eş ve sevgililerimizle nasıl tanıştığımızı yazalım mı!

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve tualina tarafından 2 Şubat 2007 başlatılmıştır.

2 Şubat 2007
    Konu Sahibi : tualina
  1. tualina

tualina batuhan'ım can oğlum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Bu benin ilk konum arkadaşlar,heyecanlıyım onun için.Tabiki konuyu açan ben olduğum için ev sahibi olarak ilk benim anlatmam lazım..... Benim eşimle tanışmam görücü usulu oldu,bi aile dostumuz eşimin babasına tavsiyede bulunmuş benim için,tabi onlarda degerlendirmek istemişler ama bu arada 6-7 ay bir türlü tanışamadık biz,ben ayrı şehirdeyim eşim ayrı şehirde aileler memlekette,bermuda üçgeni gibi yani,neyse bu arada eşim başka insanlarla tanıştırılıyor bende öyle ama ikimizde kimseye okey demiyoruz,neyse kızlar biz nihayet 2005 senesi ramazan bayramında tanışabildik,ve gülüşüne vuruldum ben eşimin tabi oda benden pozitif elektrik almış.Bir kaç kere görüştük eşimle bayram tatili boyunca ve tanışmaya karar verdik ailelerde onayladı,kurban bayramına kadar görüştük biz ama 1. haftada evlenme kararı oldık,herşey güzel giderken kurban bayramında isteme olacak zamanı sorunlar çıktı karşılıklı aileler arasında ve eşimin annesi ve benim babam olmaz diyolar ısrarla .O zamana kadar onay veren insanlar olmaz diye tutturdular, biz asla yılmadık eşimle o kadar mücadele ettik ki anlatamam ve zor bela ikna oldular ve hemen yüzük takıldı arkasından nikahları yaptırdık hemen eşimle aileler bozamasın diye,şuan tabiki aileler görüşmüyo ...Ve arkadaşlar çok mutluyuz ..çok şükür karşıma çıkarmış allahım onu...

2. 2 Şubat 2007
  3. tualina

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hadi kızlar sıra sizde ....anlatın bakalım...

4. 2 Şubat 2007
  5. areen

areen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    113
    okulun ilk açıldığı gün ben arkadaşlarımla okulun kapısından güle oynaya girerken birden evreni gördüm ama birbirimizi hiç tanımıyoruz daha yeni görüyorum gözgöze geldik sonra birkaç kere daha göz göze geldik ama ben resmen aşık oldum evrene çaktırmıyorum çooooooook yakın bir arkadaşım vardı gül o sürekli diyor kızın git tanış falan bende imkanı yok yapamam öyle neyse bigün ders arası gül evren ve arkadaşlarıyla konuşuyor evrenden kitap istiyor benim ihtiyacım varmış gibi sonra beni tanıştırdı tabi evrende hemen kitabı verdi ama benimle alakası olmayan bir kitap(çünkü ben mimarı proje tasarımı evrende turizm okuyor) tabiki neyse sonra biz bunlarla muhabbeti ilerlettik yine çok yakın arkadaşım olan yeliz evreni ve arkadaşlarını doğum gününe davet etti evrende hemen tamam geliriz dedi ve tam 2 sene önce bugün yani 2 şubatta yelizin doğum günüydü o gün geldiler akşamda evren bana çıkma teklifi etti bende 3 şubatta kabul ettim .........

yani bugün(2 şubat) benim için çok önemli evrenin bana benimde evrene açıldığım gündür ne güzeldi yaaaaaaaa...........keşke 2 sene önce bugüne dönebilsem...

6. 2 Şubat 2007
  7. tualina

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ay canım ne güzel isabet olmuş senin açından buğün bu konuyu açmam ,pamukelfciğim sana sonsuz mutluluklar diliyorum ilgin için sağolasın...

