escada ocean lounge

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve filix tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

3 Mart 2010
    Konu Sahibi : filix
  1. filix

filix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar yardım edin escada ocean lounge sipariş vereceğim kullanan var mi? yorum beklyorum

2. 4 Mart 2010
  3. myfish

myfish Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben kullaniyorum Arkadasim, almadan önce cok begeniyodum, gidip defalarca testerindan denedim, nezaman ki alip kullanmaya basladim, baydi sanki, tatli bir koku, senin parfümden ne bekledigine bagli, etkilemekte istemem, ben hangi parfümü alirsam alayim kisa bir süre icinde bikiyorum, önce dene diyorum, kötü degil, sevgiyle kal...a.s.

4. 5 Mart 2010
  5. filix

filix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler canım yorumun için yeni doğum yaptım dışarı fazla çıkamıyorum bu yüzden deneyerek alamıyorum evdeki parfümlerim fazla ağır sıkmak istemiyorum bebeğimi rahatsız etmeyecek hafif ama kalıcı bi parfüm istiyorum bana kalsa hiç parfüm kullanmam bu dönemde ama eşim kokumdan rahatsız süt kokuyomuşum sevmiyor işte yardımcı olursanız sevinirim

6. 5 Mart 2010
  7. myfish

myfish Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bebegini güle güle büyüt canim, ne güzel bebegin varmis keske benim de olsa da süt degil mandira gibi koksamsenağlamaAgir parfüm bebegi rahatsiz eder diyorsan ki, bence de dogru Dolce Gabbana Light Blue yu öneririm, cokda kalici degil ama ferah ve hafif bir kokusu var, kalici olmamasi benimle alakali bir sorun da olabilir, cogu kisi memnun kaliciligindan, bebegine iyi bak emi, kokla bi de benim icin:nazar:

8. 6 Mart 2010
  9. filix

filix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim allah gönlüne göre versin sanada teşekkür ederim tavsiyelerin için bebeğimin kokusu miiiiiis opuyorumnanaktan

10. 9 Nisan 2010
  11. _Florida_

_Florida_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ecada de sdece collection tercih ederim.