Erken doğum yapan anneler tecrübelerinize ihtiyacım var !!!

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve glupglup tarafından 13 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : glupglup
  1. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Erken doğum tehlikem var, plesentam aşağıda ve bugün adet sancılarım başladı hafif hafif ama sürekli oluyor. Normal mi bu durum yoksa erken doğum habercisimi? 32+0 dayım bugün.

2. 14 Mayıs 2010
  3. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    sancin surekli ise doktoruna danismanda fayda var,bir takim ilac ve serumlarla kasilmalari engelleyebiliyorlar,ve dogumu da erteleyebiliyorlar.Umarim erken dogum baslangici degildir,Allah yardimcin olsun.

4. 11 Haziran 2010
  5. duygunduz

duygunduz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım arama kısmına erken doğum tehditi yazarsan konuyla ilgili yazımı okuyabilirsin sevgiler

6. 20 Haziran 2010
  7. selenayusuf

selenayusuf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiç üzülme ,kendini erken doğum deyipde yıpratıp strese sokma arkadaşım ,bol bol dinlen inşallah erken doğum olmaz gününde yavrunu kucağına alırsın,ayrıca haftası iyi bebeğinin hiç korkma ben 28 haftalık doğum ettim bebeğim 86 gün yoğun bakımda yattı şükür şimdi iyi evimizde ,mutlaka doktor kontrolü altında olman gerekir hastaneye yatmanda fayda var,ben geç kalmışım eğer zamanında hastaneye yatsaymışım bu kötü günleri ne ben ne yavrum geçirecektik bunada şükür diyorum ,allah yardımcın olsun