Erkeklerin sırlarıyla yüzleşin!

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve kuzum85 tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

  13 Şubat 2009
  Konu Sahibi : kuzum85
 1. kuzum85

  kuzum85 aşk bir yangın Üye

  Katılım:
  1 Mart 2008
  Mesajlar:
  2.970
  Beğenildi:
  8
  Ödül Puanları:
  148
  Ne kadar ilişkilerde birbirimize karşı açık olmayı istesek de bazen öğrendiklerimiz karşısında yıkılabiliyoruz. İşte böyle zamanlarda soğukkanlı kalarak, doğru adımlar atmanın püf noktaları...Sırlar bombaya dönüşmeden!

  Erkekler hakkında bilmedikleriniz ve erkeklerin ön önemli sırları! Erkeklerin genelde çok sırları olmamakla birlikte; sahip oldukları sırlar, bazen şok edici olabilir. İşte kocaman gizlerle yüzleşmenin püf noktaları! Eğer 'açık ilişki yaşama fikri' ilişkinizin bir parçasıysa, ne dilediğinizi bir daha düşünmelisiniz. Açık bir ilişki, kolayca büyük bir kaosa dönüşebilir.
  Erkek arkadaşınız sırlarını itiraf ederken; sakin olun ve sabırlı davranın. Bunun zor olduğunu biliyoruz; üstesinden gelmeniz için uzmanlara danıştık. İpuçlarımız sayesinde sevgilinizin telefonunu kırmamayı öğrenebilirsiniz.
  Kendini bulmak için' çalıştığı yerden istifa etmek istiyor

  Tam olarak ne yapmak istiyor? Ona açıkça fikirlerini sorun ve hayatındaki bu değişikliğin ilişkinizi nasıl etkileyeceğini konuşun. Ne yapmak istediği konusunda belirsiz ya da geleceği hakkında bir fikri yoksa, endişelenmek için tam vakti! Kendini bulmaya çalışması, bütün gün PES oynayıp, iyice çocuklaşmasını gerektirmiyor. Erkek arkadaşınız hem hayallerindeki 'O'na kavuşmalı; hem de hayatını bir düzene sokmalı… Eğer ortak geliriniz bir düşüş içerisindeyse, kendi ihtiyaçlarınızı da göz önünde tutarak, oturup geleceğe dair ortak bir plan yapmalısınız. Evinizin daha düşük sermaye ile nasıl işleyeceğini planlayın.Ortak hesabınızdan gizlice para çekerek, yepyeni bir plazma TV aldı

  Çok pahalı bir çanta alarak, erkek arkadaşınızın skoruna yeni bir skorla karşılık verin. Buradaki sorun aslında para değil, birlikteliğin zedelenmesi. Böyle durumlarda sessiz kalmak, ilişkinizin sağlığı açısından çok yararlı olmayacağından içinde bulunduğunuz karışıklığı açıkça belirtin. "Seni benim fikrimi almadan ortak hesabımızdaki parayı harcamaya iten fikri bilmek istiyorum." gibi bir cümleyle giriş yapabilirsiniz. "Bana danışmadan büyük kararlar alman beni incitiyor." gibi cümlelerle doğrudan duygularınızı ifade edin. Gelecekteki muhtemel sorunlarınızı en aza indirgemek için haftada en az bir kez finansal durumunuz ve kaynaklarınızı nasıl kullanacağınız hakkında konuşmanız daha sağlıklı bir ilişki yürütmenizi kolaylaştıracaktır. Bir diğer iyi fikir de hem kişisel hem de ortak banka hesapları açtırmak olabilir. Ne de olsa her yetişkinin bir köşede hesap vermeden harcayabileceği bir miktar paraya ihtiyacı vardır.

  Erkek arkadaşınız fikrini değiştirdi ve çocuk sahibi olmak istemiyor

  Bu karar ani bir hayal kırıklığı yaratabilir. Çok net bir fikir olduğundan, bu kararın tartışmaya pek de açık olmadığını anlamak önemlidir. Kariyeri, yaşayacağınız yer ya da nereye tatile gideceğiniz hakkındaki kararlar pek de hayatınızın akışınızı değiştirecek bir etki yaratmazken, çocuk sahibi olmak geriye dönüşü mümkün olmayan bir karardır. Eğer çocuk sahibi olmak, sizin için hayati bir zorunluluk taşıyorsa, partnerinizin bir şekilde kararını değiştirmesini dilemekten başka çareniz yok gibi. Onun dışında, sizinle baş başa bir gelecek hayal etmiş olabileceği noktasını da aklınızdan çıkarıp, aklınıza kötü düşüncelerin yerleşmesini sağlamayın.
   
 2. 13 Şubat 2009
  Konu Sahibi : kuzum85
 3. KarKralicesi

  KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

  Katılım:
  16 Eylül 2006
  Mesajlar:
  23.260
  Beğenildi:
  17.070
  Ödül Puanları:
  488

  onun sırrıyla bi yüzleşirsem görür o:nazar:
  Sırrı mırrı kalmazkaydirigubbakcemile5