erken ama anne olmak istiyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve eldober tarafından 6 Ekim 2010 başlatılmıştır.

6 Ekim 2010
    Konu Sahibi : eldober
  1. eldober

eldober Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    21 yaşındayım 7 haftalık hamileydim 6 eylülde düşük yaptım içimde bir parça kalmıştı o yüzden kürtaj oldum henüz adet olmadım doktorum 3 ay korunmamı ve folik asitle aspirin içmemi söyledi ama ben 3 ay korunmak istemiyorum adet olduktan sonra kormayı bırakmayı düşünüyorum anne olmak çooookkk istiyorumm sizce ne yapmalıyım:KK43::çok üzgünüm:

2. 6 Ekim 2010
  3. zap_zup

zap_zup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bence bekle.Yaşın çok geç değilki acele ediyorsun.Madem anne olmak istiyorsun.Bebeğini düşün.Şimdi korunmayıp ,güçlenmeyip hamile kalırsan o bebeğini nasıl taşıyacak bünyen .Ya onu da kaybedersen.Buna hazır mısın.Bence sen 3 ay bekle.Bebeğini düşün onun için güçlenmeliyim vücudum yenilenmeli ki kızıma daha iyi bir ortam hazırlansın de.Kendine iyi bak öyle hamile kal bence.

4. 6 Ekim 2010
  5. Ayse Asena 42

Ayse Asena 42 Yeter be Yeter..... Üye

Beğenildi:
    2.415
    Ödül Puanları:
    238
    bencede yani vucüt toplasın doktor korun dediyse vardır bi bildği inşallah bu 3 aydan sonra hemencik gelir bebeğin öptüm seni dahada yeni üyesin sanırım bayyy

6. 6 Ekim 2010
  7. eldober

eldober Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısın teşekkür ediyorum,ilk hamile kaldıgımda okadar çok mutluydum kii sanki içime mutluluk hormonları yayıldı durup durup gülüyordum ama şimdi çok sessizim tekrar aynı şeyi yaşarsam eminim dahada kötü olacam o yüzden haklısın 3 ayı bekliycem umarım adet olduktan sonra kararım degişmez:1no2:

8. 6 Ekim 2010
  9. eldober

eldober Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet bugün girdim ilkkez teşekkür ederim güzel dilegin için inşallah hayırlısıyla çocugum olur Allah herkeze nasip etsin inşallah

10. 6 Ekim 2010
  11. Ayse Asena 42

Beğenildi:
    2.415
    Ödül Puanları:
    238
    umarım değişmezz canım inşallah dedimya bak ben 6 sene olacak hala bekliyorum sabrediyorum tabi uzun seneleri yaşamkta dile kolay inşallah meleğin sana hemen gelir
    sabrın sonu selamet inşallah bizler gibi tiroitmiş polikistik overmiş bilmem neymiş uğraşmassın inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

12. 6 Ekim 2010
  13. Ayse Asena 42

Beğenildi:
    2.415
    Ödül Puanları:
    238
    aminnnnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

14. 6 Ekim 2010
  15. eldober

eldober Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amin amin amin:Saruboceq:YÜCE RABBİM hayırlısıyla sanada nasip etsin dünyanın engüzel duygusunu inşallah herşey gönlümüzce olurr:1rolleyes:

16. 6 Ekim 2010
  17. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    mevlam hayırlı evlatlar versin. 3 ay neki beklemende fayda var. bende aynı durumu yaşadım ama kürtaj olmadığım halde 8 ay bekleyelim demişti doktorum. 3 sene geçti aradan hala ara kontrollerime gidiyorum ama bebişim gelmiyor. yaşın daha küçük sabırlı olmalısın bir daha aynı üzüntüyü yaşamamak için çok dikkatli olmalısın

18. 6 Ekim 2010
  19. BebisKoM88

BebisKoM88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim seni cok iyi anliyorum bende nisanda 8.haftalik düsük yapmistim. Ilk basta 3 ay beklemek banada cok zor geliyodu ama sonra alistim 3 degil 4 ay bekledim. Ve simdi cok sükür ilk denemede tekrar hamile kaldim. Sende bekle bence.