Erken Hamilelik - Gebelik Belirtileri

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve Editor tarafından 10 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : Editor
  1. Editor

Editor Edidir Edi Yönetici

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
    Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki hamilelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime gün kaldı.
  2. 10 Mayıs 2007
  3. sekinci

sekinci Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım benim sol kasıgımda özellikle yere egilince şiddetli agrı olurdu
    gögüslerim çok fena dolgunlaşmıştı ve agrıyorlardı
    hatta üzerine yatamayacak kadar çok agırırdı şimdilerde biraz geçti
    sık sık idrara çıkma vardı birde
  4. 10 Mayıs 2007
  5. sevdamkxixzxixm

sevdamkxixzxixm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bu dediklerinin hepsi bende de var, yumurtalamadan sonraki iki hafta vücut kendini hamile gibi hazırlıyormuş, bundan dolayı adet ve hamilelik belirtileri birbirine çok benziyor, ben bir haftadadır göğüslerimin ağrısından duramıyorum, özelikle sabahları daha çok ağrıyorlar, dün adet günümdü test yaptım negatif, bu gün bacaklarım ağrıyor yani kesin adet olacağım. bu belirtilere hiç bakmayacağım dedim ama bu ayda göğüsler beni kandırdı, geçen ay aşırı akıntılar, kirpikler, gözbebeklerinin büyümesi, mide bulantısı, baş dönmesi, bel ağrısı, kasık ağrısı, hepsini de ben yaşadım bu 5 ay içinde.
  6. 10 Mayıs 2007
  7. sevdam eger bacaklarin agriyorsa vede gögüslerinde asiri agri varsa hamilesindir bende ayni oldum adetim gelcek sandim ama gelmedi
  8. 10 Mayıs 2007
  9. sevdamkxixzxixm

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım keşke öyle olsa, benim her ay bacaklarım ağrıyor ama göğüsler ilk defa bu kadar erken belirti verdi, genelde adetten bir iki gün önce göğüsler hassaslaşırde o da bazen, bu ay iğneden 5 gün sonra göğüslerimde hareketlilik başladı sanki, bana ümit veriyorsun çok saol
  10. 10 Mayıs 2007
  11. karamio

karamio Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben bu hamişlik belirtilerine artık hiç inanmıyorum.bunlar hem kişiden kişiye değişiyor hemde adet belirtilerinin aynısı.bu sitede sayılan ne kadar hamilelik belirtisi varsa her ay yaşıyorum ama tık yok.en iyisimi bu belirtileri takılıp boş boşuna umutlanmamak..
    sxuxperanne ve Bizmut bunu beğendi.
  12. 10 Mayıs 2007
  13. sevdamkxixzxixm

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bence tek hamilelik belirtisi testin pozitif çıkması o da sadece belirti, kesin sonuç ultrason
    yani bu 15 günlük hamileyim değilimiyim süreçleri ömrümüzden gidiyor
    1190 bunu beğendi.
  14. 10 Mayıs 2007
  15. karamio

karamio Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    tamamen katılıyorum sana arkadaşım.ben bu ay ovulasyon günü falan hesaplamıycam.bu ayda böyle deneyim diyorum.ama eşime öğrettim ovulasyon hesaplamayıyerimseniben adetimin ne zaman başladığınıda biliyo.ovulasyon gününü hesaplamamda adet tarihi yaklaşınca naparım bilmem.tatlicadiarzu
  16. 10 Mayıs 2007
  17. elif_isra

elif_isra Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    haklısın canım bende bikaç aydır hamileliliğin bütün belirtilerini yaşıyorum ama olmuyo işte .. bundan böyle karar verdim ümitlenmicem...artık Rabbim nezaman bana anne olmayı layık görür bilemem ... sabırla beklemek lazım ama nerde bende o sabıııııııırrr... Allah'ım sen isteyen herkese anne olmayı nasip et ...AMİİİİİİİİNNNNNN........:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
    melek8682 bunu beğendi.
  18. 10 Mayıs 2007
  19. ad1

ad1 birtek canım var.''oğlum' Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba kızlar.hamilelik belirtilerinin herkese göre farklılık göstermesi ve yanıltması konusunda hemfikirim.ama benimde adetime 11 gün var ve 2-3 gün önce göğüslerimde ve göğüs uclarımda acıma başladı.ayrıca arasıra belim ve kasığım ağrıyor.sık idrara çıkıyorum.daha önceden bu belirtileri adet olmama bir kaç gün kala yaşıyordum.yani bunlar adet belirtisi ise çok erken başladı.ama bu ayda ümitlenmek istemiyorum.heray hayal kırıklığı yaşıyorum ve bu beni çok üzüyor.Allah herkese sağlıklı her bir yeri tastamam ve hayırlı evlatlar nasib eylesin dilerim.amin.gönlümüzü ferah tutmak lazım.herkese bol şans.
    aylinhasanyildirim bunu beğendi.