Erkekleri etkileyen davranışlar

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve BenDenizYildizi tarafından 2 Haziran 2007 başlatılmıştır.

2 Haziran 2007
    Konu Sahibi : BenDenizYildizi
  1. BenDenizYildizi

BenDenizYildizi Guru Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    348
    Erkeklerin dilini anlamak gerçekten zor, ama imkansız da değil. Hatta onunla yakın arkadaş bile olabilirsiniz. Nasıl mı?

1- Onunla aynı dili konuşabilmeniz için en önemli şey, futbolla ilgilenmeniz. Bunun için yapılacak çok işin var, doğru antrenmana!

• Sabahları gazeteyi tersten okumalısınız. Birden garip geldi, değil mi? Haklısın, ama erkekleri ilgilendiren spor sayfaları son bölümde yer aldığı için. Onlara ayak uydurmanız lazım.

• Onun tuttuğu takım hakkında bilgiye sahip olmalısınız, hatta asla kötü bir şey söylememelisiniz!

• Takımlara yapılan yeni transferleri takip etmeyi unutmayın.

• Hangi futbolcu hangi takımda oynuyor, bilmemek olmaz!

2- Biz kadınlar, nedense erkekler hoşlandıkları kadınlardan bahsederken hemen kulp takarız. Artık bundan vazgeçmelisiniz. Onun size bahsettiği kadından hoşlanmasan bile olumsuz konuşma*malısınız, yoksa çok bozulur!

3- Play Station için çıkan bütün oyunlarını takip etmelisiniz.

4- Tıraş olmamış birine laf etmeyin. Siz her gün tıraş olmak ne demek biliyor musunuz? (Ah, bir de onlar bizim ağda yaparken yaşadıklarımızı bilseler...)

5- Onunla beraber alışverişe çıkmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Birlikte sadece Nike, Puma, Adidas gibi spor malzemeleri satan mağazalara gidebilirsiniz. Zaten diğerlerine gitmek istemez.

6- Saçma sapan espriler yaptığında ona gülmelisiniz. Hatta siz de ona katılın!

7- Her gün gömlek ve çorap değiştirmenin ne kadar "gereksiz" olduğunu yoksa bilmiyor musunuz? Hemen öğrenseniz iyi olacak.

8- Bir şey anlattığında anlamadıklarınızı ona sormayın. Sonradan nasılsa anlarsınız.

9- Sizin yanınızdayken arkadaşla*rıyla ilgileniyorsa kıskançlık yapmayın. Zamanla sizin varlığınızı kabul edecektir.

10- Onun tarzını yakalayın.

11- Cep telefonlarının markalarını, modellerini bilmenizde fayda var. Böyle önemli bir genel kültür konusunu (!) bilmediğin zaman ortamda bakakalmak islemezsiniz, değil mi?

12- Onun arkadaşlarını asla eleştirmeyin, çünkü bunu kaldıramaz! Arkadaşları yüzünden onunla kavga etmeye değmez...

13- Yanınızdayken kalori hesabı yapmamalısınız. Aldığınız kiloları boş bir zamanınızda nasılsa verirsiniz.

14- 24 saat romantizm olmaz... En azından sinemada aksiyonu tercih etmelisiniz!

15- Onun yanındayken evlilikten bahsetmeyin. Erkekler evlilik hususunda biraz hassastırlar!
    alıntıdır

2. 2 Haziran 2007
  3. nosey

nosey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ay onlar uğraşsın brzda bizi etkilemeye alla allaaa :KK70:

4. 15 Haziran 2007
  5. BenDenizYildizi

BenDenizYildizi Guru Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    348
    sırnaşık şey bencede a.s

6. 15 Haziran 2007
  7. hiiç işim olmaz valla...kıllığımıda yaparım aksiliğimide....çekiyo yani ..istemezse byby derim..sevsemde benim iiçin artık bu işler böyle..uğraşamammmmmm

8. 24 Haziran 2007
  9. EU1

EU1 Guest

arabalara cok meraklilır saatlerce araba hakkında konuşabilirler hiç sıkılmadan:1rolleyes:

10. 24 Haziran 2007
  11. RedRose

RedRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    bizi beğenen böle beğensin hıh

12. 20 Ağustos 2007
  13. BenDenizYildizi

BenDenizYildizi Guru Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    348
    Evet kesinlikle haklısın a.s

14. 5 Eylül 2007
  15. Safinaz

Safinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla benim erkek arkadaşım futbolla ilgilenmiyo ben bile daha çok ilgiliyim ilgilense eminim etkilerdim play statıonla ılgılenmıyo ayrıca benden cok daha tıtız ama ıkımızınde hastası oldugu en ortak konu kopekler en cok bu konuda konusuruz garıp ama benım kopekten korkmamam onu cok etkılıyomus cunku oda cok sever benım aram köpeklerle iyidir sanırım burda bı frekans yakaladık bız zaten dalga gecıyolar evlenırsenız evınız hayvanat bahcesı gıbı olur dıye bence bı cok erkekte kopeklere bayılır bu konuda soyluyucek bıseylerınızın olmasında fayda var derım ben

16. 10 Eylül 2007
  17. BenDenizYildizi

BenDenizYildizi Guru Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    348
    Yaa ben köpeklerden çok korkarım bu korkumu yenemedim malesf :1no2::eek:

18. 10 Eylül 2007
  19. askısı

askısı Guest

çok gsl bi yazı teşekkürlerde onun futbolla bi ilgisi yok ki...o basketçi...Şeniz