Ermeni Hastanesi/Yakup ilingir

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve zulalkumsal tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

27 Kasım 2008
    Konu Sahibi : zulalkumsal
  1. zulalkumsal

zulalkumsal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hamileliğim boyunca ermeni (zeytinburnu)hastanesinde yakup çilingire devam ettim.ilgili ve alanında uzman bir doktor.ben çok memnun kaldım.muayene ücreti ssk varsa 10 ytl yoksa 50 ytl.aynı hastanede sezeryanla doğum yaptım.doğum ücreti ssk varsa 1500 ytl.üç gün hastanede kalıyorsunuz ve göğüs ucu çatlak kreminden,bebeğin kıyafetlerine kadar her türlü ihtiyacınızı hastane karşılıyor.tavsiye ederim...şimdiden geçmiş olsun herkese...

2. 22 Mart 2009
  3. blueangeln

blueangeln Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar benim eltim,de ermeni hastanesinde doğum yaptı fakat ücreti 4 milyardı 2 yıl oldu doğum yapalı ama oranın doktoru değildi istanbul tüp bebek merkezinin doktoru aret kamardı soy ismini yanlış hatırlamıyorsam söylediğiniz fiyatlara bakılırsa çok uygun bir doğum yapmışsınız asıl konuya girmek istiyorum benimde 3 yıldır bebeğim olmuyor siz tedavimi oldunuz yoksa normal muayineleremi gittiniz ve doğumunuzu orda yaptırdınız nasıl bir doktor hakikatten işin erbabımı bunu öğrenmek istedim bişey daha nekadar oldu siz doğum yapalı:))

4. 3 Nisan 2009
  5. imedelfini

imedelfini Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    Bu hastaneye eğer tüp bebek merkezi aracılığıyla giderseniz oranın fiyatlarının üzerinde bir fiyat ödüyorsunuz ben onu söyleyebilirim.Resmen enayi yerine koyuyor o tüp bebek merkezi insanları.kötükedihüso

6. 29 Eylül 2009
  7. sevda41

sevda41 Guest

dr yakup bey ben 30 yaşındayım ve kızlık zarımı diktirmek istiyorum,yardımcı olurmusunuz ve fiyatlar hakkında bilgi verirmisiniz.

8. 24 Ekim 2009
  9. arasu

arasu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşla

10. 16 Ocak 2012
  11. bebecim

bebecim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bende yedıkule ermenı hastanesınde dogum yapmak ıstıyorum bana bılgı verırımısın yakup beyemı gıdeyım yoksa bayan doktorlarda var nasıl bır hastane