Erken dönem gebelikte düşük yapan arkadaşlardan bekliyorum neler yaşadınız

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve eyeblood tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

27 Ekim 2010
    Konu Sahibi : eyeblood
  1. eyeblood

eyeblood Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben erken dönem gebelikte düşük yaşadım hala toparlanamadım,yatıyorum halsizim,başım dönüyo,başım ağrıyo,kanamam az olsada devam ediyor dr um karnımda sıvı olduğunu söledi,birde dikkatimi çekti önce baş ağrısı oluyor sonra kasıklarımda kasılma ağrı acillik oluyorum.Bu durumları yaşayan varmı paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkürler...:çok üzgünüm:

2. 27 Ekim 2010
  3. esra83

esra83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bnde erken dönemde düşük yapmıştım geçen sene..kanamam 1 hafta sürdü ..baş ağrısı falan olmadı bende..belki sende kansızlık falan varsa etklenmişsindir..ayrıca düşükten sonra ben 4 ay bekledim..ilk ayda geldi bebişim şu an 4 aylık bi bebeğim var:nazar:..darısı başına inşallah

4. 27 Ekim 2010
  5. eyeblood

eyeblood Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayyy ne güzel cnm ya esracım o üzüntüden sonra iyi gelmiştir.biz bilinçli yapmadık bu bebeği ama insan yinede üzülüyo.Birde vicudum toparlansa.Allah bağışlasın yavrunu.cvp için teşekkür ederim cnm...

6. 28 Ekim 2010
  7. zeynebce

zeynebce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    88
    eyeblood aynı kaderi yaşıyoruz canım,ama ben çok istemiştim miniğimi:KK43: dünyaya gelmesi nasip olmadı.daha kanamam devam ediyor.baş ağrısı bendede oluyor.inş. kısa sürede toparlanırz

8. 28 Ekim 2010
  9. eyeblood

eyeblood Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amin canım benim ya bu kanama bu halsizlik hafifte olsa bel ağrıları baş ağrıları ne zaman bitecek acaba ya bide bazen diyorumki acaba düşmedimi drlar görmedimi dyorum biliyorum çok zor bir ihtimal ama insan düşünmeden yapamıyor umarım en yakın zamanda sağlığmıza kavuşuruz biliyosun şuanda lohusa sayılıyoruz çok dikkat etmemiz gerekiyor cnm...:2: