Erken hamilelikte adet belirtisi olurmu ???

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ALeNaM tarafından 29 Aralık 2009 başlatılmıştır.

29 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ALeNaM
  1. ALeNaM

ALeNaM Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar...benim her ay adet olmadan 1 hafta once goguslerim agrir...en son 1 aralikta adet olmustum ve 10 araliktan itibaren esimle calismalara basladik 21 araliga kadar calistik...25 araliktan sonra goguslerime agri girdi bu adet belirtimdi..sizce bu ay adetmi olucam????

2. 29 Aralık 2009
  3. elixsir

elixsir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Olabılırsınde ama ıstıyorsan ınŞ olmazsın cnm

4. 29 Aralık 2009
  5. elixsir

elixsir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Senın ıcın hayırrlısı neyse o olsun

6. 29 Aralık 2009
  7. ALeNaM

ALeNaM Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tskler canim...hamile olmayi cok istiyorum ama bu gogus agrisi kafami cok karistirdi :KK43:(

8. 30 Aralık 2009
  9. ALeNaM

ALeNaM Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bu konuda bilgisi olan yokmu :KK43:(

10. 30 Aralık 2009
  11. UmutCan

UmutCan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bak canım anlatayım:ben normalde adet olmam gereken günden 10gün önce ciddi bel ve kasık ağrısı çektim,kasıklarım öyle ağırıyordu ki kesin üşüttüm dedim.bel ağrım için de fıtıktan şüphelendim,birkaç gün içinde doktora gidecektim ki........bi de öğrendim hamileymişim.şimdi doğumuma 20gün var.darısı başına.göğüslerim de ağrımıştı.test yaptığımdada muhtemel adet günüme 1gün vardı,yani 8mayısta olurum diye bekliyordum,7mayısta test alıp yaptım.ikinci çizgi çıktı ama çok silikti.hem 3,4dakika beklemek gerekiyormuş ben idrarı damlatıp hemen çöpe attım bişey yok diye.birkaç dakika sonra bişey dürttü,gidip baktım ikinci çizgi olmuştu ama silikti.güvenemedim ertesi gün bir test daha aldım,bu sefer biraz daha belirgin olmuştu.hadi hayırlısı canım inşallah hamilesindir.

12. 30 Aralık 2009
  13. Nell83

Nell83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim de yumurtlama tarihinden 2-3 gün sonra müthiş bi göğüs ağrım başladı ve şu an o kadar şişler ki, diğer yandan da resmen adet öncesi sancılar çekiyorum, ama benim kasıkta değil, karında, daha adetime 7-8 gün var, inşallah hamileyimdir. Yani senin sorularının cevaplarını arıyorum bende :1rolleyes:

14. 30 Aralık 2009
  15. ncncn

ncncn uykucu şirin :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet sanırım çoğumuz bir umut arıyoruz. benim de yumurtlamadan hemen sonra birhafta boyunca sol kasığım ve belim ağrıdı. fazla umutlanmamak için belimi fıtığa (ki yıllar öncesinden teşhisi konmuş fıtığım var) kasıklarımı üşütmeye yordum. benim de reglime 5 gün var ama herzamankinden farklı olarak bu ay hiçbir belirti yaşamıyorum. Allah hepimiz için hayırlısını nasip etsin.

16. 30 Aralık 2009
  17. ALeNaM

ALeNaM Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tskler arkadaslar bilgileriniz icin......bendeki her ay oldugu gibi hafif gogus agrisi var...bu benim adet belirtim..sanirim bu ay hamile kalamiycam :KK43:((

18. 4 Ocak 2010
  19. catdog

catdog papatya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benim de göğüs şişmesi, ağrısı ve kasık ağrıları yaklaşık 1 haftadır var . adetime 3 gün var yani aynı adet belirtilerim ve umudum yok, bi de bende en önemli belirti diye düşündüğüm beyaz akıntı hiç yok.kupkuruyum. o yüzen gebe olduğumu hiç sanmam:)