erken adet olmak için ne yapabiliriz?

Konusu 'Jinekoloji' forumundadır ve PoLiMeR tarafından 22 Şubat 2010 başlatılmıştır.

22 Şubat 2010
    Konu Sahibi : PoLiMeR
  1. PoLiMeR

PoLiMeR Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adetimizin gününde gelmesi yani gecikmemesi için ne yapabiliriz? tavsiye niteliğinde ılık duş almak yada bitki çayları içmek gibi yorumlardada bulunabilirsiniz. ben böyle bir şey buldum: Papatya biberiye ile beraber kaynatılıp içilirse adet söktürür.
    adet söktürücü bitkiler adetin gecikmemesi içinmi kullanılıyor? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

2. 23 Şubat 2010
  3. oooYaGMuRooo

oooYaGMuRooo Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    selam tatlım :) benimde her ay adetim biraz gecikiyor..adet düzensizliği diye araştırınca benim karşıma çıkan bitkiler civanperçemi , alıç yaprağı, oğul otu..

bir linkte bir çaydan bahsediliyor..bu aralar olmam gerekiyor..bu ay bende bu çayı denemeyi düşünüyorum..

bu 3 bitkiyi karıştırıp her sabah ve akşam bir bardak çayını içiyormuşsun..1 ay boyunca..deneyip faydasını görenler var ..istersen daha sonra linkide eklerimkaydirigubbakcemile5

4. 23 Şubat 2010
  5. PoLiMeR

PoLiMeR Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim yaa aslında linki eklersen çok sevinirimopuyorumnanaktan bide adet dönemine yakın karnına sıcak su torbası koy daha rahat, gecikmeden adet olursun dediler onuda denicem. söylediğin o otlarıda yazdım bi gidip sorcam bakalım aliyim bende deniyim ozmn. aslında benim düzensiz diil ama yazın düğünüm var ve böle 1 gün bile geç kalması direk düğünüme yaklaştırıo adet günümü. bide malum düğün stresi fln gecikebilir. erken olursam hiç bi sorun olmayacak ondan istiyorum zamanında olsun gecikmesin diyeyerimseniben tekrar teşekkürler cnmm..

6. 23 Şubat 2010
  7. chiglet

chiglet 2 çiçek annesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm canım benım adetımde 4 gÜn geÇtı, ıŞ yerınden arkadaŞım cıvanperÇımı kullanmıŞ 2 gÜn ıÇınde olmuŞ dÜzenede sokuyormuŞ bu akŞam alıp bende denıcem

8. 23 Şubat 2010
  9. oooYaGMuRooo

oooYaGMuRooo Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bence o zaman kendini biraz rahatlat tatlım fazlada kafana takma umarım hallolur..

linki veriyorum ama şu an sitede sorun var galiba daha sonra tıklarsan konu açılır mutlaka :)

dedim ama 100 mesaj sınırı varmış daha link veremiorum :tomato:

google a sende zayıfla adet düzensizliği çay yaz ilk çıkan link :)

3 .linktede önbellek yazan yere tıklarsan açıo ortadaki sayfalardan..

Son düzenleme: 23 Şubat 2010
  10. 24 Şubat 2010
  11. milkabeyaz

milkabeyaz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlile ASLANPENÇESİ ÇAYI.. ben bu amaçla içmemiştim aslında,hormonları düzenlediği için içmiştim.adetim çok erken geldi.adet söktürücü etkisi varmış zaten,başka çay deneme derim.

12. 25 Şubat 2010
  13. Yeshill_Yansima

Yeshill_Yansima Hoşgeldin minik kızım:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben adaçayını biliyorum arkadaşlar deneyebilirsiniz. ama gebelik şüphesi olanlar içmemeliymiş düşüğe sebep oluyormuş demekki gerçekten etkili.

14. 25 Şubat 2010
  15. PoLiMeR

PoLiMeR Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim arkadaşlar çok yardımcı oldunuz aktarcıya gidip bakıcam bu bitkilere. ama bu çayları böle normal hani içiyimmi yoksa adet zamanım yaklaşınca 1 hafta flnmı önce içmeye başliyim bi zararı olurmu acaba şimdiden başlasam içmeye?

16. 5 Mart 2010
  17. sakin bayan

sakin bayan Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Kızlar bende nisanın sonunda tatile gidicem tam adet dönemime geliyor.
    Biraz erkene çekmek için en zararsız ve etkili yolu hangisi bunların içinde?
    Bir de ben 17 yaşındayım da kaydirigubbakcemile2

18. 18 Mart 2010
  19. PoLiMeR

PoLiMeR Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben civanperçemi içeren bi karışım aldım aktardan bakalım her sabah içiyorum demleyip ama çok acııııbilmiyorumkismile işe yarıcak dedi aktarcıdaki kız işte bakalım 2 gündür içiyorum daha adetimin olmasına var ama eğer olumlu olursa yazıcam burdan. ama ben günde bi kere içiyorum yaa faydası olmazmı acaba 2 keremi içsem yaa?