8. 2 Şubat 2007
  9. Sementa

Sementa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben eşimle 18.11.2002 de tanıştım.O zaman kursa gidiyordum. O da arkadaşını ziyarete gelmişti. Arkadaşı da benim sürekli birarada bulunduğum kiiydi..İlk tanışmamızı hiç unutmayı çünkü ben ona çok soğuk davranmıştım..Çünkü etkilenmiştim ondan.Ve kesin birlikte olduğu biri vardır diye düşünmüştüm.O da benim için aynı şeyi düşünmüş"bu kızı yalnız bırakmazlar"diye..Neyse netice itibariyle o gün bakışmalarımız falan oldu..Eşim beni gördüğünde şaşırdığını da daha sonradan itiraf etti .Çünkü beni tanışmadan birkaç yıl önce rüyasında görmüş.Uçuumdan düşerken ben onun ellerinden tutmuşum.Bunu bana söylediğinde tüylerim ürperdi,gözlerim doldu..Tanıştığımız,ilk göz göze geldiimiz gün onun kaderm olduğunu hissetmiştim..Aşk böyle bişi olsa gerek..Aradan 2 ay gibi bi zaman geçti..ve biz 05.02.2003 günü birbirimize "SENİ SEVİYORUM" demiştik..O gün müthiş bir yağmur yağıyordu.Bende sevdiğimi söylediğimde onu yağan yağmurun altında dans edişini asla unutamam:1yes2: 3 gün sonrada birlikteliğimizin 4.yılı dolacak zaten..ben eşimi çok seviyorum yaaaa:KK46: İyiki o benim hayatımdaaa...!

10. 2 Şubat 2007
  11. tualina

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    alah mutluluğunu bozmasın canım....

12. 2 Şubat 2007
  13. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.078
    Ödül Puanları:
    488
    Ahhhh Ahhhh Anlatmak Bende Isterdim Ama Bitmiş Olan Ve Biten Bir Ilişkiyi Kizdirip Yada Isitip Burda Paylaşmam Dogru Olmaz.....ama Takip Ettim Yazan Arkadaşlarinkini Okudum Mutluluklar Diliyorum Hep Mutlu Olunnnn....hayat Cok Kisa Bunu Gec Anlasakda....

14. 2 Şubat 2007
  15. tualina

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    nisacığım dileklerin için sağol ama yaşın okadar genç ki kimbilir daha neler çıkacaktır karşına ,gerçek mutluluğu en kısa zamanda yakalaman dileğiyle...

16. 2 Şubat 2007
  17. belfxux

belfxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Biz eşimle üniversitede tanıştık.Önce çok iyi arkadaştık ama elele dolaşıp tüm dertlerimizi ,sıkıntılarımızı paylaşıyorduk.Sonra bir baktık ki sevgili olmuşuz.:1hug:
    Sonrada 4yılın ardından evlendik.Şimdi çok mutluyuz. :1yes2:
    Allah herkesi mutlu etsin inşallah.

18. 2 Şubat 2007
  19. yexsxil

yexsxil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşimle ben ayrı şehirlerde yaşıyorduk.benim yakın bir arkadaşım başka bir şehire gelin gitti ve ben yılda birkaçkez onun yanına gidiyordum.eşim ile de bu vesile ile tanıştık fakat tanıştığımızda her ikimizde normal bir arkadaş olmuştuk keza hayatlarımızda başkaları vardı.zamanla ikimizde ilişkilerimizi bitirdik.ama bu süre zarfında birbirimizden hiç haberimiz yoktu.2002 yazında ben yine arkadaşımı ziyarete geldim ve işte o zaman olanlar oldu.biz aşık olduk.çıkmaya başladık.çok zordu ama ayrı şehirler,görememek.acayip özlüyorduk birbirimizi.ayda 1 ya o geliyor ya ben gidiyordum.verdiğimiz telefon ve bilet parası ile araba alırdık yani :)) onun bir gelişinde ben artık böyle olmayacağını zor geldiğini ve ayrılmak istediğimi söyledim.( ya insan sinemaya,yemeğe,arkadaş ortamına sevgilisi ile gitmek istiyor) oda tamam dedi ve ben onu yolcu edip eve geldim.herkese bitti dedim.yola çıktıktan 3 saat sonra beni aradı ve evlenme teklif etti.....şok oldum ...geri döndü yoldan.öyle bir sarıldıkkı anlatamam ya.hala o anı yaşarım anlatırken.neyse biz nişanlandık ve 2003 ekimde evlendik.İyiki ayrılmak istemişim :))))eşimi çok seviyorum.iki çocuk gibiyiz onunla ve çok mutluyuz...allah herkese mutlu bir evlilik nasip etsin....