Erkeklerin Seksi Kadın Tanımı

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Barcman tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Barcman
  1. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    20 soruluk ankete katılan tam 5000 erkek “seksi kadınının” tanımını yeniden yaptı. İşte sonuçlar!

BAKIMSIZ OLMAYIN DA!

Anketimize katılan 5000 erkek, bir kadında en çok dayanamadığı şeyin “bakımsızlık” olduğunu belirtti. Bir kadının “evlenmek istemesi” ise sanılanın aksine erkeklerin hoşlandığı bir durum olduğu ortaya çıktı. Anketin diğer çarpıcı sonuçları ise şöyle; Erkeklerin yüzde 35,7’si incecik bir bedeni, yüzde 33’ü ise balıketi bir bedeni tercih ediyor.

HAMİLELER DE SEKSİDİR!

Hamile bir kadını seksi bulanların sayısı yüzde 29! Erkekler eğer çok kilo almazlarsa ve bakımlı olurlarsa, hamile bir kadının çok seksi olabileceğini konusunda hemfikirler.

SEKSİ KADIN KENDİSİ GİBİ KOKAR!

Anketimize katılan okurların yüzde 37’si, “seksi kadın nasıl kokar?” sorusuna “Parfüm sürmez, kendi kokusu yeteri kadar seksidir” yanıtını verdi. Yüzde 26’sı çiçek, yüzde 23’ü baharatlı ve oryantal, yüzde 12’si ise şekerli kokuları tercih ettiğini belirtti.

ERKEKLER OLGUN KADIN TERCİH EDİYOR!

Ankete katılan erkeklerin yüzde 64 gibi büyük bir oranı, yaşça kendinden büyük ve bakımlı kadınları kendinden küçüklere göre daha seksi buluyor! Yaşça olgun kadınları itici bulanların sayısı ise yüzde 7! Yüzde 28’i ise yaşça olgun kadınlar için “bana uymaz” diyor.

MASUMİYET VE ROMANTİZM HALA BİR NUMARA

“Bir kadının hangi hali size seksi geliyor?” sorusuna yüzde 41’lik oyla “Masum ve romantik” şıkkını cevaplayan erkekler, en az soğuk ve mesafeli tavırları seksi buluyor, yüzde 10! Seks bombası halini seksi bulanların oranı yüzde 26, çılgın halini seksi bulanların oranı ise yüzde 20...

Erkeklerin yüzde 48’i ise içten bir gülümsemeyi, seksi bir gülümsemeye tercih ediyor. Yüzde 62’si aşksız seksi “Tatsız tuzsuz” buluyor.
    Yüzde 44’ü spor-şık giyinen kadınları, baştan sona çok seksi giyinen kadınlardan çok daha fazla seksi buluyor.

Yüzde 46’sı uzun boylu ve hafif balıketi kadınları seksi buluyor. Uzun boylu ve zayıfları seksi bulanların oranı yüzde 23, kısa boylu ve zayıflar, yüzde 15, atletikler, yüzde 8, kısa boylu ve balıketi ise yüzde 6!

Erkeklerin yüzde 32’si esmer kadınları seksi buluyor. Yüzde 19’u sarışınlar, yüzde 15’i kumrallar, yüzde 7’si ise kızılları seksi buluyor. Fark etmez diyenlerin oranı ise yüzde 15!

Erkeklerin yüzde 32’si eğer çok aşıksa “boşanmış ve çocuğu olsa bile” sevdiği kadınla evlenebileceğini belirtti.

Erkeklerin “hiç aldattınız mı” sorusuna verdiği yanıt ise hayli şaşırtıcı. Yüzde 49’u “Hayır asla”, yüzde 25’i “evet sadece 1 kez”, yüzde 11’i ise “Düşündüm ama cesaret edemedim” yanıtını vermiş.

2. 1 Kasım 2008
  3. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tanımlamalarda cuk etti üstüme oturdu valla sositososito megaloman mıyım neyim bkz:ruh halim:dilcikar::dilcikar:

4. 1 Kasım 2008
  5. irna

irna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Erkeklerin yüzde 32’si esmer kadınları seksi buluyor
    benim kazmada esmer olduğumdan hoşlanmışmış.şimdide gözü sarılara takılıyo,bigün takıp cıkaracam o gözlerini yaa.
    ayy bide demezmi
    ---- napıyım çok farkediliyolar,sende bakıyonya
    anam ne yapıyım sarı sarı çıkayımmı bigün karşısına ?

6. 1 Kasım 2008
  7. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Barçmanım paylaşımın için çok teşekkur ederim........
    benimde seksi olduğumu söylerler......ama ne kadar doğru onu ilerde öğrencez..
    beyaz tenli balık etli sarı saçlarım var..
    biraz da saf masum bir tarafımda varmış...
    neyse kendimi övmeyeyım şimdi...

8. 1 Kasım 2008
  9. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.125
    Ödül Puanları:
    563
    yardım istersen bizler geliriz ekip olarak

10. 1 Kasım 2008
  11. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.125
    Ödül Puanları:
    563
    Yemeğin salçalısı kadının kalçalısı derlermiş

12. 1 Kasım 2008
  13. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    kadin olsunda nasil olursa olsun diyen kalaslarda varda neyse....
    bu arastirma akli basinda erkekler arasinda yapilmis olsa gerek...
    bence de kadin bakimli,sade olmali:)
    ve bilmiyorum benim fikrim ama beyaz tenli kadinlar bence bronz kadinlardan daha seksi

14. 1 Kasım 2008
  15. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bence erkeklere kadın olsunda :kahve:

16. 1 Kasım 2008
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.351
    Ödül Puanları:
    363
    Heeee işte benim maddem bu!!:lepi:

"SEKSİ KADIN KENDİSİ GİBİ KOKAR!

Anketimize katılan okurların yüzde 37’si, “seksi kadın nasıl kokar?” sorusuna “Parfüm sürmez, kendi kokusu yeteri kadar seksidir” yanıtını verdi. Yüzde 26’sı çiçek, yüzde 23’ü baharatlı ve oryantal, yüzde 12’si ise şekerli kokuları tercih ettiğini belirtti.":icecream:

Kocem bayılır doğal kokumahihoyyyt

18. 2 Kasım 2008
  19. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108

Erkekler kadinlarin kendi kokularini daha cok severler diye bende okumustum bir yerde.
    Bende olsam bende sevdigimin kendi kokusunu tercih ederim.