Erkekte isteksizlik

Konusu 'Gebelik Öncesi ve Sonrası Alternatif Tıp' forumundadır ve neuvo tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

6 Nisan 2010
    Konu Sahibi : neuvo
  1. neuvo

neuvo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :çok üzgünüm:merhaba arkadaşlar,
    eşimde ve bende prb olmamasına rağmen 1 senedir hamilelik olayını gerçekleştiremedik.,bende sizler gibi keçiboynuzu ve çakşır otu denyeyim dedim fakat 2 hafta kullandıktan sonra eşimde psikolojik olarak yan etki yaptı ve artık aramızda hiçbir olay geçmiyor .
    hayatımda düşünsem aklıma gelmezdi hamileleğin bu kadar sıkıntılı olacağı.
    benimle aynı durumu yaşayanlar varmı arkadaşlar? ne yapacağımı kesinlikle bilmiyorum. eşime anlayışlı davranıyorum ama yumurtlama günü hesabı yapmaktan kendimi alamıyorum üstelik bi hareket olmayıncada umutlarım yıkılıyor?

2. 9 Nisan 2010
  3. haticek

haticek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bakın ne güzel söylemişsiniz hiçbir problem yok diye size tavsiyem bu konuyu sürekli aklınızda tutup olumsuz düşünüp kendinizi strese sokmamanız bırakın gününüzü bile saymayın çıkarın aklınızdan sizin rahatladığınızı görünce eşinizde rahatlayacaktır onlar bu konuyu bizden daha fazla takarlar öyle kür olayına ffalan girip eşinizde onda bir problem varmış hisside uyandırmayın onunda rahatlamasını sağlayın bakın herşey daha kolay olacak

4. 9 Nisan 2010
  5. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.561
    Ödül Puanları:
    463
    aslında keçiboynuzu için tam tersi söylenir, bence kürler, yumurtlama gününü hesaplamalar falan cinsel hayatınızın spontaneliğini bozduysa, eşinde bi psikolojik baskı yarattıysa bu hesaplar kürler o yüzden olabilir canım, dr bişeyiniz yok dediyse relax olun akışına bırakın bence:hulya:

6. 12 Nisan 2010
  7. neuvo

neuvo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet chess aslında bende tam onu yapmaya çalışıyorum fakat bilinçaltı sürekli beni takvime bakmaya itiyor.yine rahat davranmakla çözülebilecek bir prb bencede. teşekkür ederim...

8. 8 Mart 2015
  9. nsllllll

nsllllll Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    13
    merhabalar bnm esımde benden kacıyor nedense ustelık yenı evlıyız yanı 9 aylık ama cok aktıf bırı oldgunu bılıyorum ona ragmen sadece sana karsı bole neden oldugunu bılmıyorum dıyor . polıs memuru oldugundan meslekte psıkoloğ olayları sorun cıkarır dusuncesıne kapılmıs bende bır sorun yok dıyor ve gorusmelerı reddedıyor. evlendıgım gunden berı bole ve artık ne yapcagımı blmıyorum :KK43: gecenlerde benı her dk ıstedıgını fakat yaklasınca kıtlenıp kaldıgını gozune bazen kotu gorundugumu kı cok bakımlıyım ozellıkle esımın yanında. ona ragmen durum bu ve elımden hıcbısey gelmıyor baslarken gerı bıtıyor dıyor . propolıs felan tuketmeye basladı adam cıldrcak ıstedgı halde olmuyor. sureklı dua okuyorum cok bunaldım herseyden :KK1::KK42::mad:

MELEK1902 bunu beğendi.
  10. 16 Mart 2015
  11. MELEK1902

MELEK1902 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.834
    Ödül Puanları:
    128
    Canım 41 Yasin okut eğer üstünde bişey varsa geçiyor.suyunuda eşine içir.Onu rahatlatır.

kelebekk47 bunu beğendi.
  12. 1 Şubat 2016
  13. zeliha75

zeliha75 Üye Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    23
    merhaba benimde esim beni reddediyor. sadece kendi istediginde yapiyoruz. o da en yakin haftada bir ve cok cabuk bosaliyor. basarda boyle degildi ne oldu bilmiyorum. sadece yumurtlama gunlerini soyle bana o zamanlar yapalim diyor. cinselligi sadece cocuk icin yapmak istiyor esim sanirim. kendiside rhat degil. ben boyle degildim kendimi zorluyorum ama olmuyor diyor.cok zoruma gidiyor beni reddetmesi ve sadece kendi istediginde yapmasi.

14. 22 Şubat 2016
  15. Cokomellll

Cokomellll Çiçekleri koparmayın. Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    3
    Bazen herşeyi sallamak gerekli sanırım arkadaşlar, eşiniz istemiyorsa siz istiyorsanız, bir süre istemiyor gibi davranıp istemeyin asıl. hani trip atmak gibi değil ama siz ne kadar üstüne düşerseniz, o da o kadar gerilip istemeyebilir belki. nacizane düşüncem bu tabi.

16. 25 Ekim 2016
  17. nailsofcat

nailsofcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    243
    Ödül Puanları:
    33
    Evlenince bazi erkekler eslerini kutsal gorurler bu sebeple bilincaltinda cinsellikle bagdastiramazlarmis.Kendilerininde farkinda olmadigi bir durummus bu.Esiniz bilincaltinda size dokunmamasi,sehvetli duygular icinde olmamasi fikrini tasiyor muhtemelen.Bazi erkeklerde o vardir.Sevisecegim kadin ayri,evlenecegim kadin ayri dusuncesi yerlesmistir.Ya da sizi bir arkadas gibi seviyor,sayiyor ama cinsel olarak bir sey hissetmiyordur.Evlisiniz diye erkek diye mutlaka erkek her kadini ister diye bir kaide yok ki.Bazi erkekler ciddi sekilde cinsel uyarim hissetmedikleri kadina dokunamazlar.Psikologa gidebilir aslinda.Özel bir psikologa gitseniz kim bilecek gittiginizi?