Erken yumurtlama!!!!!! korkuyorum

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve BSariPapatya tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Mart 2010
    Konu Sahibi : BSariPapatya
  1. BSariPapatya

BSariPapatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar bunda 3 hafta önce jinekologa gittim adet duzensizligim oldugu için evli olmadigim için ultrasonlar yumurtaliklarima bakti ve bi sorun veya kist görunmedigini soyledi fakat emin olmak için kan testi yapip onu arayip sonucu istememi soyledi bende kan testi yaptim ve 1 hafta sonra aradigimda kan aldirdiktan sonra kaç gun sonra adet oldun dedi bende ertesi gun dedim oda demezmi yumurtaliklarin daha yeni yumurtluyo (oysaki bi onceki adetten 15 gun sonra olmasi gerek) bi sorun var hemen gelip baska testler yapmamiz lazim dedi randevu verdi persembeye fakat cok korkuyorum kotu birsey çikcak diye hic boyle bi sorunlar karsilasan varmi kizlar????? simdiden tsk

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Mart 2011
  2. 2 Mart 2010
  3. BSariPapatya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kimse boyle birsey duymadi sanirim :KK43:

4. 2 Mart 2010
  5. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    korkma canım kimi insan yumurtlar ama adet göremez kimisi tam tersi drunun dediğini yap gerisi kolay önemli olduğunu sanmıyorum geçmiş olsun..

6. 3 Mart 2010
  7. BSariPapatya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tsk ederim canim cevabin için ben ilerde çoçugum olmaz diye korktum randevum yarin bakalim ne diyecek doktor insAllah onemli degildir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.