Erken mi sizce?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve XIXBXIXARU tarafından 30 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : XIXBXIXARU
  1. XIXBXIXARU

XIXBXIXARU benim tatlımı tatlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞLAR EKİM ANNELERİ OLARAK SİZE SORUM OLACAK BEN YAKINDA 5 AYLIK HAMİŞ OLACAM VE BEBEĞİME İHTİYAÇLARININ BAZILARINI ALDIM AMA ÇEVREMDEKİ KİŞİLER DAHA ERKEN SONRA ALIRSIN FALAN DİYOLAR HEVESİMİ,İSTEĞİMİ KIRIYOLAR kafamçokkarıştı.EŞİMDE ÖYLE DİYOR DAHA ERKEN SONRA TOPLUCA ALIRIZ FALAN DİYOR.SİZE SORUM ŞU SİZCE ERKENMİ SİZLER NE ZAMAN HAZIRLIKLARA BAŞLADINIZ VE BU AYLARDA NELER ALDINIZ ?YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRM.BEN BİRAZ SABIRSIZIM O YÜZDEN HEPSİNİ ALIVERESİM GELİYOR.TŞK EDERİM ŞİMDİDEN HEPİNİZE.a.s.:1hug:

2. 30 Mayıs 2008
  3. XIXBXIXARU

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kimse Yokmuuuu Uuu??

4. 30 Mayıs 2008
  5. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Canim Bence Erken Ben Aldiğim Için çok Pişmanim........ Nedeni Tüp Bebekle Sahip Olduğum Ikizlerimi 21 Ve 23 Haftalarda Kaybettim 20.haftada Nerdeyse Odalari Tamamdi Yataklarini Bordürlerini Pusetlerini Ve Bebek Arabalarini Ve Elbiseler Offf şimdi öyle Pişmanimki Aldiğim Kiyafetleri Koklayip Ağliyorum Tabiki Allah Kimseye Sanada Böyle şeyler Yaşatmasin Ama Biraz Daha Beklemelisin .. şimdi Hamile çok Samimi Arkadaşim Var Bende Düşünüyorum Ne Yapsam Diye Aldiklarimi Versemmi Diye Kiyamiyorum ... Odalarini Boşaltmak öyle Zor Olduki.. Yani Eşim Ben Hastanedeyken Kaldirmiş Ama Kimbilir Nasi Ağlaya Ağlaya... Onlari Kaybedeli şuan 17gün Oldu Eğer Olsalardi Bende Eylül Annesi Olacaktim.. Allah Sana Sağlikli Doğumlar Nasip Etsin Arkadaşim..

6. 30 Mayıs 2008
  7. XIXBXIXARU

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm:CANIM ÇOK ÜZÜLDÜM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN NİYE BAŞKASINA VERECEKSİNKİ ALDIKLARINI İNŞALLAH ALLAH O GÜZEL DUYGUYU TEKRAR NASİP EDER SANA.ALLAH KİMSEYİ EVLATSIZ BIRAKMASIN.TEKRARDAN GEÇMİŞ OLSUN ÜZME KENDİNİ UMARIM EN KISA ZAMANDA TEKRAR HAMİŞ HABERİNİ ALIRIZ.AYRICA YARDIMCI OLDUĞUN İÇİNDE TŞK EDRİM SEVGİYLE KAL:1hug:

8. 31 Mayıs 2008
  9. yexsximmerve

yexsximmerve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun benimde ikizlerim vardı birini 13 haftalık iken düşürdüm diğerininde düşme tehlikesi vardı sürekli yattım şu an 20. haftadayız umarım en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın bencede kimseye verme aldıklarını inşallah bir daha ki gelecek bebeğine kullanırsın

10. 31 Mayıs 2008
  11. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canıım bende ekım annesı olacağım insallah bende ufak tefek eşyalarını aldım yanı mağazaya giriyorum e ılk olduğu için heveslenıp alıyordum sonra herkes alma bak iyi değil bı belırsın falan dedı almayı durdurdum şımdılık 7. ayını beklıyorum o zaman beşiğini eşyalarını almayua ağırlık vereceğim istersen sende oyle yap

12. 31 Mayıs 2008
  13. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah tekrar bebeğin olurda aldıklarını ona giydirirsın kaybetmek çok zor bılırım allah sabrını versın ınsallahta tesellısı bır evlat versın sana canıma.s.

14. 31 Mayıs 2008
  15. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben pozitif olmanın bebeği etkilediğini düşünüyorum yani aklımda ya bebeği kaybedersem gibi bir düşünce olmasını istemiyorum..ibiarucum bazı şeyleri alman için eken değil bence sonuçta okadar çok şey almamız gerekiyoki bunların hepsini bi arada almak zor bence..mesala puset beşik uyku seti gibi ihtiyaçlarını son 1-2 aya bırakabilirsin..ama battaniyesiydi hastane çıkışıdı,kıyafeti hatta ilk ayakkabıları bebek telsizi ateş ölçer ne bilim bu gibi şeyleri alabilirsin yani en azından ben aldımm..Şeniz

16. 31 Mayıs 2008
  17. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun..meleklerin cennet kapısında seni bekliycek annesii.rabbim en kısa zamanda kucağını tekrar doldursun.

18. 31 Mayıs 2008
  19. XIXBXIXARU

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tşk Ederim Arkadaşlar Fikirlerini Olanlarin Yazmasini Da Bekliyorum :)