ERZURUM'da tavsiye edebileceğiniz en iyi kadın doğum doktoru kimdir? LÜTFEN YARDIM..

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve mimoza2008 tarafından 31 Ekim 2011 başlatılmıştır.

31 Ekim 2011
    Konu Sahibi : mimoza2008
  1. mimoza2008

mimoza2008 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar Erzurum'a yeni geldik ve hiç kimseyi tanımıyorum acilen bir kadın doğum doktoruna gitmem gerekiyor. Tavsiyeniz kim olur???
  2. 2 Kasım 2011
  3. dddc

dddc Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Aziziye Araştırma Hastanesinden Prof. Dr. Yakup Kumtepe.
  4. 13 Kasım 2011
  5. naragaci

naragaci benim tatlı bebeğimmm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende erzurum da yeni göreve başladım bende doktor arıyorum... bir arkadaşım şifa hastanesinde hümeyra çanakçı yı tavsiye etti bende internetten araştırdım biraz aynı hastanede fatma aydın varmış o da iyiymiş karar veremedim ama size söyleyeyim dedim :))
  6. 16 Kasım 2011
  7. kamer_

kamer_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Şifa Hastanesinde Dr Kemal Yıldız'ın hastasıyım. Kendisinden çok memnunum .Kesinlikle tavsiye ederim.
  8. 16 Kasım 2011
  9. kamer_

kamer_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Şifa Hastanesinde Dr Kemal Yıldız'ın hastasıyım. Kendisinden çok memnunum .Kesinlikle tavsiye ederim.Bize yeterince zaman ayırdı.Tüm sorularımıza cevap bulduk. Kendisi aynı zamanda tüp bebek uzmanı.
  10. 24 Kasım 2011
  11. oranje

oranje Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    merhabalar..bende 3 ay oldu erzuruma geleli ve 3 aylık hamişim...bir öçok dr .gittim.. buharada rıza bey e .memnun kalmadım hastane havası gibi değil zaten tıp merkezi. nenehatunda hakan ünal a ggittim iyi bi dr ama ben devlete doğum evini istemediğimden vazgeçtim..hümeyra çanakçıya gitmiştim o zman ilk haftalardı ama dr yeni olduğundan vazgeçtim.şimdi gene şifada kemal yıldıza gidiyorum iyi dr gibi geldi tecrübeli.ama şifada usg taramalarına radyolojiden bakıyolarmış.taramalara giren varmı radyoloj,iden nasıl iyi mi acaba..aiziziyedede randevu vermiyolar.çalışınca randevusuz gitmek sorun aoluyo ama orda ragıp atakan al varmış perinatolog muş ...onuda önerdi bize kemal bey ilerleyen haftalarda gidecez gibi..