Erkekleri yola getirmenin yolları

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve y.emine tarafından 13 Eylül 2009 başlatılmıştır.

13 Eylül 2009
    Konu Sahibi : y.emine
  1. y.emine

y.emine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar çoğumuzun erkek arkadası bazen havalar gırıyor ve tartsmalrda restı cekıyor,biz kızlarda aman ilişkim bitmesin dıyerek ozur dılıyoruz..oyle yontemler bulalımkı peşimizde delı dıvane olsunlar..hadı payşaslım beklıyorum kızlaralkisalkisalkisalkisalkisalkis

2. 13 Eylül 2009
  3. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bır kaçan kovalanır var bildiğim, onu d uygulamakzor

4. 13 Eylül 2009
  5. Vengeance

Vengeance Türkiye :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu tip olayların yaşanmasını önceden önlemek geçerliliği her zaman olacak ve sonucu olacak bir yöntem..

6. 13 Eylül 2009
  7. acilikiz

acilikiz Guest

evet bildiğiniz bişey varsa banada söyleyim bu aralar çok ihtiyacım var.

8. 13 Eylül 2009
  9. esmerguzeli06

esmerguzeli06 esmerguzeli Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    söyleyim anam o bitti diyip kendini geriyemi çekiyor hadi güle güle canım benimki dediğine pişman oluyor deli divane sürünüyorda bunun tarifi kolay onun dediklerini yapacaksın bittimi diyor bitireceksin anam benim herif iki sene oldu hemen hemen hiç bitti demedi bitti diyen benim peşimden yine koşan o bu ilişkide kaçan ben kovalayan o valla yüz vermiyorum yüz verince astarını istiyor bazı konularda taviz vermiyorum her istediğinin olmayacağını bilmek zorunda onun için bazı şeylerde sınırlandırıyor diğer kız arkadaşları her istediğini yapmış hep bırakmış bende sinirlendiğimde kendimi çekerim özürdilemem suçluda olsam eşşek gibi onada özür dilettirrim kendimde dilerim ama suçsuz olduğum zaman o suçlu olduğunda burnundan gelir fitil fitil getirrim bunun yöntemi bu ben bunu uyguluyorum yapımda serttir mesala geçen çok eskiden bir adresi varmış ben buna önceden başka msne adresin varmı diye sorduydum bu bana hayır yok dediydi dünde arkadaşları senin böyle bir adresin vardı benim sinirleneceğimi biliyor nerden çıktı o adres bile demedim dur beni dinle önce dedi sesimi çıkarmıyorum anlattı işte böyle böyle al şifresini bak yalnışımda olmaz sana dedi taviz vermem sürünsün ozaman kıymete biniyoruz yoksa değerimizi anlamıyorlar ben neden diye sormuyorum bazen kendisi açıklıyor

10. 13 Eylül 2009
  11. acilikiz

acilikiz Guest

al bak işte bende bu dediklerini zaman zaman çok yaptım bi zman süt dökmüş kedi gibi oldu sonra tepeme tepeme çıktı.

12. 13 Eylül 2009
  13. y.emine

y.emine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimkisi hep bnim dertlenmemden sıkılyormus bende bugun cok iim kendımı super hıssedıyorum dıyerek basladım cok sevınım s.ç.s vs dedı..bundan sonra cok sıkmıcam onu veozamn anlıca k dıcekkı neden artık eskıı gb degılsın..bana gecenlerde de deı cok sıkıyorsun.bende tamm dedım hıc ılgılenmedım sogumusum gb yaptım sonrada dıyorkı yaa benı sevmıyormusun..cok garıp cok ılgılendıgınde sıkıldım dıyorum ama ılgılenmeyıncede kahrolyorum:)bu erkeklerıde anlmak zor.

14. 14 Eylül 2009
  15. minikkedicik

minikkedicik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tatlı dil ve güleryüzle kocama yaptıramicağım hiç bişe yok

16. 14 Eylül 2009
  17. panik_kiz

panik_kiz bal gibi... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben kimi zaman şöyle yapıyorum kızlar ama nadiren olacak tabiki.diyelim ki tel de konuşurken şakalaştık gülüştük yani keyifli bir tel görüşmesiydi.telden sonra gün içerisinde mesajlaştık ve ben aradan bir süre zaman geçtikten sonra mesajlarımı biraz soğuk yazıyorum ne oldu aşkım bir sorun mu var hayırdır diyor tabi.ben ise yok bir şey aşkım deyip kestirip atıyorum merak ediyor tabi daha çok üzerime düşüyor.çok uzatmamak kaydıyla tekrar eskisi gibi oluyorum sırnaşık şey benim aşkımda işe yarıyor :jeyyar:

18. 14 Eylül 2009
  19. SreCa

SreCa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bastab tavrını koy
    onu hayatıının merkezine koyma
    sanki o olmadında dunya dönmicekmiş gibi davranma
    sen olmasanda ben varolurum sen sadece beni mutlu edersin yoklugunla mahvedemessin gibi bir izlenim ver
    eften püften herseye gidip ayaklarına kapanıp özür dileme her kavgada bırak o gelsin
    kac o kovalasın aramıosa arama sormuosa sorma
    neden böle oldunu sordunda geçiştir öle bi üstüne düşer dize gelirki direk evlenmek ister kacırmamak içinn bu tavırların yüzünden