Eşi Balık Burcu Olan Hanımlar

Konusu 'Balık Burcu' forumundadır ve EU1 tarafından 4 Ocak 2009 başlatılmıştır.

4 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

eşi balık burcu olan hanımlar burda derleşelim ne gibi özellikleri var ve bunlar karşısında bızım tutumumuz nasıl olmalı paylaşalımkaydirigubbakcemile3

2. 4 Ocak 2009
  3. ASLANLAYAY

ASLANLAYAY Guest

balıklar iyidir bence

4. 5 Ocak 2009
  5. Juliet

Juliet Guest

balıklar çok iyi burçtur hep vericidir onlar

6. 14 Ocak 2009
  7. _berrak_

_berrak_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayatımda 3 yıldır bir balık var.o kadar sık ayrılıp barışıyoruz ki bıktım artık.bir insan bu kadar mı kırılgan hassas alıngan olur.ağzımdan çıkan her kelimenin üzerinde duruyor.ayrıca takıldığım bir yer daha var.tamam bana olan aşırı sevgi ilgi alakası ince ayrıntıları düşünmesi çok güzel ama aynı ince detayları kıskanma konusunda kullanması sinirlerimi bozdu.kıskanç olduğu zaman,sanki birilerinin benim kalbime gireceğini ya da birilerinin bana kasti zarar vermek istediğine kadar detayları hesaplayabiliyor hemencik.hayatını yaşarken attığı her adımında,oturup düşünsem aklıma bile gelmeyecek ihtimallerle yaşıyor.aman balık mı dediniz benden uzak kalsın

8. 16 Ocak 2009
  9. EU1

EU1 Guest

evet haklısınız kızlar aslında benım esım de balık çook verici fedakar ama herşeyi ince ince düşünüp detayları hemen hesalayıveriyor bazen sıkıcı da olabiliyorlar hatta bazen aşırı gıcık=) ama nabalım idare edip gidiyorum ben bu arada balık burcu eşi olanlar ne kadar da azmış böyle:p

10. 20 Ocak 2009
  11. right19

right19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    En belirgin özellikleri kırılgan olmaları galiba çünkü benim sevgilimde çok kırılgan, şakayla söylediğim birşeyi bile dikkate alıp kırılabiliyor, o yüzden kelimelerimi düzgün seçmeye çalışıyorum ama her zaman başarılı olamıyorum tabi -tatlicadiarzu-

12. 22 Ocak 2009
  13. Dishe

Dishe ✿❤aŞk-ı KıYaMet❤✿ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    esım balık aynı zamanda bende balıgım..
    sızınkınden daha zor..
    her ıkımız de acayıp ınadız..
    ama dusuncelı ve verıcı oldukları dogrudur..:kahve:

14. 11 Şubat 2009
  15. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    çok çabuk alındıkları gibi gönülleri hemen alına biliniyo buda güzellll

16. 2 Mart 2009
  17. llyrae

llyrae Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :enbuyukkk:9 senedir bir balıkla evliyim...bi kere balıklar çok akıllı değillerdir,dolduruşa çabuk gelirler,kıskançtırlar ama çok iyi bir baba ve eştirler...ayrıca anormal derecede alıngandırlar,9 senedir bir barışıp bir küs olmaktan bıktım,durup dururken küser bu haftalarca sürebilir,nedenini bilmezsininz çünkü asla söylemez (çünkü eminim nedenleri hep komiktir] ...kaprislidir,özür dilemesini bilmez ,hep karşıdan bekler...işte tüm bunlara kafanızı takıp tartışırsanız o ilişki iki gün sonra biter,bu melankolik hallerini görmezden gelip kendi hayatınıza devam ederek yaşarsanız bir gün bu manimelankolik hallerinden sıyrılıp size eşlik edebiliyorlar...üstlerine hiçmi hiç düşmemek lazım çünkü eğer bu hallerini önemseyip neden böyle yapıyorsun derseniz,kendi uydurduğu sebepleri haklı çıkarmış olursunuz ve evet ben boşuna yapmıyormuşum bak anlamış der,ama anlamazdan gelip bu haline çok doğalmış gibi yaklaşırsanız dediğim gibi düzeliyorlar...biraz problemli oluyor balık erkekleri,gücünüzü kaybetmeyin,sık sık karşılaşacaksınız bu tip davranışlarla....

18. 2 Mart 2009
  19. deniz_7

deniz_7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ayrıca melankoliktir.. Yemeğe, uykuya düşkündür. sıksık hayallere dalar. geçmişine bağımlıdır. kendi dünyasında yaşar. ateş gurubu burçları ile uyumsuzdur.