erken doğum sebebim enfeksiyon

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve ecrin bebek tarafından 15 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ecrin bebek
  1. ecrin bebek

ecrin bebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    erken doğum sebebi enfeksiyon olanlar acaba tekrar gebe kalırsam tekrarlar mı?sağlıklı bir gebelik geçiren var mı<? daha önce böyle kötü bir deneyim yaşayıpta.

2. 19 Mayıs 2009
  3. kayra42

kayra42 hayatımın aşkı 3 erkek:)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım başın sağolsun.bende enfeksiyondan 27 haftalık erken doğumla bebeğimi kaybetmiştim geçen yıl.malesef şimdide uğraşıyorum ama daha dikkatliyiz doktorlarım ve ben.allah yardımcımız olsun.o isterse herşey olur.korkma...

4. 20 Mayıs 2009
  5. dilay8

dilay8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bende 18 haftalık bebeğimi su kesesi birden boşaldığı için kaybettim enfeksiyon dendi şimdi bir ay sonra yeniden deneyeceğim ama kafam çok karışık...enfeksiyon geçirdiğim için dış gebelik riski ve zor hamile kalma olasılığı varmış denemeden bilemiyorum o yüzden bende çok merak ediyorum bu durumda sağlıklı bir gebelik geçiren var mı?

6. 22 Mayıs 2009
  7. ecrin bebek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kayra 42 sen şu an hamilemisin canım?

8. 22 Mayıs 2009
  9. Ayla54

Ayla54 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 22 haftalik bebegimi kaybettim ayni nedenden dolayi.Ama Allaha sükür saglikli bir hamilelik sonucu bir oglum oldu.Korkmayin arkadaslar.Benim hamilelik boyunca yaptigim seyi sizlerede tavsiye ederim.Günde yarim greyfurt yedim.Biraz yemesi zor bir meyve ama herkese tavsiye ederim.Mideniz el verdigi sürece yiyin.antibiyotik ve mikrop kirici özelligi var.Bir de elma sirkesini taharetlendiginiz suya katmanizi ve sürekli bununla taharetlenmenizi tavsiye ederim.Hamilelik boyunca hicbir bakteriyel problemim olmadi.

10. 25 Mayıs 2009
  11. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimde dişimde iltihap oluştu ve kullandığım antibiyotikler gargaralar işe yaramıyor kısa bir süre sonra tekrarlıyor bu durum beni çok rahatsız etmeye başladı doktorum dikkat et dedi bu tarz bişey yaşayan varmı

12. 6 Haziran 2009
  13. kayra42

kayra42 hayatımın aşkı 3 erkek:)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya mesajını şimdi gördüm.evet allaha şükür şu an 31+6 günlük hamileyim....

14. 6 Haziran 2009
  15. grafiti

grafiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim bende enfeksiyondan hastanede yattım dün akşam eve geldim.silme enfeksiyon olmusum.bebeğim karnımda kasılıyor ve asagımdan sanki su cıkacakmıs gibi bi his oluyordu onun için gitmiştim.bebeğimin kasılma sebebide ennfeksiyon cıktı.bide cok asagıya inmiş.3 gün boyunca kolumdan hiç çıkmaksızın antibiyotik ve serum yedim.bu beniim ikinci bebeğim.oğlumda asla böyle bi sorunla karsılaşmadım.her ay muayane takibinden baska hastane yolunu bilmezdim.ama bunda cok sorun yasıoyorum.doktorum tamam enfeksiyonun gittiğini ama cok dikkatli olmam gerektiğini söyledi.32+5 günlüğüm bu sorunu yasayan herkese geçmiş olsun diyorum.umarım isteyen herkes sorunsuz bi hamillelik yasar

16. 6 Haziran 2009
  17. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    çok geçmiş olsun cnm

RABBıM tekrar böyle bir acı yaşatmasın

ne gibi rahatsızlığın oluyodu hamileyken karnında ağrı yada ishal yani neyden şüphelendi dr ona dayanarak enfeksiyon olduğunu söyledi

18. 7 Haziran 2009
  19. ecrin bebek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    HıÇbır Şıkayet yok tu .doĞum sonrası ÖlÇÜlen crp yanı vÜcuttakı enfeksıyon oranı 0- 5 arası olması gereken ben de 70 tı dÜŞÜn 70 .bır haftada 13 e dÜŞtÜ yanı.o kadar antıbıyotıkle .geÇen ay ÖlÇÜldÜ 4.5 muŞ ama olan benım prensesıme oldu ne yazık kı.