Erken menopoza girdiim iin kaynvalidem boanmamz istiyor!psikolojim bozuldu

Konusu 'Menopoz' forumundadır ve yasemin deniz tarafından 9 Haziran 2009 başlatılmıştır.

9 Haziran 2009
    Konu Sahibi : yasemin deniz
  1. yasemin deniz

yasemin deniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    MRH.ARKADAŞLAR

32 YAŞINDAYIM.2 SENELİK EVLİYİM.28 YAŞINDAN İTİBAREN ADET DÜZENSİZLİĞİ İLE BAŞLADI.FAKAT O ZAMAN YUMURTALIKLARIM İYİ İMİŞ.EVLENMEDEN 1 AY ÖNCE DOKTORA GİTTİM.YİNE YUMURTALIKLARIMIN İYİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ.BEN HEMEN ÇOCUK DÜŞÜNMEDİĞİM İÇİN ERTELEDİM.6 AY SONRA ÇOCUK DÜŞÜNDÜK.VE O GÜN ERKEN MENAPOZ OLDUĞUMU ÖĞRENDİM.EŞİMİN AİLESİ DESTEK OLDULAR.FAKAT BİR YERE KADARMIŞ...

MENAPOZUN TIBBI TEDAVİSİ OLMADIĞI İÇİN HER TÜRLÜ BİTKİSEL TEDAVİYİ UYGULADIM.OLMADI...

PSİKOLOJİMİN SAĞLAM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜRDÜM HEP...TAAKİ 1 HAFTA ÖNCESİNE KADAR!FAKAT ÖYLE DEĞİLMİŞ.SONUNDA BENİM DE PSİKLOJİMİ BOZDULAR.KAYINVALİDEM BOŞANMAMIZI İSTİYOR!:çok üzgünüm:

2. 10 Haziran 2009
  3. mujdes

mujdes osmanınmüjdesi :)(: Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    ne anlayissiz insanlar var aman yarabbim yaaaa !!!!! Canim esin sana destekse yilma savas Boyle cahillik olurmu ya inanamiyorum yani.... Moralini saglam tut rabbim nelere kadir .....

4. 11 Haziran 2009
  5. sonuyok

sonuyok özlem kokan kızım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    kayınvalidenlemi evlisinde o istiyor boşanmanızı ne saçma bir durum bu kaynanalar herşeye karışmak zorundamı ya kocanla senin problemin bu
    allah korusun ama eşinin kötü bir hastalığı olsa sen boşanırmıydın
    ya havle vela illa billa

6. 11 Haziran 2009
  7. minik kuslarim

minik kuslarim CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    oncelıkle sıze gecmıs olsun dılıyorum arkadasım
    pardon benım merak ettıgım esınızın cevabı ne oldu bu ıstegıne anasının
    haddınemı dusmus pardonda
    hıc canınızı sıkıp kendınızı uzmeyın onemlı olan sız ve esınızsınız

8. 11 Haziran 2009
  9. magnilda

magnilda happy birthday to me Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun... yalnız benim de bi akrabam erken menapoza girmişti ama tedavi oldu şimdi allah bağışlasın bir de oğlu var bunun tedavi edilmeyen bişey olduğuna eminmisiniz yani ben o konuda çook daha iyi araştırmalar ve çok daha uzman hekimlere görünmenizi öneririm...çünkü bizim yakınımıza da demişlerdi yumurtalıklar bitmiş menapoza girmişsin die.. başka doktorlara gitti yanılmıyorsam 3 doktora gitti en sonunda tedavi oldu.. rabbim hakkınızda hayırlısını versin.. siz moralinizi yüksek tutun kimseyede kulan asmayın kayınvalidenizin böyle bişeyi söylemeye nasıl vicdanı el veriyo anlamadım yani acaba kendi kızı yok mu yani görümceniz falan ona da yapılsa bu durum hoşuna gider mi bu Allah tarafından verilmiş bişey... inşallah allah gönlüneze göre verir siz moralinizi yüksek tutun yanlız allahtan ümit kesilmez... ne mucizeler var bu hayatta sizin için de bi mucize olur inşallah...

10. 11 Haziran 2009
  11. sessiz fxixrtxixna

sessiz fxixrtxixna ŞükürlerOlsunAllah'ım:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hiç moralinizi bozmayın,Allah'tan gelmiş bir dert,kimsenin bişey demeye hakkı yok haddinede düşmez..Hem belkide vardır bir çaresi,Rab'bim isterse neler olmuyor ümidinizi kaybetmeyin,sevgilerle..:1hug:

12. 11 Haziran 2009
  13. yasemin deniz

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Hepinize çok teşekkür ederim.Sağolun.eşimle görüştüm.çocuk olsa olmasa ömür boyu yanındayım, dedi. benim üzüldüğüm nokta ben kayınvalidemi çok sevdim. Anne gibi.Onun böyle cahil ve vicdansız olmasına inanamadım.Demek ki insanların dediği doğruymuş.KAYINVALİDEDEN DOST OLMAZ!

14. 11 Haziran 2009
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    evet arkadaşın dediği gibi bende bir örnek vermek isterim.
    ilaçla bizimde bir yakınımız adet gördü 39 yaşındaydı.2 senelik tedavi sonrası hamile kaldı.
    bende hemen pes etmemeniz taraftarıyım.
    kayınvalidenzede maşallah yani,cahil işte.malesef hayatın her alanında var böyle insanlar.
    siz sallamayın arkadaşım.eşinzle de mutluysanız gerisi önemli değil.

16. 11 Haziran 2009
  17. yasemin deniz

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    canım öyle şey olurmu.eşin hastalansa bırakılırmı.evlilik akti imzalanıyor.iyi günde
    kötü günde diye.iyi iken iyisinde,kötü gündemi kötüsün.ben böyle şey yapmam.
    ama insanlar göründükleri gibi değil.tek desteğim eşim.
    dilerim allahtan bana şu yaşattığı psikolojik yıkımı allahta o yaşatsın...

18. 11 Haziran 2009
  19. yasemin deniz

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim arkadaşım.ne bileyim, kayınvalideyi ben çok sevdim.belki de o yüzden bu kadar yıkıldım.hiç bir sorunumuz olmadı.inanın ama annemden farksızdı.taaki çocuk problemim olana kadar.
    ama hayatta her şey bir tecrübe.
    bu arada kayınvalidemin bir erkek çocuğu daha var.bana dediki; akıllanmış, alacağı gelinin FSH değerine bakacakmış!