Erkeklerin unutulamaz aşkları...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve piTis tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : piTis
  1. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Haydi kızlar, kaç erkeğin unutulmaz aşkı oldunuz? Ya da size, eskiden şu kızı çok sevmiştim dediği oldumu?Peki evlendiğiniz erkeğin en büyük aşkı siz misiniz sizce?
    Buyrun bakalım herkesten yorum bekliyorum hanımlar. Bi gerçek vardır ki her erkeğin hayatından unutulmaz bi kız geçmiştir...O kızı unuttuğunu söylese de tutkulu olduğu bir anı olarak saklar kalbinin bir köşesinde... Siz neler söyliceksiniz ?

2. 15 Nisan 2010
  3. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Eveet ilk konuşan ben olayım o zaman. Ortaokulda bi arkadaşım vardı.Onu sadece arkadaş olarak görürdüm ve o bana teklif etti ben de olmaz dedim.O günden sonra da eskisi gibi ddeğildik zaten... ben lise sona geldim ve bi gün yolda giderken beni birisi durdurdu. Ondan bahsetti, beni hala unutamamış ve görüşmek istiyormuş... yaşı da benden küçüktü zaten, sanırım bu çocuğun kalbinin bi köşesinde kalan o unutulmaz aşk da ben olucam :sinifsinif:

4. 15 Nisan 2010
  5. susu_

susu_ 22.06.2013 :) Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    ilk yorum bendennn benim aşkımın hiç olmadııı ilki benimmm:asigim:
    ama eskilerden 3tane unutamayan var benii:KK70::KK70::KK70:

6. 16 Nisan 2010
  7. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    valla eskilerden baya can yaktım galiba ya :)
    sıkılıp ilişkiyi bitir(emey)en hep ben olurdum acayip acı çektirirdim bi de deli gibi feministtim :) süper kombinasyon size :KK70:
    hala akılllarının bi köşesindeyim biliyorum facebookta bu yüzden online olamıyorum saçma sapan diyologlara giriyorlar. abartmıyorum ama bi 10 tane böyle insan var ay ne kötüyüm ya (hepsiyle çıkmadım tabi çoğu platonik kalanlar)
    bi tanesi var ki bende bişiyler bitse de onda bitmemişti bi türlü istemeden de olsa çok üzdüm onu hala daha acı çektiğini görüyorum ve bu beni çok üzüyor :KK43: inş çok mutlu olur ilerde

8. 16 Nisan 2010
  9. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    lisedeki hayatımın ilk aşkı ünv son sınıftayken beni arayıp bulmuştu.

ünv'de ilk kez çıktığım çocuk, 10 yıl sonra adam şeklinde :)) beni buldu. ara sıra arayıp, hayatındaki hatalardan, yalnızlığından ve eski günlere duyduğu özlemden bahsediyor. tam anlamış değilim. :))

biri daha var da sözünü etmeye değmez.

10. 20 Nisan 2010
  11. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    var benim de hayatımda...yıllar sonra çıkıp gelip seni seviyorum hala evlenmek için bir şans..vs. demesi içimi çook burkuyor..halbuki zamanın da o beni terk etmişti..ve hala der,ölene kadar unutmıycam seni diye..bu benim açımdan hiç de güzel bir durum değil:KK43:(

12. 20 Nisan 2010
  13. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188
    4 erkegin unutulmaz aski olduguma inaniyorum.:kedi:

ben ise tek ve en büyük askimla evliyim zaten.eskilerden unutamadigim kimse yok.
    bencede her erkegin icinde bi yerlerde zamaninda tutkulu bi sekilde sevdigi ve hala zaafi oldugu bi kadin vardir.ben askimin en büyük aski miyim. evet öyleyim bence...
    biz ayrilsak yillar sonra bile gecmisinden tebessümle hatirlayacagi tek kadin olacagima inaniyorum
    ama ALLAH göstermesin :)

14. 20 Nisan 2010
  15. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.154
    Ödül Puanları:
    238
    2 kişinin..
    biri liseden çok yakın arkadaşımdı, çok iyi biriydi ama ben onu arkadaşım olarak görüyodum olamazdı olmadı da.. umarım artık mutlu olur :Saruboceq:
    diğeri bitaneciğim :asigim: onun ilk ve tek aşkıyım zaten benden öncesi yok; onun için unutulmaz biri olduğuma inanıyorum.yıllar geçse bana bir şey olsa (Allah korusun :Saruboceq:) beni hiç unutmayacağına inanıyorum :asigim:

16. 20 Nisan 2010
  17. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    iki kişi biri ilk sevgilimdi bi yıl uğraşlarının sonunda çıkmıştık ve yapamıcağımı düşünüp ayrılmıştım sonra o peşimi bırakmadı tabi aradı sordu yıllarca bi yerde karşılaşsak laf atıp durdu peşime takıldı kaçtım hep sülük gibiydi yani,diğeri ise yine ilkokul arkadaşım ve bana yıllarca aşık olup zar zor 6-7 yıl kadar sonra açıklayıp zor uğraşlar sonucunda kabul etttiren sevgilim o da baya çabaladı ayrıldım unbutamam seni falan dedi sonra duydum ki hasta olmuş psikologlara falan giitmiş ama insan olarak üzüldüm tabi Allah vermesin:Saruboceq:istemezdim benim yüzümden böyle bişi olmasını daha sonra ablasına demiş ondan ayrılınca oldum die ve üç olarak ise benim canım aşkım var onunda ilk aşkıyım tabi o da benim ilk aşık olduğum adam ne ilginçtir ki bugüne kadar hep bi çabayla elde edilen ben ona hemen atladım valla iide yaptım ohh canıma deysinkaydirigubbakcemile3kaptırmadım kimseye ilk teklifinde hemen evet dedim hihi allah ayrımasın yarabbim:Saruboceq:yaprak gözlü prensimŞeniz

18. 20 Nisan 2010
  19. Sinoplu57

Sinoplu57 varsa SEN yoksa SEN... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    geçmişte 2 insanın unutulmazı olmustum hala öyle mi bilemiyorum..Allah yollarını açık etsin onlarında..
    Şuan da nişanlımın ilk aşkı benım ,benimde ilkim o.. ikimizinde unutulmazı bellii:))
    ,geçmişte kıskanacagım biri yok çok şükür..