Erken gebelikte akıntı lütfen bakın

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve milkybug tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

12 Ekim 2010
    Konu Sahibi : milkybug
  1. milkybug

milkybug Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar lütfen bilgilendirirseniz çok sevinirim. Hamilelik belirtilerinde sordum ama cevap alamadım. Ben size erken hamilelik döneminizdeki akıntıları soracaktım.Nasıl oluyor, kıvamı nasıldı? Benim Sat 12 Eylül ama adetim bir dönem düzensiz, bir dönem düzenli oluyor, o yüzden günüm geçti diyemiyorum. Bir hafta öncesinde başlayan hayatımda ilk kez tecrübe ettiğim bir akıntı yaşıyorum. Sümük kıvamında,kokusuz, renksiz, şeffaf bir akıntı. Bir hafta önce kan pıhıtısı kıvamında büyük sayılabilecek şekilde geldi, Sonra da bir iki gündür tekrar geliyor. Belirti sayılabilir mi kızlar? Lütfen cevaplayın.

poisonousIVY bunu beğendi.
  2. 12 Ekim 2010
  3. Soru ilgeci

Soru ilgeci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    sümüksü, hatta çiğ yumurta akı kıvamında,uzayan akıntı yumurtlama akıntısıdır diye biliyorum. artan progesteronun sonucudur, amaç spermi yumurtaya rahat ulaştırmaktır. bebek istiyorsan bu dönemi kaçırma.
    ben hamileyken çok yoğun akıntım olmuştu. hamileliliğim iki ay sürdü, iki ay boyunca beyaz akıntım oldu.uzayan ve sümüksü değildi.

4. 12 Ekim 2010
  5. milkybug

milkybug Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Sedase teşekkür ederim cevap için. Sanırım dediğiniz gibi ben daha yeni yumurtlama dönemindeyim, neredeyse bir sonraki adet dönemim geldi. Adetim düzensiz, yumurtlama günüm belli değil off off, ben de hamileyimdir diye seviniyordum kendi kendime. mafoldumben Zaten Kpss belası var başımda bir de hamile kalamıyorum, çok umutsuzum çook mafoldumben

6. 12 Ekim 2010
  7. Soru ilgeci

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    meslektaşım,umutsuz olma. yumurtlayabilmek de bir şeydir hem. ben de polikistik over,hipotiroid ve hipoglisemi hastasıyım. 9 ay regl olmadığımı bilirim. aylarca yumurtlamamak demek bu. her ne kadar bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kalsam da her şeye rağmen hamile kalmıştım. mucizelere de şükürler olsun ki yer var bu dünyada. saydığım hastalıkların hepsi ayrı ayrı bile kısırlık nedeni olabilirken kısacık da olsa nasip oldu anneliği tatmak. içini ferah tut. inşallah sen de yakalarsın. bi de ben artıkolmuyor ne yapalım,tüp bebek deneriz,o a olmadı evlatlık alırız dediğimde hamile kaldım. ille bebek olsun deyip ödev gibi birlikte olunca oluşan stres yumurta yüzeyinin serleşmesine ve spermi itmesine yol açıyormuş. çok zor düşünmemek, biliyorum. ama akışa bırakmaya çalış. allah kısmet ettiyse anneliği nasılsa gelecek bebeğim de.o kahrolası sınava ben de gireceğim ama artık çok takmıyorum. nasılsa yine birilerinin işine yarayacak. tırnak kadar kameralar var artık, çizmenin içinde,sütyenin askısında bir şekilde sokarlar içeri.yine bizim hakkımız yenir. dediğim gibi, amaaaan boşver demeye çalış. biz stres yapsak da yapmasak da her şey olacağına varıyor. yumurta üretebiliyorsan doğurgansındır. sıkma canını.inşallah tez vakitte alalım bebeklerimizi elimize.

8. 12 Ekim 2010
  9. milkybug

milkybug Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Bebeğini kaybetmene çok üzüldüm canım ya, çok şey yaşamışsın. Umarım sen de en kısa zamanda minicik bir varlığın annesi olursun.Sınava gelince, iki stres verici durum biririni tetikleyip bunalıma girmemize neden oluyor, ama tüm haksızlıklara rağmen, birkaç ay sonra görev yerimizde, karnımızda bebeğimiz yanımızda eşimizle bulunmamızı nasip etsin Allahım.O, haksızlığa uğrayanların yanındadır. Bizim de güleceğimiz zaman gelecek inşallah. Ama işte insan bazen çok bunalıyor, sanki bugün tutunacak hiçbir dalım kalmamış gibiydi,moralmen çökmüş gibiydim ama senin sayende biraz rahatladım,çok sağol :)

10. 12 Ekim 2010
  11. Soru ilgeci

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    amin arkadaşım, o ne güzel dua öyle. rahatlamana sevindim. içini sıkma hiç. allah'ın izniyle her şey yoluna girer.

12. 12 Ekim 2010
  13. hdilekh

hdilekh ((: Ömer Tuna'm :)) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim eğer adetin düzensizse ve bu şekilde akıntın varsa bence eczanelerde satılan bi test var yumurtlama döneminde olup olmadığını gösteren. onlardan al ve yumurtlama döneminde eşinle birlikte olursun meslektaşım. tabi herşey kader kısmet. allah nasip edince oluyor bazı şeyler. bende 40. haftama giricem yarın. bebeğime sağsalim kavuşmayı bekliyorum. inşallah allahım bu güzel duyguyu isteyen herkese yaşatsın :KK70:
    ha bu kpss olayıda çok sinir bozucu. ben kadrolu atandım çok şükür ama eşim atanamıyor. allah hepimizin yardımcısı olsun :KK70: