eşi ava tutkun olan varmı

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve daisy66 tarafından 18 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : daisy66
  1. daisy66

daisy66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eşim ava çok meraklı.her haftasonu gider akşama kadar gelmez ilk başlarda çok kızıyordum yine kızıyorum ama çaresi yok bırakmıyor oysa hayvanlarıda çok sever.O ava gidince hiç rahat edemiyorum merek ediyorum bırakması için ne yapabilirim bi fikri olan varmı?gerçi bırakacağını sanmıyorum hastalık gibi bişey ya.

2. 18 Ağustos 2008
  3. canım benim babamında vardı av merakı.arkadaşlarıyla birlikte giderdi.bi gün akşam dönerken kanala uçmuşlar arabayla.ölümden döndü ve bıraktı.erkekler başlarına bi şey gelmeden bazı şeyleri bırakamıyolar.üzerine düşme.düştükçe daha çok gitme isteği uyandırırsın inan

4. 18 Ağustos 2008
  5. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benımde nişanlımın ölee her izin gunlerinde mutlaka bi av yapar (karadenızlı kendısı).bende çok kzııyorum hatta kıskanıyorum yanii .. bide bana demezmi avla kendını bana asla kıyaslatma die yaa resmen delii oluyorumm en buyuk hayali de yaslanınca av esnasında olmek onların ordan biri ole vefat etmısmıste kopegi varmısta onun sayesonde yaslı adamı bulmuslarmusmuss ayy sınır oluyorumm vallahiii

6. 18 Ağustos 2008
  7. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    valla arkadaşım bu av merakı bitmez.benimde eşim düşkündür.kursa bile gitti.ama gidemiyor o ayrı bi konu.arabamız olmadığından gidemiyor arabası olsa durmaz bi dakika bile.

8. 19 Ağustos 2008
  9. daisy66

daisy66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim eşimde kursa gitti ve sırf av merakı yüzünden peugeout 307 olan arabamızı satıp dağ arabası almak istiyomuş delirecemmm

10. 19 Ağustos 2008
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    av merakı bir tutku gibidir,öyle birilerinin demesiyle bırakılacak gibi bir durum değil arkadaşım...
    benim eşim balık tutmayı çok sever,bunu bana da alıştırdı..inanın insanın kafasını dinlediği,deşarj olduğu bir avlanma biçimi...öyle sık sık gitmez,gidersede beraber gideriz zaten...
    sizin eşiniz aşırı sanırım ve dağda avlanıyorlar...avlanmanın yasak olmadığı zamanlarda bırakın gitsin,onun da zevki o...ama aşırı olmamak kaydıyla...
    sevgiler...

12. 19 Ağustos 2008
  13. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benim eşiminde balık merakı var bende çıldıracaktım bir aralar birde çevreden sesler niye izin veriyorsun niye gönderiyorsun diye bıkmıştım gitmiş benden habersiz tekne almış bu son damla oldu o tekneye harcadığı para karşılığı bende harcadım gititm alışveriş yaptım öyle olmaz böyle olur dedim şimdi her gitmeye kalktığı zaman büyük zarara uğruyor.Ayrıca aklı sıra bu onun hobısıymiş bu o benım hobilerime mani olmuyormuş ayrıca teşvik ediyormuş velhasıl bence sende kendine bi yol çiz ara sırada olsa gitmesine izin ver benimki sabah gider öğleden sonra gelir oda ayda 1 başkada alışkanlığı yok arkadaslarıyla çıksın gezsin bilmez o yüzden bende buna göz yumuyorum hakkıdır diye düşünüyoum

14. 19 Ağustos 2008
  15. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla benımkısınınde teknesı var bide adını yazdırmıs uyuss bende onu kızdırıyorum bu tekne deil kayık die ahahaha deli oluyor benım onunla dalga gecmeme.. neyse tek balık olsa iyide bide daga gidior tufegını alıp neymıs ilk tufegını 6yasındayken almısmıs falan evde 4tane ayrı ayrı tufekleri var bide agırlarkı sormayın ben kaldıramıyorum sadece şu 6yasındaykeni kaldıorum.sabah bi çıkıo aksama zor evde oluyor ya daha ormana yada balık için denize acılıyor (balık sevmeyen biri olarak daga gitmesine razıyım aslında :KK66: ) guya evlenınce benıde alıstırcakmıs ava beraber gidip gelcekmısız filan..

16. 19 Ağustos 2008
  17. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Benim eski eşim fanatik derecede balık avına meraklıydı.
    Çok da iyi becerirdi o işleri, halen de becerir.
    Önceleri çok kızardım sonra baktım ki adamın başka alışkanlığı yok, bi avı var, sesim çıkmadı.
    Zaten bi saatten sonra beni de alıştırdı, bi keşfettim ki harbiden de acayip zevkliymiş.
    O saatten sonra hiç karışmaz oldum.
    Hatta fırsat buldukça da takılıyodum peşine.
    Hele arkadaşlarıyla gittiğinde çok keyifli oluyordu çünkü benim yanımda küfür edip belaltı da konuşamıyorlardı eheh.
    Hey gidi günler...bak nostalji yaptım şimdi.

Ana fikir:
    Vazgeçmez..zor. Virüs gibi bişey bu, girdi mi kanına çıkmıyor.
    Kendimden biliyorum.

18. 19 Ağustos 2008
  19. EU1

EU1 Guest

bncede wazgeçmez.benmde kuzenimin eşi av tutkunu.diorumki insan bi pazar gününü çocuklarıyla eşiyle geçirmk istemezmi.yk erkek işte öyle şeyleri düşünemiolar.inşallah bana öyle rast gelmez...