Erkekten kanki olurmu?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve destina_04 tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : destina_04
  1. destina_04

destina_04 Kül kedisi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    geçenlerde bir arkadaşımla bu konu özerine tarştık bir erkekten kanki olurmu,ben olmaz dedim arkadaşım tersini, kanki nedir ya anlamakta zorluk çekiyorum bir bayanla paylaşmaya çekindiğimiz duygu düşüncelerimizi bir erkekle rahatlıkla konuşabiliyoruz bumudur normal olan, tamam konuşursun ama bütün yaşadığın özel şeyleride bir ekeklede paylaşılmazki,dozu önemli bir erkek bir kadın kanki olamaz bir kere doğanın kanunuda bu yok, bizim örf ve yetiştirme tarzımız bütün avrupa ülkelerine örnek, ama bizimkiler düzgün olanı bozmaya çalışıyor, geçenlerde bir arkadaşım durmadan benim erkek kankilerim var deyip duruyordu iş yerindeyken kankilerinden biri aradı benim bayanlarla paylaşma çekindiğim konuları arkadaşımız bir erkekle rahatlıkla konuştu bumudur medeniyetin adı, bence biz medeniyeti ve çağdaşlığı karıştırmışız nedir medeniyet küfür etmeyeceksin çöplerini yere atmayacaksın saygılı olacaksın hoş gürülü olacaksın paylaşımcı,dürüst bakın buna medeniyet derim .

ÖRNEK pınar altuğun eşi askerdeyken kanki dediği adamla aşk yaşamadımı bir erkekle bir bayanın beli bir mesafesi olmalı,konuşabilirsin ama kanki işi bana ters kadınlar duygusal anlarında ilgiye ihtiyaç duyar eğerki yanınızdaki arkadaşınız bir erkekse bazı şeylerin önüne geçemiyorsunuz ve bazı kanki dedikleriniz bu olaydan yararlanabilir siz farklı düşünürsünüz ama karşınızdaki insanın gizli düşünceleri?, bir erkekle bir bayanın yapısı, hisleri, karekteri,birbirinden farklı…

2. 19 Aralık 2008
  3. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    esimle cok yakin arkadastik biz, öyle kiz kiza konusmak icin kiz arkadaslarim var, ama cok eglenirdik onunlada ozamanlar (Halada öyle yani) sonucta evlendik, yani sanirim bir sekilde duygusal bir iliskiye dönmesi 70-80%.

Herzamanda olumsuz degil bu kiz ve erkek kankiligi.., bizimkisi cok güzel sonuclandi:nazar::asigim:

4. 19 Aralık 2008
  5. destina_04

destina_04 Kül kedisi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    sizin güzel sonuçlanmış:teytey: ama kankiyle aşk ilişkisi olmaz demiyeceksin çünkü normal ilişki bir erkekle bir bayan arasında geçer şu benim kankimdir asla aşık olmam demiyeceksin yani bir erkeğe kankim demiyeceksin o erkek ilerde senin eşinde olabilir:1hug:

6. 19 Aralık 2008
  7. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    esim ama hala kanki gibiyiz biz =)

8. 19 Aralık 2008
  9. eeddaa

eeddaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgilin varsa olacağını sanmıyorum. Ama yoksa çok da güzel olur..

10. 19 Aralık 2008
  11. waterlily

waterlily evli,mutlu,çocuklu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bana erkekten kanka olmaz:kahve:
    erkeklerle diyaloglarım sınırlıdır ne olursa olsun biraz samimi olduğunda ya yanlış anlaşılır
    ya da çok gevşer ki bu beni aşırı derece de rahatsız eder :1closedeyes:
    bu na meydan vermemek için erkeklere karşı her zaman resmiyeti korurumşakkıdı

12. 19 Aralık 2008
  13. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    Benim kanki denecek türden 9 yıllık bir arkadaşlığım var ikimizde birbirimizin sırlarını herşeyini biliriz,yeri gelir bana abilik yapar,arkadaşlık yapar,bi baba gibi şefkat gösterir,herşeyimi paylaşırım onunla çünkü erkeklerden daha iyi dost ve sırdaş oluyor,hemcinslerimizde biraz kıskançlık ta devreye girebiliyo bazen..Şu ana kadar aramızda hiç bir zaman art niyet olmadı,olamaz da bundan eminim..Ama bazı arkadaşlıkların aşka dönüştüğünü gördüm....

14. 19 Aralık 2008
  15. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    bence bir erkek için bayan kanki olmaz,bir bayan için de erkek kanki olmaz.bekarken birşey diyemem evliyken olmaz zaten.bu benim görüşüm tabii.evliyken veya bekarken kanki olanlar da var çevremde.herkesin kendi seçimi tabii ama bence olmaz...

16. 19 Aralık 2008
  17. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ıyı bır arkadas olabılır abılıkte yapabılır..ama bır kız arkadasla paylasılan hersey ..erkekle paylasılmaz...
    kankıde dost anlamına geldıgı ıcınde sanırım olmaz...
    hele erkek arkadasın varsa hıc olmaz..

18. 19 Aralık 2008
  19. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    kankim var erkek cok iyi biridir eşimde cok sever kendısını zaten sevip guvenmese asla bi yere yollamaz
    8 senelık bı dostlugumuz var kendısı ıle
    şimdi eşimle araları daha iyi bazen takılıyorum sattın benı be kanka onla daha cok görüşüyosun dıye :roflol:
    bi sorunum oldugunda telefon acarım benım hatalarım varsa bı guzel paylar kendısı benı
    yakında evlenecek oda bu sefer ailece kanka olucaz
    nişanlısıda cok ıyı bırı cıktı allahtan ya :asigim:[
    yarın ankaraya gidiyoruz mesala beraber gezmeye gitcez kaydirigubbakcemile3