erken doğum yapıp sonradan düzelen bebişler...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve beril78 tarafından 6 Mart 2008 başlatılmıştır.

6 Mart 2008
    Konu Sahibi : beril78
  1. beril78

beril78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar iş arkadaşımın salı günü bebişi oldu ama 8 aylık olduğu için bebekte nefes alma ve kalp ritim bozukluğu problemi var şimdilik 1 aya kadar kuvezde kalması gerekiyormuş.doktorlarda pek ümitli konuşmuyorlar açıkçası...bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı aramızda bebeği sağlıkla gelişen sonradan bir problem yaşamayan...bu konuda dualarınıza ihtiyacımız var.herkese hayırlı sağlıklı hamilelikler inşallah...

2. 6 Mart 2008
  3. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ben çevremde pek çok 8 aylık doğan sonrasında sağlıklı hayatına devam eden bebişleri olan kişi duydum.

eğer doktorlar ümitsiz konuşuyorlarsa çok farklı bir sorun var demek ki. yani 8 aylık doğduğu için değildir gibi geliyor. yinede allahtan ümidini kesmesin. tıp çok ilerledi. allahın izniyle inşallah sağlığına ve anacığının kucağına kavuşur. allah yardımcıları olsun...

4. 6 Mart 2008
  5. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    bende 8 aylıkken dogurdum 1770 grm ama cok saglıklıydı herseyde normaldı 3 gunde cıktık hastaneden

6. 24 Nisan 2008
  7. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde yengem 8 aylık doğum yaptı. Bebeğimiz 2200 gr doğdu ve çok sağlıklıydı, küveze hiç konmadı. Sadece çok güçsüzdü meme ememiyordu, bu yüzden 10 gün falan hastanede burnundan beslendi o kadar. Şimdi maşallah çok sağlıklı. 8 aylık doğan başka bebeklerde biliyorum ve çok sağlıklılar, büyük ihtimalle sizin bebeğinizin başka bir problemi vardır. Bir arkadaşım 25 haftalık doğurdu ve şimdi bebeği çok sağlıklı.