Ertelenmiş Hayatlar - Atv

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve Emez tarafından 13 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

  13 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : Emez
 1. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  [​IMG]


  Yapımcı :Medya Kare Medya -Ahmet Nesim Şahin-İsmail Bayraktar
  Yönetmen :Volkan Kocatürk
  Senaryo :Mine Kayaoğlu Öz -Tarık Ünlü
  Oyuncular : Deniz Uğur ,Gökhan Atalay ,Mesut Çakarlı ,Selda Özer ,Mehmet Çepiç ,Yeliz Doğramacılar ,Hakan Büyüktopçu ,Can Kahraman ,Sarp Akkaya
  Aslı Orcan
  HAYATA VE AŞKA DAİR...


  Cemil imam nikahlı eşi Gülfidan’ ı evlendikten kısa bir süre sonra ekonomik nedenlerden dolayı tek başına köyde bırakarak İstanbul’a çalışmaya gider. Burada gelişen olaylar neticesinde çok zengin bir aileyle tanışır, bir süre sonra o ailenin kızı Hazal ile evlenir, aradan yıllar geçmesine rağmen ne köyüne ne de Gülfidan’a döner ama Gülfidan’ı da unutamaz.
  Sedat bir televizyon kanalının haber müdürüdür. Evlidir ve bir çocuğu vardır. İşine olan bağlılığı ve hırsı yüzünden ailesine vakit ayıramamakta bu yüzden karısı ile olan ilişkisi giderek zayıflamaktadır.
  Aslında yaşamak istedikleri hayatları sürekli erteleyen bu iki erkek kaderin kendileri için çizmiş olduğu yolda yaşamaya başladıkları enteresan gelişmeler yüzünden önce kader birliği ve bir dostluk dayanışması ardından belki büyük bir çatışmanın en önemli unsurları olarak karşımıza çıkacaklardır.
   
 2. 13 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : Emez
 3. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  Aşk için vaktiniz yoksa ve erteliyorsanız, sevdiğinizi söylemek için önünüze çıkan fırsatları değerlendiremiyor ve yine erteliyorsanız, sevdikleriniz için ayırdığınız ilginizi başkaları için tükettiyseniz; bir gün ya çok geç kalmış olduğunuzu fark ederek üzüleceksiniz ya da bunun acı bedellerini ödemeye başlayacaksınız….

  “ERTELENMİŞ HAYATLAR”, kariyerini ve işini fazlasıyla önemseyen ve bu yüzden karısı ile çocuğunu ihmal eden genç bir adamın, ailesiyle olan mutlu yaşamını sürekli ertelemesi ve ilgisiz kalmasıyla birlikte gelişen trajik ve çarpıcı öyküsünü soluksuz izleyeceksiniz. Cemil eşi Gülfidan’ ı evlendikten kısa bir süre sonra ekonomik nedenlerden dolayı tek başına köyde bırakarak İstanbul’a çalışmaya gider. Burada gelişen olaylar neticesinde çok zengin bir aileyle tanışır, bir süre sonra o ailenin kızı Hazal ile evlenir, aradan yıllar geçmesine rağmen ne köyüne ne de Gülfidan’a döner ama Gülfidan’ı da unutamaz. Sedat bir televizyon kanalının haber müdürüdür.Evlidir ve bir çocuğu vardır.İşine olan bağlılığı ve hırsı yüzünden ailesine vakit ayıramamakta bu yüzden karısı ile olan ilişkisi giderek zayıflamaktadır. Sedat ailesine hiç ummadığı bir anda veda etmek zorunda kalır. Aslında yaşamak istedikleri hayatları sürekli erteleyen bu iki erkek kaderin kendileri için çizmiş olduğu yolda yaşamaya başladıkları enteresan gelişmeler yüzünden önce kader birliği ve bir dostluk dayanışması ardından belki büyük bir çıkmazın en önemli unsurları olarak karşımıza çıkacaklardır.
   
 4. 6 Eylül 2007
  Konu Sahibi : Emez
 5. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  ZOR DÖNEMEÇ...

  Eşi tarafından terk edilen Gülfidan, çocuğunu tek başına büyütmektedir. Gülfidan'ın oğlu hep bir gün babasının geleceği ümidiyle yaşamakta ve annesi tarafından teselli edilmektedir. Karısını ve oğlunu bir trafik kazasında kaybeden ve hayata küsen Sedat, eski asker arkadaşı Cemil'in kendisine verdiği emaneti ailesine vermek üzere kasabaya gelerek Gülfidan'ın kapısını çalar. Gülfidan'ın oğlu ansızın kapılarını çalan bu yabancı adamı yıllardır beklediği babası sanar. Bu yanlış anlamaya yıllardır Gülfidan’ın kocasını bekleyen kasaba halkı da çok müsaittir. Herkes sonunda beklenen adamın geri geldiğini düşünür. Gülfidan oğluna gerçeği açıklamakta çok zorlanır ancak bunu yapmak zorunda olduğunun da farkındadır. Kasabadan bir an evvel gitmek isteyen Sedat da ne yapacağını şaşırır. Kaybettiği oğlunun ve eşinin acılarını saramayan Sedat bir an kendi ailesini karşısında gördüğünü sanar. Gülfidan'ın oğlunun, kendisini babası sanmasına çok da tepki göstermez. Ancak yaşanan bu acıklı durum karşısında büyük bir duygusal çalkantı içine giren Gülfidan, olayları nasıl dengeleyeceğini ve ne yapacağını bilemez...


  06/09/07 Perşembe Saat 20.00

  alıntıdır
   
 6. 1 Ekim 2007
  Konu Sahibi : Emez
 7. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  Sedat, Ahmet'i kaybettiği oğlunun yerine koymuş ve ona çok bağlanmıştır. Gülfidan'a olan aşkına da artık engel olamamaktadır ve Gülfidan'la evlenmekte kesin kararlıdır. Gülfidan, Sedat'ı öz babası Cemil sanan oğlu için bu evlilik teklifini kabul eder. Artık oğluun gerçekten bir babaya ihtiyacı vardır. Sadece nüfus cüzdanında yazan bir babası olmalıdır. Diğer yandan Çerçi’nin Kötü gözleri hep Sedat ve Gülfidan'ın üzerindedir. Sedat'ın arabasının plakasını almıştır, bu plakanın Sedat'ın eşi Eser'in üzerinde kayıtlı olduğunu öğrenince müthiş bir ip ucu yakalamış olur. Acaba Eser kimdir? Bunun altından Sedat'la ilgili acaba nasıl bir gerçek çıkacaktır ortaya. Oğlunu kazanmaya kararlı olan Cemil, onun öz babasıdır ve ailesinin yanına dönüp günah çıkarmaya artık hazırdır. Elinde oğluna aldığı oyuncakla kasabaya geri dönen Cemil, kapıyı çaldığında hiç beklemediği bir manzarayla karşı karşıya kalır. Bu müthiş karşılaşma olayların seyrini baştan aşağı değiştirecektir.

  02 Ekim 2007 Salı Saat : 22.00

  alıntıdır