Erken Doğumda Küvez Fiyatları Bilgi Verebilirmisiniz

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve NevYas tarafından 23 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : NevYas
  1. NevYas

NevYas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar erken doğum riskim var doğumu nerde yapsam bir türlü karar veremedim dün çapaya gittim muayne olmak için Eylüle kadar randevuları doluymuş o zamana kadar doğum yapabilirim orda yapma ihtimalim kalmadı artık.

İyi bir özel hastanede yapayım dedim bugün Balat Orahayim hastanesini aradım yeni doğan yoğun bakımları var fakat günlük ssk lı 350 TL dediler antibiyotik ücretiymiş buda..

Siz İstanbul da hangi hastanelerde doğum yaptınız bebekleriniz küvezde kaldığında nasıl bir ücret ödediniz yardımlarınızı bekliyorum..Yukarda söylenen günlük rakamın altından kalkmak ne kadar mümkün olur bilmiyorum..

2. 23 Temmuz 2010
  3. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende hastanede çalışıorum yoğunbakımlardan bir hastane kesinlikle ücret talep edemez
    sarılık olursa ki inşallah olmaz ozamanda fototerapi için 40 lira gibi bir ücreti var hastanelerde bu 3 aşağı 5 yukarı değişir ii araştır bence sorduğun hastanenin ssk ile anlaşması olmayabilir anlaşmalı bi yer bulmaya üniversite hastanelerine bir sor oralardada hizmet iidir

jozefin bunu beğendi.
  4. 23 Temmuz 2010
  5. NevYas

NevYas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bende bebeğin küveze girmesi zorunlu olduğu hallerde tamamını ssk karşılıyor diye duymuştum ama hastaneyi arayıp sorduğumda bu cevabı aldım ssk anlaşmaları varmış buda ssklı fiyatmış inşallah dediğin gibidir..

6. 23 Temmuz 2010
  7. Green33

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    acaba seni yanlışmı anladırlar canım normal küvöz için para talep edebilirler ama yoğun bakım için para talep ettiklerini sgk ya şikayet etsen kapatırlar o hastaneyi şuan çıkmam lazım yarın sana bununla ilgili yürürlüğü gönderirim elinde olursa araştırırken daha net konuşabilirsin

8. 26 Temmuz 2010
  9. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    canım ben ankarada başkent ünv.hastanesinde doğum yapmıştım.sezeryan için para ödedim ama bebeklerim 3 hafta küvözde kaldıkları halde küvöz parası almadılar.

10. 26 Temmuz 2010
  11. NS72

NS72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım merhaba bende 34 haftalığım her an doğurabılırım ilaçlarla erteliyoruz ssk yoğun bakımdan fark almıyor isterse 2 ay kalınsın ben ist b.evler metroport hastanesinde yapacağım hem doktorum söyledı hemde bılgı aldığımız hastane yetkilisi de dedi bır arkadaşım daha 2 gün oldu çıkalı bebişi yoğun bakımdan 25 gün yattı özel şafak idi yanılmıyorsam oda hiçbir ucret ödemedı zeytınburnunda hemen girişte santapulus var orasıda karşılıyor ucret farkı yok marım yardımcı olmuşumdur haberlerını bekliyorum iyi kandillerrr

12. 26 Temmuz 2010
  13. fatma2005

fatma2005 canım elif duru 'm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    MERHABA FİYAT BİLGİM YOK AMA BENIMDE ERKEN DOĞUM RİSKİM OLDUGU İÇİN ARAŞTIRDIĞIM KADARIYLA 29 MAYIS HASTANESİ VAR ÖZEL KÜVEZLERİ MEVCUT İSTERSEN ARAYIP BİLGİ ALABILIRSIN TEL:4532929 :nazar:

14. 26 Temmuz 2010
  15. Green33

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    kusura bakma yürürlüğü göndericek vaktim olmadı arkadaşlarda baya bilgi vermişler ama yinede lazım olursa özel msj atrsın yolarım ok geçmiş olsun şimdiden inşallah ihtiyacın olmazz

16. 3 Ağustos 2010
  17. nihaal

nihaal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Küvezde kullanılan ilaçlara göre ve uygulanan işlemlere göre değişiyor.ben 35 haftalık doğum yaptım fakat gebelik şekeri olduğu için oğlumun ciğerleri gelişmemişti.bebek yoğun bakımda kaldı 11 gün,6 gün oksijen aldı.özel hastanede doğurdum.280 sezeryan doğum için 1,400 tl küvez için verdik ssk lı olarak.inşallah vaktinde doğum yapar herkes..

18. 3 Ağustos 2010
  19. Green33

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148

canım yoğunbakımdan para almak kesinlikle yasak yoğun bakımda yapılan her işlemi ve ilacı devlet ödüor özel hastane bile olsa elinde faturan varsa eğer bence git bir görüşş hastane ile