erken gelen baharım DERİN artık 1 yaşındaaaaaa

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve yumy tarafından 15 Eylül 2009 başlatılmıştır.

15 Eylül 2009
    Konu Sahibi : yumy
  1. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım DERİN cim bugün seni kollarıma aldığım,o yüce duyguyu anneliği tattığım 15 eylül....a.s.minicik ve yanlız başına yaşam mücadelesi verdiğin, soğuk camlar ardından sana sadece 1 kaç saniyeliğine dokunabildiğim O günü hatırladım...senin güçlü olacağını hayata sımsıkı bağlanacağını biliyordum..dualalarımıda sevgimide hiç eksik etmeden 1 ay hastanede yanında kaldım...:Saruboceq:günler sonra buluşabildik seninle ama herşeye değdi..sevmeyi, gerçek aşkı, sevilmeyi,mutluluğu herşeyi sen yaşattın bana...

iyi ki doğdun iyi ki varsın bebeğim...daha minicikken artık kocaman 1 yaşın oldu...sağlık ve huzurla sevdiklerinle hep mutlu bir hayat diliyorum sana ...unutma sen benim CANIM sın...CANIM ...CANIM...CANIM.... SENİ SEVİYORUM...

ne yaşarsan yaşa ,ne olursa olsun hep yanındayım..yanında olamadığım zamanlarda ise gölgen gibi arkandayım ...korkma cesaretli ol ve hayallerinin ,yüreğinin sesini dinlemeyi unutma....dilerim tüm isteklerin kabul olur....hayat sana hep kendin gibi tatlılıklar sunar...güzel gözlerin de sen de hep gülersin...:1hug::asigim:

senin bir nefesin,bir dokunuşun,bir kez anne deyişin benim bu hayattaki en büyük armağanım...yüce tanrım seni kötülerden ,kötülüklerden korusun...hep iyilerle iyiliklerle karşılaştırsın...yolunda bahtında hep açık olsun...sevgiler güneş gibi seni opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanısıtsın ,sarsın ...opuyorumnanaktan

2. 15 Eylül 2009
  3. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    derin bebeğe nice mutlu yıllar dilerim...

4. 15 Eylül 2009
  5. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Ne mutlu sana Rabbim tüm prematüre annelerine nasip etsin inşallahhh.. Yavrunada sağlıklı uzun ömürler diliyorum

6. 15 Eylül 2009
  7. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bende sizlere çokteşekkür ediyorum..opuyorumnanaktan

8. 15 Eylül 2009
  9. il_nar

il_nar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Nice sağlıklı, mutlu yaşları olsun DERıN ciğin. ısmi gibi güzel günleri olsun önünde..

Size de ne mutlu ki bebeğinizi kucagınıza almıssınız. Allah tüm prematüre annelerine nasip etsin..
    Neler cektiğinizi halen daha (bugün 63.günümüz) kızım kuvezde olduğu için cok iyi anlıyorum. Allah yavrunuzu bağışlasın..

10. 15 Eylül 2009
  11. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    CANIM BEBEĞİM VE ANNESİ ÜZÜLMEYİN SİZLERDE BUGÜNLERİ GÖRECEK VE GEÇMİŞ GÜNLERİ ÖZLEMLE VE BUĞULU GÖZLERLE HATIRLAYACAKSINIZ SAĞLIKLA VE MUTLULUKLA BÜYÜSÜN BİRAN ÖNCE ANNESİNİN KUCAĞINA KAVUŞSUN BEBEĞİM SEVGİLERLE:1hug::teselli::asigim:a.s.:nazar:

12. 15 Eylül 2009
  13. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :sm_cool::sm_cool::dance:canım derinime nice sağlıklı, mutlu, umutlu yıllar dilerim..,şansı,bahtı bol bol olsun inşallah..kaydirigubbakcemile2..yaşlara girmeye başladı bizim pıtırcıklar..ne güzelopuyorumnanaktansenide tebrik ederim yumicim.Allahım sizi başından eksik etmesin:Saruboceq::nazar:a.s.

14. 15 Eylül 2009
  15. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    pamuk şeker nur un annesi hep birlikte olmak dileğiyle ....

16. 15 Eylül 2009
  17. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    AMİİİİİİİİİİİİİN..İNŞALLAH CANIM:hulya:

18. 15 Eylül 2009
  19. JJuLiEtt