Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve taydin tarafından 29 Eylül 2012 başlatılmıştır.

29 Eylül 2012
    Konu Sahibi : taydin
  1. taydin

taydin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    99
    Beğendikleri:
    96
    Ödül Puanları:
    48
    arkadaşlar nette dolanırken tesadüfen gördüğüm bir marka Ersağ. Temsilci olanlar dışında kullanan, memnun kalan ya da memnun olmayan var mı? kullanıcı deneyimlerini merak ediyorum, tarafsız forumlarda yorum bulamadım. paylaşırsanız sevinirim.

ÖNEMLİ NOT: Lütfen yalnızca bireysel kullanım deneyimlerinizi paylaşınız.
    Sponsor numarası paylaşmayınız.

Son düzenleme: 3 Şubat 2013
    karapisso bunu beğendi.
  2. 29 Eylül 2012
  3. irobik

irobik Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    Annem yağ çözücüsünden çok memnun. Bulaşık deterjanını falan da kullanıyo genel anlamda memnun. Birkaç arkadaşına tavsiye de etmişti. Genel anlamda ürünleri iyi ama parfümleri iğrençççç :)

4. 30 Eylül 2012
  5. taydin

taydin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    99
    Beğendikleri:
    96
    Ödül Puanları:
    48
    ben de bugün üye oldum. sipariş verdim. ilgimi çekti merak ettim. denemeden anlayamam dedim ve riske girdim. üye olduktan sonra yakınlarımdan kullanan ve memnun olduğunu söyleyenler oldu. bakalım kullanınca ikna olacak mıyım..
    eğer memnun kalırsam çok da mutlu olacağım, kimyasalları hayatımdan uzaklaştırdığıma..

karapisso bunu beğendi.
  6. 30 Eylül 2012
  7. safranbolu

safranbolu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar,ben ersağın bitkisel şampuanını kullanıyorum çok memnunum,saçlarım neredeyse hiç uzamazdı hem uzamasını sağladı hem de dökülmeyi hiçe yakın azalttı.

8. 1 Ekim 2012
  9. gunayder

gunayder Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar
    eminimki ürünlerini kullandıktan sonra buraya gelip iyiki Ersag'ı tanımışım keşke daha önce tanısaymışım diyeceksiniz acıkcası ben böyle diyorum yani....
    Ama umarım ürünleri kullanma talımatlarına uygun bir şekilde kullanırsınız cünkü yanlış kullanılınca cok farkediyor.
    eger soracagınız bir şey olursa seve seve cevaplarım.
    ne mutlu bize bir aileyi daha kimyasaldan kurtarıp saglıklı nesillerin devamını saglayacagız inşaallah...

Son düzenleme: 1 Ekim 2012
  10. 1 Ekim 2012
  11. taydin

taydin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    99
    Beğendikleri:
    96
    Ödül Puanları:
    48
    merhaba,
    ben zaten deterjan özürlü biriyim. tam 10 ay oldu, 6 kg çamaşır deterjanını bitiremedim, aynı şekilde 5 litre yumuşatıcıyı da. genel temizliği de arap sabunu ile yapıyorum. deterjanları olabildiğince az kullanırım. bu marka da bu konudaki hassasiyetimden dolayı dikkatimi çekti. ürünler henüz elime ulaşmadı. bakalım gelsinler hepsini deneyeceğim. ilk siparişimde yelpazeyi geniş tuttum ki ürünler hakkında bir fikir oluşsun kafamda.

12. 1 Ekim 2012
  13. gunayder

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sponsorunuzu tanıyor musunuz yoksa netten rastgele mi sectiniz?
    neler sipariş verdiğinizi de merak ettim acıkcası.

zaten bu üründe de miktarlar cok az kullanılıyor ayrıca kirlenmeyi geciktirdiği icin inanılmaz derecede temizlik yapmayı da geciktiriyor resmen mucize gibi.

14. 1 Ekim 2012
  15. taydin

taydin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    99
    Beğendikleri:
    96
    Ödül Puanları:
    48
    hayır canım sponsorumu tanımıyorum faceten buldum. direk şirket merkezinden sonuç elde etmem gecikince nette aradım. ama güzel bir iletişim kurduk, memnun kaldım. öncelikle ihtiyacım olanları aldım. beyaz-renkli çamaşır deterjanı ve aktif sıvısını, yaka spreyi, genel temizlik,yağ çözücü,banyo wc, tüy azaltıcı,termal çamur, el köpüğü, roll-on, şimdi aklıma gelmeyen başka var mı bilmiyorum. ihtiyacım oldukça diğerlerini deneyeceğim.

temizliği geciktirmesi söz konusu ise bu benim için mükemmel bir şey olur. zira temizliği severek yapmayı bir türlü beceremedim..:KK1:

16. 1 Ekim 2012
  17. gunayder

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bulaşık sıvısı, sac şampuanı, duş jeli, damla, cam - mobilya temizleyicisi da almalısınız mutlaka.

genel temizlik banyo wc mobilya temizleyicisi ve diğerleri kirlenmeyi tozlanmayı geciktirerek uzun süre yüzeylerin temiz kalmasını sağlıyor.

18. 1 Ekim 2012
  19. taydin

taydin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    99
    Beğendikleri:
    96
    Ödül Puanları:
    48
    dediğim gibi bana en lazım olanları ilk önce aldım. kullanmakta olduğum ürünler bittiğinde diğerlerini de alırım.

yalnız burda da dikkatimi çekti, forumda pek bir paylaşım olmamış. aradım taradım ama pek bir yorum göremedim ve bu konuyu açtım sonunda.