erken doğum yapıp da bebeği şimdi sağlıklı olan anneler nolur umut olun bize...

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve gxuxgxux tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

27 Ekim 2010
    Konu Sahibi : gxuxgxux
  1. gxuxgxux

gxuxgxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    26+2de doğum yaptım.bi bebeğim melek oldu.diğeri 53 gündür küvözde.1.evre beyin kanaması geçirdi ama hamdolsun geriledi ve kayboldu kanama.bebeğim ilerde sağlıklı olacak mı çok endişeliyim.bebeği böyle olup şimdi sağlıklı olanlar yaşadıkları süreci anlatırlarsa çok mutlu olucam.şimdiden saolun arkadaşlar...

2. 27 Ekim 2010
  3. gamzekircicegi

gamzekircicegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar bende erken doğum yaptım. Tavi sizin çok erken olmuş doğumunuz ancak şunu söyleyeyim size hamileliğim boyunca ve doğumumdan sonra duymadığım problem kalmamıştı. Doktorlar enfaksiyon kapan oğluma hiç ümitli bakmamışlar ve hatta eşime de herşeye hazırlıklı olun bile demişlerdi. Şu an çok sağlıklı mutlu ve bi okadar da harketli bi oğlum var. Şu anda 3 aylığız . O günler geçmez gibi geliyordu ancak geçiyormuş. Bi zamanlar küvözden baktığım oğlum şimdi yanımda . Eminim senin yavrunda yanında yatacak ve bu günleri bi anı olarak hatırlayacaksın. Dualarım Seninle ve bebeğinle.Allaha emanet olun bebeğinizle.

4. 27 Ekim 2010
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım ıyı olucak..........hıç merak etmeee

6. 27 Ekim 2010
  7. smyrna965

smyrna965 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Ben bu süreci yeni atlatalardanım.36 haftalık doğum yaptım ama ciğerlerle ilgili sorun yaşadaık bebeğim havale geçirdi küvezde. her yeri delik deşik olmuştu. Çok korktum çok ağladım ama şükür sağlıklı bir şekilde çıktı küvezden. İzmirin en iyi proflarına götürdüm emin olmak için sağlıklı olduğunu söylüyorlar. Rabbim hep sağlık mutluluk huzur versin. her gün dua ediyorum kendi bebeğim ve küvezdeki tüm bebekler için. Sende,bebeğinde atlatacak. Allah bu çektiklerimizi hepimize unutturacak inşallah.

8. 27 Ekim 2010
  9. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    canım çok geçmiş olsun,meleğine Allah rahmet eylesin...bebeklerin ikizdi sanırım,biri hala hayatta ve iyiye gidiyor ne güzel..bende erken doğum yaptım..tabii seninki kadar erken değil..tam 33 haftalıktı bebeklerim..benimkilerde ikizdi..biri 1660 diğeri 2000 gr.doğdu..2000 gr.doğan bebeğim solunum yapamadı ve acilen küvöze alındı..ciğer geliştirici iğne yapıldı,müdehale edildi..o iki hafta kaldı küvözde..1660 gr.doğan bebeğimin hiç bir sorunu yoktu ama kilosu düşük olduğu için 3 hafta kaldı küvözde..doktorların dediğine göre solunum sorunu olan bebeğimi neredeyse kaybediyormuşuz.erken müdehaleyle kurtarmışlar.İnşallah senin bebeğinde evine,size kavuşur bir an önce...

10. 27 Ekim 2010
  11. ynlz

ynlz gökce´nin annesi ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gecmis olsun canim .. insallah yakinda kavusursun bebisine ... benim kizim 24 haftalik dogdu 2.derece beyin kanamasi vardi ve daha birsürü problemi vardi 5,5, ay yogun bakimda kaldi ve 3 aydirda evde allaha sükürler olsun saglikli ,, hic bir problemi yok ... korkma sen bebegine güven hersey cooook daha güzel olcak...

12. 28 Ekim 2010
  13. asenacicek

asenacicek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cok gecmis olsun ALLAH sabir versin benimde 2 cocugumun ikisi de 26 haftalik dogdular benim oglum oldugunda kendisi nefes alamadigi icin makinelere baglamislardi dr 2 hafta vermisti ama simdi ALLAHIMA sukurler olsun cok iyiler kizim 900 gram oglumda 900 gram dunyaya geldiler ikiz degiller ALLAH bebegini sana kavusturur

Son düzenleme: 28 Ekim 2010
  14. 28 Ekim 2010
  15. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım bende aynı seylerı sölıcem ınş ıyı olucak bebegın benımde bebeklerım 29 haftanın ıçınde dogdular uç ay kaldık kuvezde sımdı cok sukur ıyıyız rabbım kolaylık versın sana bol sabır ınşş ve bebegını kavusrtırsun kısa zamanda ınşş

16. 28 Ekim 2010
  17. gxuxgxux

gxuxgxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tez zamanda inşaallah...desteğiniz için çok saolun arkadaşlar.Rabbim hepimizin evlatlarına şifa versin...:Saruboceq:

18. 28 Ekim 2010
  19. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    benim ikizlerimde 33 haftalık doğdular..1,660 ve 1.890 kiloda...3 gün yoğun bakımda kaldılar sadece..
    ciğer geliştirici iğne vurulmuştum 4 doz onun çok faydası oldu....
    şimdi 2 ay sonra 2 yaşına girecekler..allahıma şükür herşeyimi yolunda gidiyor...

sende merak etme senin yavrunda en kısa zamanda kollarında olacak inşallah.