Eş, Koca ya da Sevgili

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve meli_su tarafından 10 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : meli_su
  1. meli_su

meli_su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha önce de yazmıştım durumumu ben nişanlıyım ama şu sorunumuz var nişanlım benı kıskandırma çabalarına giriyor en yakın arkadaşımla bundan rahatsız oldugumu ifade ettim yapma üzülüyorum dedum tamam dedı daha 2 gün oluyor konusalı.bugün o arkadasımla karsılastık kolunu tuttu gel gel bı dedı yanına cagırdı bısey dıyecem dedı ya gel de sınır olma kaç kez dedim yapma diye mesafeliol dedım ben senin arkadaşlarına gayet mesafelı davranıyorum diyorum ne oldu aşkım kötü niyetli yapmıyorum diyor ama biliyorum kıskandırmaya çalışıyor kıskandığımıda çok da ii biliyor bu kacıncı oldu sabır sabır diyorum çoook rahatsızm bu durumdan ona da söyledim ama değişen bişey yok üzmekten başka bişey yapmıyor.ne yapmalıyım yardım edin çok üzülüyorm o öyle yapınca ayrılma derecesine geliyorum bazen kavga ettım bugn hala hiç bişey olmamış gibi naptım diyorrrrr çıldırcammm... :kızgın:

2. 10 Ağustos 2009
  3. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızı uyar, yalnız kalmak istiyorum de sevgilimle, ne işi var o kızın sizin yanınızda zaten..

4. 10 Ağustos 2009
  5. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    nişanlınızın bu tarz çabalara girmesi hem çok çocukça hem de çok ayıp, hem sadece size değil arkadaşınıza da çok yanlış yapıyor, ne bekliyor yani en yakın arkadaşınızın sizi nişanlınızla kıskandırma çabasına ortak olacağını mı :umursamaz: resti çekmezseniz daha çok başınız ağrır bu tarz davranışlardan :sinifsinif:

6. 10 Ağustos 2009
  7. meli_su

meli_su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kız en yakın arkadasım güveniyorum ona ama bu şekilde davranışalrı kızın yanlış anlamasına neden olacak sankii ya kaç kez dedım yapma bana dedım çocuk gibi davranıyorsn dedım tamam dedı anlasıtk hayda bugün aynısı nı yaptı gene bilerek hemde:KK43: canımı çok acıtıyor konuşmam da fayda etmiyor anlaşılan aynısı ben yapsam nasıl olur sizce yapmaya calıssam bişeyler söyleyin başedemiyorum artık:kızgın:

8. 10 Ağustos 2009
  9. EU2

EU2 Guest

ay sen bu adamla hala evlilikmi düşünüyosun????yüzüğü fırlatıp atamıyosun kafasına-tatlicadiarzu-

10. 10 Ağustos 2009
  11. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ne kadar saçma.
    Kıskandığınızı çok belli ediyorsunuz heralde nişanlınızında hoşua gidiyor.
    Birdahaki sefere aynı şeyi yaparsa eğer çekin restinizi,bitti deyin bakalım ne yapacak.

12. 10 Ağustos 2009
  13. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    Bazen insanların bizi anlaması için onlar kendi silahlarıyla vurmak gerek.Nişanlınızın güvenebileceğiniz bir arkadaşılar sizde aynı şeyi yapabilirsiniz.

14. 10 Ağustos 2009
  15. _NURUM_

_NURUM_ Guest

ayy ne çocukca bi dawranış.siz ewlilik yoluna girmişsiniz.bu tür saçma hareketler sadece ilişkinizi yıpratır.nişanlınızı yapma istemiorum kıskanıorum deilde daha sert bi şekilde uyar.böle dewam ederse biteceğini artık sabredemediğini falan söle canım

16. 10 Ağustos 2009
  17. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    nişanlının sana olan duygularından eminmisin gerçekten senı sevdiğini düşünüyormusun?
    bazen bazı insanlar yanımızdayken ne yazık ki aslında şüphelendiğimiz şeylerin dopru olabileceğini hiç düşünmeyiz.
    eğer eminsen nişanlının seni sevdiğinden onu kendi silahı ile vurmak en iyisi olacaktır.çünkü konuşmuşsun konuşmana rağmen bu olayı sürdürüyor ise bir musibet bin nasihattan iyidirden yola çıkarak ben olsam onunda bır arkadaşına aynı şeyi yapardım ama lütfen dozajını ayarla canım.çünkü erkekler kendi hareketlerini daha farklı düşünüyorlar.bizimkileri daha farklı böyle birşey yapmanı sanki ona aynı şeyi yapıyorsun degılde gerçekten yaptıgını düşünebilir bu yüzdende eğer yapacak isen dikkatli ol.

18. 10 Ağustos 2009
  19. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    bana sanki siz nişanlınızı kıskandığınız için biraz abartıyosunuz gibi geldi