Erken gebelikte bel agrisi ceken var mi?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Kancicegim tarafından 15 Aralık 2007 başlatılmıştır.

15 Aralık 2007
    Konu Sahibi : Kancicegim
  1. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benim adet gunum 2 gun gecti kasiklarimda ve belimde kasilmalar var son iki uc gundur olmaya basladi ve cok akinti gelmeye basladi...eskiden adet olmadan 5 gun once sancilar girerdi ve anami aglatir derecede agrirdi ama bu ay hic oyle olmadi...ped koydum camasirima bekiyorum hep beyaz renkte akinti var..belimde agri var ara ara giriyor ama surekli bir agri deil..belimden cikiyo kasiklarimda igne batiyo gibi sanci oluyo..sizce ne olabilir hamile oldugumu hissetmeye basladim..umutlanayim mi yoksa test yapayim mi ne dersiniz yardim edin lutfen bilginize ve desteginize ihtiyacim var...simdiden tesekkurlerrr

2. 15 Aralık 2007
  3. eyaman

eyaman Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım senin bu belirtilerin hamilelik belirtilerine çok benziyor,bende aynı belirtileri yaşadım ama en güzeli eğer varsa idrar testi yap,en kısa zamanda da kan tahlili yaptır.İnşallah arkadaşım hamilesindir ama Allah-u Teala her zaman hayırlı vakitte hayırlı evlat kucağına almayı nasip etsin.

4. 15 Aralık 2007
  5. Kancicegim

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederim eyamamncim saol..insallah ya herkes hamilesin sen diyo bakalim pazartesi test yapacagim sonra da emin olmak icin kan tahlili yaptirayim insallah hamileyimdir ya...ben ev hanimiyim evde cok canim sikiylor bana arkadas olur bebegim ins...Rabbim isteyen herekse versin ins..vakit gecmek bilmiyor pazartesi gelmez artik ya...hayirlisi olsun..iyi dileklerin icin tekrar tesekkur ederim eyaman saolasin canim insallah senin de olur istiyorsan eger...ama hayirlisi olsun tabi...sevgiler hoscakal

6. 15 Aralık 2007
  7. eyaman

eyaman Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amin arkadaşım İnşallah en kıza zamanda hamile olduğun haberini alırız.O kadar güzel bir mutluluk ki seninde sonuna kadar tatmanı isterim.Ama olmazsa ki (büyük ihtimalle hamile olabilirsin)sakın üzülme olurmu,vakti zamanı gelmemiştir ondandır.Hoşçakal....

8. 15 Aralık 2007
  9. Kancicegim

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    :1rolleyes:insallah canim ben hayirlisini diledim dua ettim kendimi Allah ima biraktim bekliyorum ...olmazsa da kismet degilmis artik ne ypalim daha yeniyiz..benim hayattaki istedigim tek sey anne olmak.inanirmisin,hamilelere o kadar imrenirim ki ve cocugu olnalar ic cekerek bakarim ...insallah benim de senin de isteyen herkesin de olur bebisi insallah...ilk buraya yazacagim pazartesi sabirsizlikla bekliyorum ....

10. 15 Aralık 2007
  11. ozlemkayasoysal

ozlemkayasoysal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm bende seninle aynı sıkıntıdayım ama benim adetime daha 2gün var pazartesi olmam gerekiyo 2-3gündür belimde ağrı var özellikle eğilirken bugün daha iyiyim ağrım sağtarfımda hafif belime doğru araarada sağ kasığımda sanki adet olmuş gibi ıslaklık hissediyorum ama çok yoğun akıntımda yok bugün erken olduğunu bile bile test yaptım ve negatif çıktı banada arkadaşlarım bel ağrısı hamileleik belirtisidir diyo ama kısmet beklicem artık buarada benim adet öncesi hiç ağrım olmaz ağrım adetle gelir normalde

12. 15 Aralık 2007
  13. Kancicegim

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ozlemkayasoysal benim adetten once gelir haber verir yani adet olacaksin diye ama bu ay hic olmadi..bu kasilmalarim var belimde sirtima dogru kasiklarimda..ve beyaz renkte kokusuz akintim hala devam ediyor gunumu geceli 2 gun oldu...bekliyorum ben de

14. 15 Aralık 2007
  15. ozlemkayasoysal

ozlemkayasoysal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah ikimizde muradımıza ereriz ben ilkkez böyle bel ağrısı çekiyorum arada karnımın alt bölgesinde adetmişim gibi ağrı oluyo beklemek gerçekten çok zor

16. 15 Aralık 2007
  17. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim belim çok asğrımıştı ve akıntımda çoktu ama biliyon belirtiler ynıltıcı olabilir bi test yap canım

18. 15 Aralık 2007
  19. Kancicegim

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yapicam pazartesi murgizcim bekliyorum akinti olmasi normal yani bende var surekli beyaz renkte kokusuz ayni belim agriyo su anda ins hamileyimdir pazartesini iple cekiyorum adet belirtileriyle gebelik belirtileri birbirine benzer mi cvplaraniz sevinirim arkadaslar gerci gunum gecti ama olsun...