erkekleri mest eden kadınlar

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve utopia tarafından 4 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

  4 Mayıs 2007
  Konu Sahibi : utopia
 1. utopia

  utopia Aktif Üye Üye

  Katılım:
  25 Nisan 2007
  Mesajlar:
  132
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  Dış görünüşleri, konuşma şekli, dans edişleri veya yürüyüşleri, erkeklerin kadınlar hakkında özel ipuçları yakalamasına yeşil ışık yakıyor...

  Kadınlar genellikle erkeklerin bir kızla tanışır tanışmaz onu en özel haliyle hayal ettiğini düşünürler. Bu düşünce, birçok erkeğe göre hiç de yanlış değil... Birçoğu, daha ilk buluşmanın ardından karşısındaki kadını bu yönde hayal etmeye başlar. Ama haklı olduğunuz kadar, yanıldığınız bir nokta da var. O da erkeklerin böyle düşünmesine neden olan tek şeyin sizin dış görünüşünüz, fiziğiniz olduğu... Çünkü kadınların birçok davranışı, erkeklerin hayal gücünü tetikliyor. Ve doğrudan sizinle kendisini birlikte düşlüyor kafasında...

  Konuşmanız
  Her erkek, karşısındaki kadının konuşma tekniğini yakından inceler. Akıcı bir konuşma, genellikle erkeklerde iyi bir şarabın yudumlanmasındaki etkiyi yaratır. Kötü bir gramer ve tutuk bir konuşma ise birçok erkek için itici bir unsur. Konuşurken sürekli gezen kadınlar da erkekler üzerinde otomatik olarak 'kötü bir sevgili' izi bırakıyor. Tabii bir de yatak odasında çok rahat konuşan kadınlar, erkekler için samimiyet duygusunu değil, stresi yaşatıyor. Erkekler, sofrada yemek seçmeyen kadınların yatak odasında da yaratıcı ve değişime açık olduklarını düşünüyor. Onlar için yeme stiliniz bile önemli bir ipucu... Zevkle, korkusuzca tabağına dalanlar, onlara vahşiliği ve sınır tanımazlığı anımsatıyor. Peki siz nasıl yemek yersiniz? Yesem mi, yemesem mi diye düşünür müsünüz? Önünüze yemek konduğu anda utanıp sıkılmadan rahatça yer misiniz? Yoksa kalori hesabı mı yaparsınız? Öyleyse, ya sevgilinizle yemeğe çıkmayın, ya da sıra tatlıya gelmeden hesabı ödeyip kalkmasına hazırlıklı olun.

  Espri
  Birlikte çıktığınızda bir iş toplantısında değil, bir buluşmada olduğunuzu sakın unutmayın. Fazla ciddi olmanız ortamı gerginleştirecek ve ağır bir hava yaratacaktır. Birçok erkek, espri yapmaya gelince kadınların neden tutucu davrandığına anlam veremez. Geçerli bir ipucu istiyorsanız, şunu aklınızdan çıkarmayın: Erkekler kompleksli, alıngan kadınlardan hoşlanmaz. Esprili, sınır tanımayan kadınların yatakta da sınır tanımadığını düşünürler.

  Dokunuş
  Erkekler dokunmayı, dokunulmayı sever. Bu kaçınılmaz bir gerçektir! Kendine dokunmaktan çekinmeyen bir kadın onlara çok seksi gelir. Saçlarına, omuzlarına, kendi kollarına sarılan bir kadın, onlara kendilerinden çekinmeyeceğinizi hissettirir.
   
 2. 4 Mayıs 2007
  Konu Sahibi : utopia
 3. EU1

  EU1 Guest

  güzel bir yazı...:1yes2: :1yes2:
   
 4. 4 Mayıs 2007
  Konu Sahibi : utopia
 5. xsxekerina

  xsxekerina Aktif Üye Üye

  Katılım:
  31 Mart 2007
  Mesajlar:
  29
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  ben de beğendim bu yazıyı doğru olabilir bunlar
   
 6. 5 Mayıs 2007
  Konu Sahibi : utopia
 7. XIXpeknur

  XIXpeknur Aktif Üye Üye

  Katılım:
  9 Nisan 2007
  Mesajlar:
  79
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  76
  :uhm: :uhm: :uhm: hımmmmmmmmmm
   
 8. 11 Mayıs 2007
  Konu Sahibi : utopia
 9. Sevimli

  Sevimli Aktif Üye Üye

  Katılım:
  27 Mart 2007
  Mesajlar:
  510
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  86

  aynen canim
   
 10. 15 Nisan 2010
  Konu Sahibi : utopia
 11. eda

  eda Yeni Üye Üye

  Katılım:
  21 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  2.212
  Beğenildi:
  8
  Ödül Puanları:
  0
  paylaşım için teşekkürler üstadyerimseniben