Erken hamilelik belirtilerinde akıntı şart mıdır?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve BuSeeMMM tarafından 8 Aralık 2009 başlatılmıştır.

8 Aralık 2009
    Konu Sahibi : BuSeeMMM
  1. BuSeeMMM

BuSeeMMM Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    sLm arkadaşlar. Adet tarihine 2-3 gün kala hamile olup ama hiç akıntısı olmayan ve belirtileri yaşamayan var mı? Yani çok belirgin özellikler. Akıntı, karın ağrısı vb. Yani illa bi hamilelikte akıntının olması şart mı? Bu konuda tecrübesi olanlar cvplarınızı bekliyorum. Herkese çok teşekkürler.

2. 8 Aralık 2009
  3. krizantem20

krizantem20 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım illa akıntı olmsı sartmı bılemıycem ama kendı yasadıklarımdan yola cıkarak bende adete 5-6 gun kala su gıbı akıntı baslamısıtı her seferınde boyle olmustu ama ınsandan ınsana degısıyorsa bılemem.

4. 9 Aralık 2009
  5. catdog

catdog papatya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkezde akıntı oluyo galiba arkadaşlar ben de bu konuyu merak ediyorum benim 2 günüm var ama kupkuru, akıntım yok gibi.boşa ümitlenmiyelim

6. 10 Aralık 2009
  7. pcpca

pcpca Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    48
    benim regli günümde yarın. kasıklarımda bir haftadır ağrı var ayaklarım üşüyoo ama yüzüm yanıyoo dün bütüngün baş ağrısı çektim arada bacak kasılmasıda yaşıyorum bi kaç gündür sabahları uyandığımda ellerim şiş oluyoo ve yorgunluk var esasında hamile olmayı şu anda pek istemiyorum ama belirtiler beni düşündürüyor amaa akıntım yokkkkkk. sizce bunlar belirti olabilir mi

8. 29 Ocak 2010
  9. DELISI

DELISI Üye Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    selam arkadaslar , regl olmama 5-6 gün var ve 3 gündür kasık ve bel agrısı yasıyorum ayrıca hic olmadıgı kadar da akıntı var. Umutlanmalı mıyım sizce , simdiden test yaptırsam cıkar mı ?

10. 29 Ocak 2010
  11. catdog

catdog papatya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım kendi topğinede yazmıştım yanıt, akıntı iyiye işaret ve bazen bak ama her zaman değil 5 gün kala çok çok silik çıkabiliyor.istersen yarın sabah bi şansını dene:)

12. 29 Ocak 2010
  13. Ekarhan

Ekarhan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar akıntı şart değilmiş. hem doktorlar hemde hamile kalmış diğer arkadaşlar öööle söölüyor. ben bu soruyu başka topikte sormuştum ve hiç akıntısı olmadan hamile kalanda çıkmıştı. mesela annemde adet geçtikten sonra başlamış akıntı. bence moralinizi bozmayın bak benimde akıntım yok. ama olur inşallah bu ay diorum.

14. 29 Ocak 2010
  15. catdog

catdog papatya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah canım sağol bildilendirdiğin için

16. 23 Şubat 2010
  17. birisi

birisi kahraman anne Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de hamile olabileceğimden şüpheleniyorum ama tuhaf olan şey hiç akıntım yok. Diğer aylarda davamlı akıntım olurdu adetime kadar kesilmezdi. ilk defa bu ay hiç gelmiyor. Bende tersi mi acaba? ılk belirti olarak akıntısı kesilen ve sonradan hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar var mı?

18. 23 Şubat 2010
  19. Yeldaa25

Yeldaa25 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostlar bende akıntı olmadı ama ilişkiden 7 gün sonra yani adetime 7 gün kala Sanki adetin 2. günü gibi çooooook şiddetli bir adet ağrısı oldu o işte bebişimin tutunma cabalarıymışşş... Ben zaten adetim gecikmeden anladım gebe olduğumu çünkü hiç 7 gün kala bu kadar şiddeetli karın ağrım olmazdı... Ben de dayanamadım gittim hemen bir kan tahlili gebe çıktım 3 haftalık:) 2 hafta sonra da 5+3 de bebişimin keseini gördüm şuanda 13+4 oldum çok şükür rabbim herkese nasip etsinnn