Erkekleri süründürmek !

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve kan_çiçeği tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

13 Ekim 2009
    Konu Sahibi : kan_çiçeği
  1. Ya kızlar hep çok merak etmişimdir bir erkek nasıl süründürülür daha doğrusu nasıl dize getirilir bazen bayanlar konuşurken duyuyprum şöyle yaptım böyle yaptım diye ya yalan söylüyorlar yada ciddi ciddi istediklerini yaptırıyorlar ama ben hala anlamış değilim nasıl oldunun yani bunun bir formülü varda ben mi bilmiyorum ......:umursamaz:

agucubugucu bunu beğendi.
  2. 13 Ekim 2009
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bi erkeği ne kadar iplemezsen o kadar peşinden koşuo bu konu tasdiklendi onaylandı:1closedeyes:

minekosan, coko_mell ve siirdelisii bunu beğendi.
  4. 13 Ekim 2009
  5. bak bunda çok haklısın ama buda bazen pek işe yaramıyor....:umursamaz:

6. 13 Ekim 2009
  7. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bu işlemde işe yaramıosa zaten o erkekte önemseme adına tek bir umut yok demektir
    uğraşmaya değmez:umursamaz:

8. 14 Ekim 2009
  9. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gercekten umursamaman gerekır
    umursayıp umursamıyor numarasını yemıyorlar onlar da ınsan

10. 14 Ekim 2009
  11. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    cok haklisin....a.s

12. 14 Ekim 2009
  13. TheShe

TheShe Guest

sengözlerimebaksanab:lepi:

14. 14 Ekim 2009
  15. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    takmadiğim, sevgimi sıcakliğimi hissettirmediğim bir adam hala peşimde koşuyosa aptaldır !! ve benim aptal erkeklerle işim olmaz... sevgimle beslediğim sıcacık aşkımı her an hissettirdiğim adam bana yar olsun, böyle adam akıllı adamdır.. kadir kıymet bilir, sevildiğini bilir... sevgimi hissedip saçmalıyosa öyle adam gözümde adam değildir !! üstelik bu nasıl bi sevgi anlayışıdır ki sevdiğimiz insanın sürünmesini isteriz ? nasıl bir mantalitedir bu ? sürünen adamı ayağa kaldırmaktır benim sevgi anlayişim...

semmos bunu beğendi.
  16. 14 Ekim 2009
  17. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ama dersen ki istediklerini sevgiline nasıl yaptiriyosun ? o zaman şöle cevap verebilirim, gayet basit, hoşuma gitmeyen bi şey yaptiğinda bunun beni ne kadar üzdüğünü nedenleriyle açıklarım.. ya da bi beklentim mi var ondan tartısmadan bağirip çağirmadan kapris yapmadan ya hayatım şöyle yapsan daha ii olmaz mı ? derim... mesela geçen gece sevgilim beni evime bıraktı, anahtarı takıodum baktım gitmiş ... gecenin bi yarısı eve girmemi beklesene.. deli oldum.. ertesi gün gene eve bırakıodu beni hayatım dün gece neden beklemedin eve girmemi genelde beklerdin dün hemen yok oldun dedim, aşkım çok özür dilerim ya gercekten aptallık ettim dedi... ama küsseydim bağirip çağirip sert bi dil kullansaydım bu sefer savunmaya gececekti ve beni suçlayacak off ne var bunda diyecekti.. ama ben gayet sakin bi şekilde dile getirdim... bu gece de eve girene kadar bekledi ardından tekrar özür msjı attı askım dün geceki davranısım hoş deildi haklısın.. bu sadece basit bi örnek.. sağlıklı bi şekilde iletişim kurarak karsımızdaki insana çok şeyler yaptirabiliriz.. ama mantalitemiz "süründürmek" olursa işimiz çok zor...

umutlu_u, semmos ve turkuaz86 bunu beğendi.
  18. 14 Ekim 2009
  19. Haklı olabilirsin ama önce verdiğin değerin gösterdiğin sevginin kıymetini bilen biri olmalı işte o zaman bu dediğinin bir anlamı olur yoksa iyi niyetini suistimal edebilirler....:kahve: