erkeklerin rahatlıgına gıcık olanlar

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve isisya tarafından 9 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : isisya
  1. isisya

isisya ☆☆☆☆★☆☆☆☆ Üye

Beğenildi:
    1.440
    Ödül Puanları:
    238
    ya bazen en ufak bişeye bile takıp trip yapmamıza ,herseyi en ince ayrıntısına kadar düşünmemize ragmen erkeklerin rahatlığı karsısında sinir olanlar var mıdır aranızda aynı benim gibi olumunekankayizsmile

2. 9 Mayıs 2010
  3. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bizim işimiz gücümüz onlar, onların işi gücü biz değiliz.

normal olan kim acaba? fisfisfis

4. 9 Mayıs 2010
  5. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bu tarz bir adamı kaç yıl cektim delikafadulden

Şimdi secimlerimi bu yönde yapıyorum, fazla mulaim, rahat olmasın ya höyt demeyi bilsin yeri geldiğinde:bbo:

6. 9 Mayıs 2010
  7. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla yapcak bişey yok canım.
    biz takarız, düşünürüz, içimiz içimizi yer ama onlar büyütüyosun saçmalama derler.
    bi ara aşkım çok derdi büyütüyosun diye. ama neden büyütüyorum acabaa bu umursamaz davranışları yüzünden olmasın... alsanaalsanasmile
    ama düzeliyo anlamaya başladı beni şükür. gerçi bende sabretmeyi öğrendim. orta yolu buluyoruz. :nazar:

ha birde bi şeye kızdın mı kırıldın mı öyle bağırıp çağırmican
    şöyle böyle yaptındı bilmem neydi demiceeenn

sessiz olcan masum masum kırıldım ben sana keşke şöyle olmasaydı daha dikkatli olsan gibisinden konuşcaaan, uzatmican. kırıldıysan biraz soğuk olsan belli etcen, telefonlara geç bakcan veya açmican görmemiş gibi yapcan. bak akılları başlarına geliyo. denedim sengözlerimebaksanab sesim buz gibiydi kırıldığımı anlatmadan buna kırıldın dimi dedi. bi üzüldü bi üzüldü anlatamam.

ama bağırsaydım -ki zor tutuyodum kendimi hemen karşılık gelirdi. bağırıyorumm ya hemen savunma... sonra çık işin içinden kırılıyoz daha çok kaydirigubbakcemile3