Erken Hamilelik Belirtileri

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve nry tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : nry
  1. nry

nry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    KIZLARRRR ADET GÜNÜ GECİKMEDEN ÖNCEKİ ZAMANDA NE GİBİ HAMİLELİK BELİRTİLERİ OLUYO BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ :enbuyukkk:

2. 26 Mayıs 2008
  3. yaxgxmurNAZ

yaxgxmurNAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım internette okumuştum kasıklarda ağrı oluyormuş adete yakın kasıklarda ağrı olur ya onun gibi olurmuş göğüste şişkinlik hassasiyet.hemen hemen adet belirtileri gibi...

4. 27 Mayıs 2008
  5. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim bende oncelikle mide bulantisi ve akinti basliyor ...zaten insani suphelendiren akinti,adetten once de geldigi icin....ardindan kasik batmalarim ve gögüs hassasiyetim basladi...sonra adetim gecti zaten...

ama kisiden kisiye degisir ...belki sende farkli olur ama ben hep suphelerimde dogru ciktim simdi de hamileyim 7+5 haftalik,Allah im sana da nasip etsin insallah...

6. 27 Mayıs 2008
  7. TeMMuz20

TeMMuz20 Guest

Valla bendeki en güzel belirtiyi göğüslerim vermişti. Nomaldede adetten önce şişer ama maksimum 2 gün öyyyyle şiş durur. Hamile kaldığımda bir hafta önceden şişip hiç inmemişti ozaman anlamıştım ben.

8. 15 Kasım 2008
  9. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
  10. 21 Nisan 2014
  11. crksra

crksra Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    6
    mrb herkese. ben 4 ay önce dış gebelik geçirdim. 3 aylık korunma sonrası hsg filmim çekildi. filmi çekindiğim haftanın sonu yumurtlama dönemimdi. denedik... ilişkiden 2 gün sonra kasıklarımda ara ara batmalar ve adet olacakmışım gibi sürekli bi agrı başladı. 7 gün sonra kan testi yaptırdım negatif cıktı. ama hala kasıgımda ağrı var. adetimede 9 gün var. bu forumda bi arkadaş yazmış kasıktak agrı bebeğin rahme yerleşmeye çalışmasından kaynaklanıyormuş diye. bu kadarerken kan testinde bile çıkmaz diyolar. negatif çıkıp soradan hamilelik belli olanda cokmuş. kafayı yıycem :KK43: sizce neden bu ağrılar ???