Ersağ tüy azaltıcı losyon kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve burser tarafından 6 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 8 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    6 Nisan 2011
    Konu Sahibi : burser
  1. burser

burser burcu Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaaşlar ben bi süredir ersağ tüy azaltıcı losyon kullanıyorum çokta mennunum bi kuaför arkadaşımdan duymuştum müşteriler çok memnun bana geliş süreleri uzadı demişti aynen öyle oldu ben esmerim ve kıllıyım oldukça haftada 1 kaş bıyık için gidiyodum şimdi nerdeyse 20 günlere kadar çıktı süre çok olmadı başlayalı asıl etki 4-6 ay arasındaymış benim 1.5 ay oldu ve arada unutuğumda oluyo düzenli olsam dahada iyi sonuç alıcam muhtememlen şuan için incelme söz konusu ama %70 oranında azalma görülüyomuş inşallah dah iyi sonuçlar alıcam duş jeliyle beraber kullanıyorum temiz cilde her akşam uygulanıyo ben memnun kaldım

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Nisan 2011
  2. 6 Nisan 2011
  3. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi MANKEN GIBI GACIYIM Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    aa ne guzel nerden aldınc anım ve fıyatı nekadr sadece kas ve bıyıgamı kullanıyorsun dıger bolgelere kullanmıyormusun

4. 6 Nisan 2011
  5. mirror1981

mirror1981 Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    evet nereden ve nasıl alacagız ve fiyatı nekadar bilgi verirmisiniz?

6. 7 Nisan 2011
  7. winerosse

winerosse Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    denemediğim şey kalmadı bunu da merak ettim ama nereye üye olucaz onu anlamadım :KK53: :26:

8. 8 Nisan 2011
  9. mirror1981

mirror1981 Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    ben bu ürünü gerçekten merak ettim bana özelden bilgi verirmisiniz ?

10. 27 Nisan 2011
  11. alev85

alev85 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ben bu markanın sampuanını kullanıyorum.doğumdan sonra saçlarım çok dökülüyordu,artık dökülmüyor.:KK3:faydasını görüyorum.
    bu kremi kullanan arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi verirse daha iyi olur.fiyatı ne kadar acaba:44:?

12. 27 Nisan 2011
  13. punny

punny Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    "ben bu markanın sampuanını kullanıyorum.doğumdan sonra saçlarım çok dökülüyordu,artık dökülmüyor.faydasını görüyorum.
    bu kremi kullanan arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi verirse daha iyi olur.fiyatı ne kadar acaba? " alıntı

evet saç dökülmesini birebir kesiyor aynı sorun bende ve eşimde de vardı eşiminki de tamamen bitti benimse çok azaldı. Tüy dökücü kremse yaklaşık 8-10 aylık kullanımdan sonra en etkili sonucu veriyor tabiki bu önce de olabilir sonra da yani 1 ayda faydasını da gören oluyor yok değil ama cilt ve kıl kökleri bu konuda yapısı bakımından çok önemli kremin fiyatı ise 32.50 Tl 200ml ve kullanımı bizim duş jelimizi kullanıp gece yatmadan banyo yapınca her akşam sürülecek çok az sürdüğünüz için 200 ML çok uzun süre gidiyor ve cildi nemlendirme özelliği de var ancak aksatmamak gerekiyor ve ilk tüyler kıl kökünden alındıktan sonra başlanacak neden ersağ duş jeli kullanılmalı derseniz bu duş jeli ölü hücreleri temizliyor ve gözenekleri açıyor ikisi bir kullanıldığında etkisi daha fazla oluyor

14. 3 Haziran 2011
  15. SURAL

SURAL Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kullanan arkadas vucudunun tum bolgesıne kullanıyormusun..bende alıcam ama bı yan etksı olur dıe endışe edıyorum..bu konuda bana yardımcı olurmusunz

16. 3 Haziran 2011
  17. punny

punny Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben ersağ temsilcisiyim ve ürünü kullananlar tüm vücut kullanıyorlar ve olumlu sonuç alıyorlar eğer cildiniz içindeki bitkilere karşı alerjik değilse hiç bir yan etkisi olmaz umarım sonuç alırsınız ancak bunu düzenli olarak her akşam ersağ duş jeli ile yıkandıktan sonra ve tüyler alındıktan sonra kullanacaksınız ve yaklaşık 8-10 ay arası düzenli kullanmak gerekiyor %70 oranındaki azalmayı ve incelmeyi görmek için

18. 3 Haziran 2011
  19. sea_d

sea_d Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende esmerim ve çok tüylüyüm ama haftada bir kaş bıyık aldırmak mümkün değil ya abartı geldi .
    ki benim tüylenmem öyle böyle değil .