erken menopoz!!!

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve umut. tarafından 16 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : umut.
  1. umut.

umut. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar benim fsh:14 civarlarında e2 de 6 faln en son tahlılıme gore 6 aydr cyclo kullandm 6. kutum bıtınce ılacı bırkıp kendılıgımden olmayı bekleyelım demıstı doktorum nısannın 11de olmustum en son hala olmadım ve camasırım 1 haftadır sureklı ıslak akıntıda değil resmen çiş kaçırır gibiyim normalde akıntım oluyordu ama beyaz oluyor ama şuan yok.su geliyor sürekli.23 yaşındayım vede bekarım yardım edin lütfen farlutal kullanmalımıyım hemen yada bırkac gun daha beklemelıyım.ve bundan sonra cyclomu kullanmalıyım yada yazz24 faln mı eğer yumurtam olusuyrsa cyclo ile atılırmı adet olunca yazz24de yumurta atılmıyormus galıba yardım edın cok kotu durumdayım...hıc bı tedavısı yokmu bunun benim çocugum olmayacakmı:'(

2. 17 Mayıs 2010
  3. LENA26

LENA26 seni her gördüğümde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    annenizde ananneniz de erken menopoz olayı varsa bir araştırın varsa kaç yaşlarında girmişler eğer onlarda da yoksa bence çok evham yapmışsınız zaman zaman olur böyle ben 3 ay hiç adet görmediğim günleri biliyorum il değişikliği stress vs gibi sebeplerden... herşey etkiliyor hele ki mevsim değişiyor bu zamanlarda biraz sorun yaşamak normal yani... sakin olun bu kadar evham yaparsanız daha beter olur sakin sakinnn.... inşallah hiçbi sorun olmayacak...

4. 17 Mayıs 2010
  5. umut.

umut. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bunun adı evham mı??? ben zaten yılda 3-4 kez adet oluyordum evham yapmayıp doktora gıtmedım 5 yıl boyunca ve artık hersey cok gec olsada herşeyı öğrendım çok canım yanıyor anannemde 30 yaşında kesilmiş zaten.tahlillerim zaten berbat ilaç kullanmadım bu ay adet de olmadım zaten!!!!yardım edinnnnnnnnnn!!!!!!!!!!mafoldumbenmafoldumben

6. 23 Mayıs 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar amh (anti mullerian hormon ) adli testi yaptirip bana gonderebilirmisiniz sevgiler

8. 26 Mayıs 2010
  9. umut.

umut. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bu test ne demek acaba ne için oluyor ve nezaman yapılması gerekiyor?