ertelemekten bıktım artık

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve civcivy tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Eylül 2010
    Konu Sahibi : civcivy
  1. civcivy

civcivy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    .......................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Mayıs 2016
  2. 19 Eylül 2010
  3. Tarcin...

Tarcin... canım kuzularim... Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    günaydın arkadaşım olumunekankayizsmile
    bu ne acele ayh :) bence yaz düğünü derim her bakımdan ocak zor iş guclubacismile

4. 19 Eylül 2010
  5. s3nna

s3nna Yakışıklım 2 Yaşında Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Günaydın,
    bence çok acele ediyorsun.Teşhirden ürün almak istemiyorsan siparişinin yapılmasını bekleyeceksin.Bu da en kötü bir ay sürer.Perdelerin yapılması vs. 2 ayağını 1 papuça sokmanın bir alemi yok.Ben 2008 kasım ayında evlendim.Ama bana kalsa 2009 haziran-temmuz gibi evlenmek isterdim.Yaz düğünü her zaman daha güzel bence.

6. 19 Eylül 2010
  7. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    acele etmiyorum uzun süredir bekliyorum hazırlıktayız zaten, gercekten ayrı şehirde beklemek cok zor artık tahammul edemiyor insan, bi tek evi bekliyoruz, eşyanın 1 ayda ortaya cıktıgını ilk defa duyuyorum , daha yeni anneme mobilyalar aldık, en gec 2 hafta sürdü.

evlendikten sonrada bazı şeyler alınır acelemiz yok, eve girdikten sonra. Çünkü ben bekleyemiyorum artık yoruldum. şu anda 4 ay var 4 aylık süre eşyalar için yetmezmi, 1 ay önceden eşyaları begenmekten sipariş etmekten bahsediyorum zaten kızlar.

8. 19 Eylül 2010
  9. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    beyaz eşyalar alındı, nevresimi ıvır zıvırı herşey hazır. bir tek büyük eşyalar mobilyalar kaldı. Evde en gec ocak 1 teslim. yaz olsada salonda olucak, güneşli gün olmasının bana bi faydası yok ki.

aralıkta eşyaları begensem diyorum aralıga kadar da gezer bakarız, zaten dediğimgibi bi salon bi yatak odası öncelikte. diğerleri sonrada olur.
    çünkü ekimde olucaktı aslında düğün. evi beklediğimiz için erteledik hep ve artık yoruldum,

mevsimi beklemek istemiyorum,

10. 19 Eylül 2010
  11. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    demek kararini vermissin hayirlisi olsun, ins coook mutlu olursun hic keskelerin olmaz

hep kayinvalide filan demissinde nisanlin ne diyor kis dügününe , daha önceki düsündügünüz dügün tarihi neydiki
    cok fazla diretirsen yanlis anlasilmalar olmasin sonra, hani bu kizin acelesi ne demesinler:sinifsinif:

12. 19 Eylül 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bu durumu atlatmadın bence sen bir an önce yanyana gelip onun bişiler yapmasını engellemek istiyorsun zaten nişanlında alıskanlık oldu artık ondan yaptım demişti ben dugunu erteleyin derim ve sen bu atlattık olayını bir daha gözden gecir cunku aldatıldın bu kolay bişi değil hakkında hayırlısı olsun ama ben acele etme derim senin suanda saglıklı karar verdigini dusunmuyorm

14. 19 Eylül 2010
  15. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ekimde olucaktı aslında,
    nişanlım yetiştiririz diyor yetiştirmeye çalışırız ocak sonuna diyor, nisanı bekleyelim diye düşündük ama hava ısınsın die beklemek çok saçma geliyor bana da:KK43:
    ama ailesi kış düğününü kendi akrabaları afedersiniz kendi popolarının üşümemesi için istiyor.

16. 19 Eylül 2010
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.556
    Ödül Puanları:
    363
    Ev hazır olduktan sonra evin içindeki eşya,perde,halı,tadilat paraya bakar..
    Para olduktan sonra en geç 1 ayda hazır olursunuz,ablanız gibi aynen!
    Kış düğünü istemeniz de bence sorun değil... Bir an önce kavuşmak istiyorsunuz haklı olarak..
    Ancak bence tek sorun düğün konuşulmadan nişan yapılması.. Bizde kız istemeye gelmeden önce gençler kendi arasında nişan,düğün tarihleri,maddi durumlar,ailelerin konumu vs. anlaşmaya varır,ondan sonra kalkışılır bu işlere..
    Mesela ben daha kocamla flört dönemindeyken bunları konuşmuştuk. Nişan yüzüklerimizi bile sol parmağımıza göre aldırdı,hemen düğün yapcez diye.. Zaten tam 3 ay nişanlı kaldık!
    Bence siz de bu konuyu nişanlılınızla konuşun,evlenecek olan ikinizsiniz..Yaz mı kış mı kime ne?Ancak ağırlığını koyacak olan odur!
    Mutluluklar!!!

18. 19 Eylül 2010
  19. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yok onu denetlemek için falan istemiyorum, yanlış anlaşılmış, ben zaten ocak gibi düğünü düşünüyordum düğünü. bu olayla ilgisi yok.

canımı yakma istersen tekrar tekrar bu konuyu açarak lütfen rica ediyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.