Eşi Askerde Olan Hamişler Nerdeeee

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve rida tarafından 25 Şubat 2008 başlatılmıştır.

25 Şubat 2008
    Konu Sahibi : rida
  1. rida

rida بسم الله Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Şu anda öyle çok mutluyum ki...eşimden mektup geldiğini haber verdi güvenlik...az önce de getirdi. mektubumu okuduktan sonra sizlerden de haber almak istiyorum...eşiniz nerde vatani görevini yapıyor? kaç aylık hamişsiniz? neler hissediyorsunuzzzz? :dance::kahve:

2. 25 Şubat 2008
  3. rida

rida بسم الله Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    sanırım benden başka eşi askerde olan ve eşinden yeni mektup almış bir hamiş yoookkk...olsun ben aşkımı çok seviyorum..şafak 75 ikisi için de...gel tezkere geeelll, gel bebişim gelll

4. 25 Şubat 2008
  5. femmepetal

femmepetal when There is better,good is not enough Üye

Beğenildi:
    723
    Ödül Puanları:
    153
    Canım alah kavuştursun eşine,nerde askerlik yapıyor eşin?
    Benim eşim de asker ama hep asker,ben de haftaya ayrılacam eşimle,göreve gidecek.bizim tezkere gelmez,daha çook var...Ben 11+1 haftalık hamileyim.

6. 25 Şubat 2008
  7. rida

rida بسم الله Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    mommy çok teşekkür ederim. Allah sizi de kavuştursun...bebeğine çok iyi bak. eşim kıbrıs'ta asker..29+3 hamileyim. bebişimin gelişiyle eşimin gelişi aynı güne rastlıyor. düşününce az kaldı diyorum..ama hayırlısı bakalım...şafak 11 mayıs...şafak oğlum ve eşim..:nazar::nazar::nazar:

8. 25 Şubat 2008
  9. rida

rida بسم الله Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    mommy biz geçen yıl 23 şubat'ta eşim askere gidince ayrılmıştık. bir ay sonra yemin töreni oldu. birlikte 3 gün geçirdik yine ayrıldıkk..mayısta izne geldi. bir hafta kaldı sonra yine ayrıldık. ağustosta yine izne geldi. kavuştuk 10 gün sonra yine ayrıldık. ve en son ocakta geldi..10 gün kaldı yine ayrıldık...6 aylık evliliğin ardından bir yıldır ayrıyız ve yaşadığımız bu ayrılıklar bizi her seferinde yıprattı yıprattı. sanki 2,5 ay sonra tezkere alacak olmasına rağmen yine ayrılacak mişiz gibi geliyor..garip bir şeyyy. sizin eşiniz ömür boyu asker ALLAH kolaylık versin

10. 14 Nisan 2008
  11. ccalikusu

ccalikusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu başlığı görünce çok sevindim kader arkadaşlığı yapmak ayrı bir şey a.s.
    neyse ben 4 yıllık evliyim eşim 12 aralıkta askere gitti :roflol: çok kötü günlerdi mayısın 16 sında geliyor inşallah ben şuanda 32 haftalık hamileyim... eşim geldiğinde 37 haftamı doldurmuş 38 den gün almış olcam hayırlısı inşallah ayrı kalmak çoook zor :roflol: inşallah oğlumuz eşim geldikten sonra doğar. hayırlısı

12. 14 Nisan 2008
  13. EU1

EU1 Guest

güzelim benim eşim de ömür boyu asker:))

14. 28 Ağustos 2008
  15. annahtar

annahtar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    senağlamasenağlamaBenimde eşim askerde 5 aylıkken ayrıldık şırnağa gönderdim.Tv izleyemiyorum ayrılan çiftler gördükçe, babasız çocuklar gördükçe ağlama krizi ne giriyorum .Çok özledim onu ve daha 360 günümüz var.Bebeğimizin ilk sesini duyamıycak ,kokusunu içine çekemiycek çok zor çook Allah nerede varsa herkezin yardımcısı olsun senağlama

16. 28 Ağustos 2008
  17. minik_kelebek

minik_kelebek ilk hedef 70!!! Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    146
    Allah hayırlı tezkereler versın canım.insallah su gıbı gecer zzaman ve bı bakmıssın eşin yanında :1hug:

18. 30 Ağustos 2008
  19. annahtar

annahtar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ay inş ya AMİN Allah nerede varsa herkezin yardımcısı olsun gerçekten çok zor oluyo.Hep geldiği günü düşünüyorum ama zor geçicek bu zamanlar biliyorum bunu senağlama