erkekleri idare etmek

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 15 Nisan 2008 başlatılmıştır.

15 Nisan 2008
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. kadın erkegi idare eder herzaman
    yani kadin daha detayli dusunup daha erkegin dusunmedigi sekilde onu yonetebilir farkettirmeden
    peki siz bunu nasil yapiyorsunuz, bir erkek nasil idare edilir size gore? ne yapmak ve ne yapmamak lazimdir? kavgada fazla yuzgoz olmamak mı, ne biliyim gerektiginde soyle yap demek mi vs vs

2. 15 Nisan 2008
  3. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    CANIM BEN EŞİMLE 14 YILLIK EVLİYİM .ARTIK BİRBİRİMİZİN HUYUNU SUYUNU ÖĞRENDİK ONA GÖRE DAVRANIYORUZ . EŞİM KISKANÇ, BİRDEN PARLAYAN FAKAT ÇABUK SAKİNLEŞEN ,İNATÇI ,SABİT FİKİRLİDİR. , :1shok:
    İLK ZAMANLAR BU HUYLARINI BİLMEDİĞİMDEN TARTIŞMALARIMIZ OLMUŞTU. HATTA BU İNATÇILIĞI YÜZÜNDEN GÜNLERCE KÜS KALDIĞIMIZ BİLE OLMUŞTUR. :dilcikar:
    AMA BAKTIM BUNLAR HEM ARAMIZDA SOĞUKLUK YARATIYO VE EVLİLİĞİMİZE ZARAR VERİO.ALTTAN ALMAYA BAŞLADIM .
    AMA YİNE DE BUNU KENDİMİ EZDİRMEDEN YAPTIM .HERŞEYİ SEVGİ ANLAYIŞ VE SABIRLA İDARE ETTİM. ÇOK ŞÜKÜR MUTLU BİR YUVAM VAR ŞİMDİ DARISI BÜTÜN EVLİ VE BİRBİRİNİ SEVEN İNSANLARA. ..:teytey:

4. 15 Nisan 2008
  5. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Gaza geldim şimdi bi örnek vericem..bi erkek arkadaşım askerliğini oturduğum şehirde yapıyomuş. eşimin işyerindeyken bizi ziyarete geldi. hoş beş eski okul günlerimizden falan konuştuk sonra çekti gitti. eşim o gün bana bi srat bi surat astıki .ya noluyo dedim ne yaptımki ben.:uhm:
    1 hafta öyle geçti sonra açtı ağzını yumdu gözünü vay nasıl elin adamıyla tokalaşırmışım evlenmiş barklanmış bi kadın olarak nasıl onunla kakari kikiri yaparmışım .inanamadım ya bana güvensizlik mi kıskançlık krizimi tuttu. :sm_confused:
    AMA ONUN HUYUYDU BU. ŞİMDİMİ ?........ HALA AYNI fisfisfis AMA ONA GÖRE DAVRANIYORUM İŞTE. SEVMEZSE KISKANMAZ HERALDE .

6. 16 Nisan 2008
  7. Seher

Seher kastamonu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    onun ıstediklerını yapmaya calışarak kızgın oldugunda alttan alarak en önemlisi sevgi ve saygı dayanışması içinde olarak

8. 16 Nisan 2008
  9. prometheus

prometheus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    108
    Hiç kavgalı olmadığımız hatta bal-şeker olduğumuz zamanlarda aslında bazen kendisinin de yaptığı hareketleri başkası yapmış gibi anlatıyorum ve gıyabında o insanı ayıplıyorum...
    Direkt yüzüne söylersem üzülüyor çok..:çok üzgünüm:
    Hatta başkası yapmış gibi anlatırken bile çocuk gibi üzülüyor,çok mu kötü bişey aşkım bu diyor,çok kötü aşkım çok ayıp diyorum..:1hug:
    Kavga anında söylesem inada bindirir..
    O yüzden çocuk gibi bazen yumuşak bir şekilde anlatmak lazım.
    Benimkinde bu geçerli yani başkasını bilemem..:nazar:

10. 16 Nisan 2008
  11. guzel seyler yazmissin, kadinlar erkekleri idare etmese zaten iliskiler yurumez gibi geliyo bana
    biraz odunlar bence, bir gun iyilerken baska bi gun durduk yere kaba davranabiliyorlar

12. 16 Nisan 2008
  13. EU1

EU1 Guest

ben o kadar yüzgöz olmuyorum hem severken hem kavga ederken.. arada biraz mesafe olması ii oluyo, hem saygıyı koruyoruz.. zaten saygı duymadığım birini sevemiyorum..

biraz sert olmak da ii oluyo.. höt dedim mi höt, işte o kadar :)

14. 16 Nisan 2008
  15. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sadece kadın erkeği idare etmez...
    yeri geldiğinde erkek de kadını idare eder...
    bunların nasıl olacağını öğrenmek de çok basit...
    bir erkek olacak hayatında...yaşayarak öğreneceksin...
    inan bir kullanma klavuzları yok...

16. 16 Nisan 2008
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    İdare etmek??
    Kimi idare ediyoruz,nasıl idare ediyoruz ki?:uhm:
    Sevip seviliyorsanız,karşılıklı saygı görüyorsanız,biraz da tanıyorsanız huyunu suyunu zaten kavgada ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz.
    Hiçkimsenin ilişkisi,evliliği bir başkasına benzemez ki..fisfisfis
    Her insanın kişiliği,duyguları,hayata bakışı farklı olduğu için genelleme yapılmaz bu konularda!
    Her insana her madde sökmez!:tomato:

18. 16 Nisan 2008
  19. tamam da ne kiziyosun ki?
    unlem isaretleri falan?
    ben az cok benzedigini dusunuyorum,olamaz mi, bu benim dusuncem
    dogru budur boyle olmasi gerekirvdemene gerek yok yani, herkesin dogrusu farklidir