erken gebelik testi(kanda)

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ceylinazra tarafından 7 Nisan 2008 başlatılmıştır.

7 Nisan 2008
    Konu Sahibi : ceylinazra
  1. ceylinazra

ceylinazra Guest

mrb arkadaşlar sizin fikirlerinize ihtiyacım var.benim reglime daha bir hafta var ve ben kan tahlili yaptırmak istiyorum ama sonuç çıkarmı bilimiyorum.şimdi diyeceksinizki erken bekle ama ben tüm belirtileri 1 haftadır yaşıyorum.ve 3 ay önce bebeğimi kaybettiğim için bunda biraz tedirginim eğer gebeysem daha erken öğrenip kontrollerimi ona göre yaptırmak istiyorum.regl olmadan test yaptıran arkadaşlar cvplarınızı bekliyorum.şimdiden cvplarınız tşkr ederim arkadaşlar...

2. 7 Nisan 2008
  3. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    canım darklıfe 6 gün önceden yaptırmıştı reglı gününün kanda cııkmıştı ama yumurtlamayla ılgılı galıba gec yumurtlayınca cıkmıyor

4. 7 Nisan 2008
  5. fenerbahcemine84

fenerbahcemine84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende duymuştum regle 1hafta kala bile kan testinle çıkıyomuş...bence yarın hemencik yaptır.inş pozitif çıkarr.bebeğini niye kaybettin canım ağır falanmı kaldırdın?

6. 7 Nisan 2008
  7. hazan61

hazan61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam canım. kanda gebelik testi çok erken cevap verir. yani regl olmana 1 hafta varsa çıkar. haydi güzel haberlerini bekliyoruz..

8. 7 Nisan 2008
  9. ceylinazra

ceylinazra Guest

tşk ederim arkadaşlar.ozaman ben hemen yaptırayım.
    fenerbahcemine84 cüm bebeğimi 7 haftalıkken kalp atışları olmadığı için aldırmak zorunda kaldık.drlar ilk gebeliklerde yüksek oranla yaşanılan bi durum olduğu söylediler.kan pıhtılaşmasıda olabilirmiş onun içinde her ihtimale karşı bebe aspirini kullanmam gereklli.hayırlısı artık .allah herkeze herşeyin hayırlısını versin.

10. 8 Nisan 2008
  11. benssenb

benssenb Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben geçen ay hamiş olduğunu müjdeleyen arkadaşı örnek vereceğim adetine 7 gün vardı yaptırdı 0,32 çıktı sonucu sonra evde idrar testi yapıyor yinede bakıyor silik çizgi acaba diyor ve kan tahlilini adetine 5 gün kala tekrarlıyor hamiş çıkıyor yani bu iş tamamen yumurtlamanın zamanı ile ilgili ama biçok sitede kan tahlilinde erken çıkıyor ama en kesin sonucu adete 3 gün kala alırsınız diyorlar yok ben yaptırayım 3 gün kala yine yaptırırım diyosan sorun yok:KK66:

12. 8 Nisan 2008
  13. ecemim2001

ecemim2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım adet gününe 2-3 gün kala yaptırırsan çıkar ama bence biraz daha bekle çünkü bazen kimyasal gebelik oluşmakta ve bebek tutunamadan adetle beraber atılmakta canım allah gönlüne göre versin ama bence sabret ve adetin bir iki gün geçince test yap bu arada folic asit içiyorsun değilmi

14. 8 Nisan 2008
  15. ecemim2001

ecemim2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım adet gününe 2-3 gün kala yaptırırsan çıkar ama bence biraz daha bekle çünkü bazen kimyasal gebelik oluşmakta ve bebek tutunamadan adetle beraber atılmakta canım allah gönlüne göre versin ama bence sabret ve adetin bir iki gün geçince test yap bu arada folic asit içiyorsun değilmi
    canım inşallah hamilesindir

16. 8 Temmuz 2008
  17. sevcan_31

sevcan_31 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    umarım hamilesindir ayrıca pıhtılsşmaya karşı aspirin içiyorsun bence adet zamanını bekle tabi rahat olarak ayrıca bendede pıhtılaşma var korkma bunu bilmen yeterli

18. 9 Temmuz 2008
  19. melek_ada

melek_ada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne oldu daha yaptırmadınmı?