erkekte ne önemli?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve defnesabunu:) tarafından 15 Haziran 2008 başlatılmıştır.

15 Haziran 2008
    Konu Sahibi : defnesabunu:)
  1. bir tarafta yakışıklı olmayan ama efendi, kibar, egitimli, bilgili, nazik, son derece güzel konusan, sana deger veren biri var..
    diger yanda yakışıklı olmasa da sana çok yakışıklı gelen ama kaba, anlayışsız, seni aşagılayan, degiştirmeye çalışan, seni sevdigini söyleyen ama davranışlarında bunu göstermeyen biri var..
    hangisini secerdiniz kızlar??

2. 15 Haziran 2008
  3. c) hiçbiri

---------------------------

4. 15 Haziran 2008
  5. perdedor

perdedor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ikinci kişiyi aşkından ölsem de seçmezdim ben... beni aşağılayan, kaba, anlayışsız insanla ne işim olur ki? şimdi ben onu yakışıklı bulsam, 10yıl sonra gelmycek belki.. ben öyle ipsiz sapsız insanla çektiğim sıkıntılı günlerle kalıcam..
    birinci kişi de bana o kadar değer veriyosa, o kdar kibar ve eğitimliyse eninde sonunda ben ondan etkilendiğimde yakışıklı gelir gözüme.. o kdr da fena diilmş ya derim =)) zaten insan birinden güzel ya da yakışıklı olduğu için etkilenmez bence.. ondan etkilendi diye onu güzel/yakışıklı bulur..
    aşık veysel ne demiş; "güzelliğin on para etmez şu bendeki aşk olmasa." =))))

6. 15 Haziran 2008
  7. blur

blur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    tercih etmek durumunda kalmazdım ben. neden birini seçmek zorundasın ki... doğru kişi zaten sana bu soruları sordurmaz. mükemmel görürsün, bu tip objektif değerlendirmeleri yapamazsın. hele ki bi başkasıyla asla kıyaslamazsın. ama sonradan bişeyler değişebilir belki o başka bi konu. daha baştan saçmalamanın alemi yok kanımcayerimseniben

8. 15 Haziran 2008
  9. cnm bu kişiden kişiye değişir fakat ben önce ahlakına dürütlüğüne önem veririm..
    ki benim eşimde ilk anlarda hiç yakışıklı gelmiyordu ..
    şimdi nasıl derseniz ..
    dünyanın en yakışıklı erkeği benim kocam ...bakmaya doyamıyorum..
    all bozmasın ...ee kendini sevdirmesini bildi ya ..işte ondan seviyorum onu gönlümü güzel alır.........

10. 15 Haziran 2008
  11. doras

doras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım bu soruyu sorman bile hata ,tabiki ilk tarif ettiğin erkek!!!!düşünmeye bile gerek var mı sence?????ama aşk bu sen sanırım diğerine aşıksın...oz aman derim ki ikisini de bırak ve başka bir aşka yelken aç...sevgiler...

12. 15 Haziran 2008
  13. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Her şey yakışıklılık değil elbette,ama insanın içine sinmiyorsa istediği kadar kibar,eğitimli....... olsun olmayınca olmuyor...:a015:

14. 15 Haziran 2008
  15. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    a.s.Bana değer veren biri olsun öncelikle. Dürüst, efendi, nazik bunlar da aranan özellik benim için. Çok yakışıklı ama kaba, aşağılayanı napiim yaa... Hayatın bonusu yok ki :uhm:

16. 15 Haziran 2008
  17. onetimes

onetimes Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    dış görünüşe bakan yanılır kanısındayım. 10 yıl sonra yakışıklının hali pek yakışıklı olmayacak kanımca :icecream: tabii seçim sizin ben seçimimi yıllar önce yaptım.

18. 15 Haziran 2008
  19. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Saygının olmadığı ilişkiyi ne yapayım?Ama bakımlı,kültürlü,kendini bilen olmalı.Benim kocam yakışıklı fakat aykırı davranmaktan,farklı görünmekten sıradışı olmaktan hoşlanır.Ben bu özelliklerini hiç sevmiyorum.Bir türlü alışamadım.Ama ne yapayım.Seviyorum....