Eşi bebiş istemeyen var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nesemese tarafından 27 Mart 2008 başlatılmıştır.

27 Mart 2008
    Konu Sahibi : nesemese
  1. nesemese

nesemese Mevlam bizi koru.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar eşi bebiş istemeyen var mı? :1no2: Nasıl ikna ediyorsunuz?:uhm:

2. 27 Mart 2008
  3. neslim35

neslim35 gül kokulu kızım... Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    valla zamanı değilse hiç ikna olmuyolar neşem

4. 27 Mart 2008
  5. tuhaf_21

tuhaf_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim eşim ilk zamanlar istemiyordu şimdi benden daha çok istiyor ama bu sefer bebek bizi istemiyor canım.sen kafanı yorma onları kandırmak zor canım:)

6. 27 Mart 2008
  7. misticriver

misticriver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de 1,5 yıllık evliyim canım, ilk başlarda ikimizde istemiyorduk, ben ilk yıl doğumkontrol hapı kullandım. Sonra yavaş yavaş artık bebek sahibi olmanın vaktinin geldiğini düşünmeye başladım ve doğum kontrol hapını bıraktım.artık eşim korunuyor.
    ama ben ne zaman bu bebek konusunu açsam konu değiştiriyor, hiç ilgilenmiyor.
    Bazen keşke doğum kontrol hapını bırakıp da korunma işini ona bırakmasaydım diyorum o zaman şeytani planlar yapabilirdim belki jeyyar
    Bırakırdım hapı kullanmayı hamile kalıp ''kazara'' olmuş gibi davranırdımjeyyar
    Erkekler genelde maddi sorun olunca istemezler diye biliyodum, bizim öyle bir sorunumuz da yok ama çözemedim valla eşimi.
    İkna edersem paylaşırımyerimseniben

8. 28 Mart 2008
  9. EU1

EU1 Guest

canım benim bir çocuğum var ama ikinciyi eşim istemiyordu ben de illaha bir kardeşi olsun istiyordum..sonunda ikna ettim bir şekilde şuan ikinci bebeğime hamileyim..

10. 28 Mart 2008
  11. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    tatlım erkekleri ikna etmek zor onlar kadınlar kadar duygusal değiller ama bide şunu denesen minicik bir bebk versen kucağına belki fikri değişir

12. 28 Mart 2008
  13. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    ya yazım yarım kaldı hani arkadaşınızın yada akrabanızın bebeği yyokmu onlarla haşır neşir olsa yeni baba olmuş birileri onu etkileyebilir

14. 28 Mart 2008
  15. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    erkekleri bu konuda ikna etmek zor canım .bende ikinci için eşimi çocuğumun kardeşsiz depresyona girdiğini söyleyerek ikna ettim. sende çocuksuz depresyona gireceğini söyle. yine ikna edemezsen .hapla korunmayı öner ve içmezsin konuşup beraber karar vermek bu duyguyu onunla paylaşıp meyvenizi dünyaya getirmeyi elbette senin gibi bütün kadınlar ister.ama ikna olmayınca kandırılmayı hak ediyorlar.yerimseniben

16. 28 Temmuz 2008
  17. umutyaren

umutyaren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok zor kızlar bu durum demekki dünyada böyle olan bitek benimki değilmiş
    ide ben suan hamileyim 2 gün önce teswt yaptım ama gelgelelimki eşim hala bilmiyor vede ben nasıl söyleyeceğimide bilemiyorum çünkü tepkisini çok iyi biliyorum ne yapsanm acaba ne desem nasıl söylesem

18. 28 Temmuz 2008
  19. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ama sen zaten sürekli hamiş kalmak isteyenlerin listesindeydin eşinden gizlimi hamile kaldın:uhm:
    üstelik psikoloji bölümüne açtığın topicten hatırladığım kadrıylada aranızda ciddi problemler vardı inşaallah sorunlarınızı halletmişsinizdir..erkekleri bu konuda kestirmek çok zorr belkide çok sevinip havalara uçarr:KK46: