erken menopoz ve cilt

Konusu 'Menopoz' forumundadır ve venus00 tarafından 3 Nisan 2010 başlatılmıştır.

3 Nisan 2010
    Konu Sahibi : venus00
  1. venus00

venus00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar,içinizde 20'li yaşlarda menopoza girip de cildinde kırışıklıklar başlayan var mı?Merak ettiğim şey erken menopoz ciltte kırışıklıkları başlatır mı.

2. 5 Nisan 2010
  3. gurseda

gurseda Rabbim kuzularımı koru.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım maalesef...bayanssulusmile hatta sadece ciltte kırışıklıkla da kalmıyo saç dökülmeleri,osteoporoz,cinsel isteksizlik,kuruluk...........:hulya:

4. 5 Nisan 2010
  5. venus00

venus00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    4 aydır regl olmuyorum farlutal kullandım işe yaramadı şimdi climen'e başladım:ama yüzümde belirgin şekilde kırışıklıkların başlaması günden güne artması senağlama erken menopozusenağlama aklıma getiriyor hepsi birden psikolojimi alt üst etti.Hap bittikten sonra menopoz testi yapılacak ümitsiz bir şekilde bekliyorum..

6. 6 Nisan 2010
  7. gurseda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende seninle aynı durumdayım hatta sen daha iyi bi durumdasın çünkü en azından seninki daha kesinleşmemiş..bende bu yaşta erken menopoza girdim ama üzülmek kafaya takmak herşeyi daha da kötüleştiriyor..cildim kırışıyo kırışık önleyici kremler kullanıyorum..saçlarım dökülüyo saç besleyici serumlar kullanıyorum falan...aman ne yapıyım ben bu dünyaya yas tutmaya gönderilmedim ki..herşey nasip.. bu ara da senin yaş kaçtı?

8. 6 Nisan 2010
  9. gurseda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende seninle aynı durumdayım hatta sen daha iyi bi durumdasın çünkü en azından seninki daha kesinleşmemiş..bende bu yaşta erken menopoza girdim ama üzülmek kafaya takmak herşeyi daha da kötüleştiriyor..cildim kırışıyo kırışık önleyici kremler kullanıyorum..saçlarım dökülüyo saç besleyici serumlar kullanıyorum falan...aman ne yapıyım ben bu dünyaya yas tutmaya gönderilmedim ki..bayanssulusmile herşey nasip.. bu ara da senin yaş kaçtı?

10. 6 Nisan 2010
  11. venus00

venus00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    24 yaşındayım Allah yardımcımız olsun..

12. 7 Nisan 2010
  13. helenic