süt emmişlerle karşılaştırsın......:nazar:

8. 2 Ekim 2008
  9. Elis

Elis Guest

onlari kim anliyoki..................yanliz degilsin yani merak etmekaydirigubbakcemile5

10. 2 Ekim 2008
  11. bunları bi tek ben yaşıyorum sanıyodum. anlıyorum canım seni ama ben kolay atlattım çünkü bu bunalım durumdan gerçekten kurtulmak istiyordum.çok okudum,özellikle kişisel gelişim üzerine.unutma neyi düşünürsen hayatında onu çoğaltırsın,önce atlatmaya hevesli olmalısın çünkü sürekli düşünmek bişeyleri değiştirmiyor öyleyse farklı şeyler yapmalı. mesela ben kendimce bi yöntem buldum,önce ona dair ne kaldıysa ya attım ya yaktım,sonra da o her aklıma geldiğinde farklı bi düşünceye atladım.mesela ben tıp okumak istiyordum her aklıma o geldiğinde fakülteyi kazanmanın hayalini kurdum, ben mükemmel bi yere gelince beni kaybettiğine üzülen o olacaktı çünkü.böylece o hayalle hem çok çalışmış oldum hem onu sildim.zaten barışmanın mümkünü yoksa tek çıkar yol o kişiliksizi silmektir.
    sonuç: kazandım,istediğim yerdeyim(ha şimdi önüme getirseler, onu rezil-i rüsva eder yerin dibine sokarım,öfkem geçmedi ama hayatımı ben değiştirdim ve ben kazandım irademe hayranım):dance::dance:

atlatırsın üzülme ama özellikle kişisel gelişim üzeerine okumanı tavsiye ederim.ve saatlerce bu niye böyle oldu diye düşünme bi faydası olmuyor hem aklında bulunsun zaten senin bunları düşünüyor,üzülüyor olman onun da umrunda değildir,üzülmene dayanamayacak olsa ayrılmazdı.
    neyse canım kolay gelsin Allah yardımcın olsunkaydirigubbakcemile5

12. 2 Ekim 2008
  13. xoxzverili

xoxzverili Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyikiarkadaşken bunları yaşadın ki tecrübe edindin

14. 2 Ekim 2008
  15. sedefcik

sedefcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende anlamıyorum ama artık anlamayada çalışmıyorum.bırak onlar seni anlamaya çalışsın.kendini üzdüğüne değmez.

16. 3 Ekim 2008
  17. yagmur58

yagmur58 Guest

HAYAT...

Gidene kal demeyeceksin. ..
    Gidene kal demek zavallılara,
    Kalana git demek terbiyesizlere,
    Dönmeyene dön demek acizlere,
    Hak edene git demek asillere yakışır.
    Kimseye hak etmediğinden fazla değer verme,yoksa değersiz olan hep
    sen olursun...

Düşün...
    Kim üzebilir seni senden başka?
    Kim doldurabilir içindeki boşluğu sen istemezsen?
    Kim mutlu edebilir seni, sen hazır değilsen?
    Kim yıkar, yıpratır sen izin vermezsen?
    Kim sever seni, sen kendini sevmezsen?
    Her şey sende başlar, sende biter...
    Yeter ki yürekli ol, tükenme, tüketme, tükettirme içindeki yaşama
    sevgisini...
    Ya çare sizsiniz yada çaresizsiniz. ..

Öyle bir hayat yaşadım ki cenneti de gördüm cehennemi de.
    Öyle bir aşk yaşadım ki tutkuyu da gördüm pes etmeyi de.
    Bazıları seyrederken hayatı en önden, kendimi bir sahnede buldum,
    Oynadım.
    Öyle bir rol vermişlerdi ki okudum okudum anlamadım.

Kendi kendime konuştum bazen evimde, hem kızdım hem güldüm halime.
    Sonra dedim ki söz ver kendine
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin,
    Uçmayı biliyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredeceksin.
    Öyle hayat yaşadım ki son yolculukları erken tanıdım.
    Öyle değerliymiş ki zaman hep acele etmem bundan anladım.

kimse için üzülmeye değmez.Giden gün ömürden gidiyor.Haketmeyenler için bu gününüzü ve yarınınızı mahvetmeyin.Biliyorum kolay değil ama yinede insan herkesten herşeyden önce kendi tarafını tutmalı ve kimseye kendini üzecek fırsatı vermemeli

18. 3 Ekim 2008
  19. EU3

EU3 Guest

Suç sende değil ki sevgilin adiymiş...Hem sen niye erkekleri anlamaya çalışıyorsun ki eline ne geçecek ben söyleyim sinir hastası olan biri geçecek eline oda sen olacaksın..bırak onlar seni tanımaya çalışsın..bence eski sevgilinin döndüğü kıza acıyalım hepberaber aaa oda burdadır belki okuyordurda bir tekmede o atar kim bilir...