Erkeklerin en çok beğendiği Bayan parfümleri

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve ecee1988 tarafından 20 Nisan 2009 başlatılmıştır.

20 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ecee1988
  1. ecee1988

ecee1988 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar;

Biz onların kokularından bu kadar haberdarız acaba onlarda bizim kadar merak ediyorlar mı?

hihoyyyt

perfume love bunu beğendi.
  2. 21 Nisan 2009
  3. seertmece

seertmece Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ragbet olmamıs konuya pek.. duyduklarıma gore...hypnotıc poıson ve rush beeenıyorlar

4. 21 Nisan 2009
  5. KUZUMMMMM

KUZUMMMMM Guest

chanel coco macmazeli de beğeniyolar tabi benim fikrim.

6. 21 Nisan 2009
  7. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bence biz erkeklerin neleri beğendiğine değil kendimizin neleri beğendiğimize bakalım daha doğru olur..
    birşeyi zaten içimize sinerek ve beğenerek kullanıyorsak kendimize olan güvenimiz dışarıya yansıyacak ve dolayısıyla erkekler de özgüvenimizden etkileneceklerdir..bence onlar kokuyu değil..onu kullanan kişinin özgüvenini beğenirler
    ayrıca konusu burada değil ama söyleyim...feromonlu parfüm olayını da hiç desteklemiyorum...

Son düzenleme: 21 Nisan 2009
  8. 21 Nisan 2009
  9. seertmece

seertmece Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    neden desteklemıyosun feromonu.. zaten her ınsanda var feromon.. parfumde olmasının da bı sakıncası yok

10. 22 Nisan 2009
  11. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    herkesin görüşü farklı tabi...saygı duyarım...
    bence herşeyin aşırısı zarar...doğal dengeyi bozmak gibi geliyor bana...
    feromonlu parfümden maksat, karşı cinsi çekmek ise olabildiğince doğal kalmayı tercih ediyorum..
    en doğru kişiyi en doğal halimizle buluruz bence...feromonun etkisiyle etkilenen kişinin büyük ihtimalle doğru kişi olamayacağını düşünüyorum..
    sonra insanın aklında soru işareti de kalır...acaba kendi çekiciliğim mi ? yoksa parfüm mü etkiledi ? diye

Son düzenleme: 22 Nisan 2009
  12. 22 Nisan 2009
  13. ecee1988

ecee1988 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    onların kullanmış olduğu parfümleri biz ne kadar iyi biliyorsak bence onlarda merak ediyolardır die bi sayfa açtım
    tabi ki sonuçta herkesin beğendiği parfüm kendinedir!!!

14. 22 Nisan 2009
  15. skazka

skazka Guest

bence de doğal halimizle bulduğumuz kişi bize daha çok değer verir.erkekler X parfümü kulanan bayanı aramiyolar,sonradan sevdii bayanın kokusunu seviyolar.Eğer bi erkek size der ki X parfümü kulan-ben o kokuyu çok beğeniyorum,bilin ki kesin o parfüm onun için özel hatıralar taşıyan bi koku.ben hayatta artık onun yanında dediği parfümü kulanmam,ya siz?(türkçe benim için yabanci dil-yanlışlarım olursa-kusuruma bakmayin)....

16. 22 Nisan 2009
  17. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım konuyu açma amacının farkındayım emin ol...
    ben sadece lafı geçmişken başka bi yorumda daha bulunayım dedim çünkü direkt olmasa da dolaylı olarak konuyla bağlantılı çünkü..

senin sormak istediğin soruya gelince...bence onlar o kadar merak etmiyordur..çünkü bizler kozmetiklere parfümlere daha düşkünüz...kadınlar kadar inceleyip parfümü ismine kadar ezberleyeni çok azdır...tabi ki istisnalar vardır ama ben öyle olduğunu sanıyorum
    senin mesajın sanki ya kesin bir parfüm ismi biliyorsan yaz, ya da bilmiyosan sus onun dışında yorum yazma der gibi olmuş...herkesin parfümü kendine derken erkekler bizim parfümleri o kadar umursamıyor biz neden o kadar umursayalım demek istedim...
    konuya da fazla parfüm ismi veren olmamış...demekki erkekler bizim kadar ilgilenmiyor..
    kötü bişey mi dedim...kendimi azarlanmış gibi hissettim...:çok üzgünüm:

18. 22 Nisan 2009
  19. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım sana aynen katılıyorum...o parfümün kullanılmasını isteyen adam belki de unutamadığı eski sevgilisinin kokusunu bizde aradığı için bunu bizden istiyor olabilir...
    başkasının yerine konulmaya çalışmak gerçekten hoş bir durum değil...sonuçta hepimizin zevkleri, tercihleri farklı....kendi tercih ettiğim parfümle beni sevmesini isterim