eşi azospermi olup hamile kalanlar var mı ?? çok korkuyorum yardım edin lütfen

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve eda09 tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2013
    Konu Sahibi : eda09
  1. eda09

eda09 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0
    tedaviye başladık ama acaba sperm bulunurmu çok korkuyrm bulunmaz die aynı drumda olan varsa yardım edin lütfen

2. 4 Temmuz 2013
  3. nil1971

nil1971 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Selam canim insallah Rabbim gönlunuze göre versin.Benim esimde azo spermdi Hemde yumurta rezervim coook dusuktu sukrolsun Allahim bize nasip etti Mevlam evlat hasretiyle yanan herkeze nasip etsinnn Aminnnnnnn
    Birde yaptirdigin merkez cooook onemli Allahim yolunuzu acik etsin stres yapmayin bol sanslar.

4. 4 Temmuz 2013
  5. gamzeee52

gamzeee52 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam canim.benimde esim azospermdi ve cok sukurr tese ameliyati ile bulundu..ve suanda hamileyim cok sukur...rabbim yardimcin olsun..bide benim 5 incide tuttuu olmuycak diye dusunme sadece sabret...bu is sadece sabir ve dua bol bol dua et

6. 4 Temmuz 2013
  7. koakk

koakk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım benim eşimede aynı teşhis konmuştu azospermi denildi. Önce ilaç tedavisine başladık ancak ilaç tedavisinden cevap alamayınca tese ameliyatı oldu. ameliyatta sperm bulundu çok şükür ve ben şuanda 6 aylık kızıma hamileyim :)) biz Bahçeci Fulyada tedavi gördük. Doktorumuz Emre Bakırcıoğlu. Emre Bey zaten erkek sorunlarında çok başarılı bi doktor. kesinlikle tavsiye ederim. Ama içinizi ferah tutun inşallah sizinde bebeğiniz olacak....

8. 5 Temmuz 2013
  9. eda09

eda09 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağolun ya valla umutlandım memorıalde basladık tedavıye 5 gun gonal f kullandım ama yumurtamın bırı cok buyudugu ıcın tedavı bır sonrakı aya kaldı vardır bı hayr dedık moralı yuksek tutmaya calısyrm ılk denememız bu arada sızden ogrencek cok seyım var aslında

10. 5 Temmuz 2013
  11. eda09

eda09 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağolun ya valla umutlandım memorıalde basladık tedavıye 5 gun gonal f kullandım ama yumurtamın bırı cok buyudugu ıcın tedavı bır sonrakı aya kaldı vardır bı hayr dedık moralı yuksek tutmaya calısyrm ılk denememız bu arada sızden ogrencek cok seyım var aslında

12. 6 Temmuz 2013
  13. flzask2003

flzask2003 Allahım sen meleğimi koru Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    63
    Geçmiş olsun arkadaşım.
    benimde eşim azospermi.ve m.teseyle sperm bulundu çok şükür ve ben 3. denememde hamile kaldım
    3 aylık hamileyim.:KK49::KK49::KK49:
    bizde umut tüp bebekte tedavi olduk ..doktorumuz emre Bakırcıoğlu işinini ehli bi doktor gerçekten çok güvendik.rabbimde ol dedi oldu.inşallah siizinde sonucunuz güzel olur..:26:

14. 7 Temmuz 2013
  15. bahar85

bahar85 Rabbim Bebişim SanaEmanet Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    canım tedaviye başlamışsın hayırlı olsun inş rabbim inş yüzünüzü güldürür :KK16:
    hayırlısıyla bol bol sperm bulunur ve kavuşursun ilk denemende bebişine :KK16::KK16::KK16:
    benim eşimde kanser tedavisi nedeniyle azosperm olmuştu...
    2,5 sene sonra tekrar çıkış başladı yavaş yavaş arttı...
    biz geçen sene temmuzda umut tüp bebekte ilk tedavimizi olduk çok güzel ilerliyordu herşey ama nasip değilmiş negatif sonuçlandı...
    bu ayda yeni tedaviye başlamak için adetimi beklerken doğal yoldan :KK49: kaldığımı öğrendim :nazar:
    şükürler olsun rabbime :KK16::KK16::KK16:
    ama tabi bizim sperm sayımız baya yükselmişti...
    en son geçen sene ağustosta opu günü test yaptırmıştı eşim 14 milyon sperm görülmüştü bidaha da yaptırmadık...
    sayı nekadar oldu hiç bilmiyoruz...
    bi üstte yazan arkadaş flzaskla biz aynı topikteyiz...
    eşi azosperm olanlar topiğinde senide bekleriz aramıza...
    herkes elinden geldiğince destek olur dualarıyla yanında olurlar :KK34:
    hatta ben durumumuzu gösteren bi tablo hazırlıyorum herkesin durumunu oradan takip edebilirsin...
    bi sürü hamişimiz ve annemiz var :nazar:
    inş sende onlardan biri olursun...
    ben linki veriyorum hem tabloyu incelersin hemde istersen aramıza katılabilirsin...
    http://www.kadinlarkulubu.com/erkek...ar-burada-dertleselim-11188.html#post31075444

Son düzenleme: 7 Temmuz 2013
  16. 10 Temmuz 2013
  17. aycan21

aycan21 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    299
    Ödül Puanları:
    83
    maşallah maşallah maşallah maşallah................................................................................................................................41 kere!inşallah allah tamamına erdirir!

18. 11 Aralık 2013
  19. oznurcu

oznurcu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaşlar benim eşimde azospem 2 kere mikro tese oldu ama malesef çıkmadı emre bakırcı da olduk bizde şu an beklemedeyiz kök hücreyi beklemekdeyiz yeni şeyler olunca lütfen paylaşın

Son düzenleme: 11 Aralık 2013